MobilMania.cz

Přihlásit se




Huawei + aplikace

Offline - Junior Profil 
3. 10. 2021 21:00 Odeslat příspěvek
Dovolil jsem si sepsat lehce rozsáhlejší článek o aplikacích pro telefony Huawei, jelikož je to pořád velmi častá otázka. Nebudu sem kopírovat celý text, postupně se ale dotknu aplikací dostupných v AppGallery, zmíním něco k manuální instalaci aplikací a také přidám seznam nejdůležitějších lokálních aplikací, především bankovních. Případné tipy na další vylepšení a doplnění článku samozřejmě uvítám :-). Sám pak budu článek pravidelně aktualizovat a doplňovat, přece jenom už se v této oblasti za ty dva roky ledacos změnilo.

https://consumer.huawei.com/cz/communit ... cId_39009/
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2021 08:29 Odeslat příspěvek
Huawei,Huawei? To je ta ta MRTVÁ firma snažící se prodávat zkryplené telefony a otřesné hodinky mající OS Harmony pojmenovaný podle toaleťáku který je ovšem kvalitnější? :)
Stačilo nekrást,nešpehovat a nemusel jsi Pepíčku psát postup jak dostat aplikace do přebarveného Androidu...
Nejvtipnější je návod jak instalovat aplikace do posledních propadáků jménem Watch 3 přes ADB.Ale VŮBEC ALE VŮBEC to není Android:)
Zoufalství soudruhů a jejich pohunků nezná mezí.Snad vás zakážou definitivně.O jednu čínskou kopírku méně,žádná škoda.


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2021 10:10 Odeslat příspěvek
Díky za přínosný komentář, třeba budou komentáře od dalších návštěvníků užitečnější :)


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2021 13:28 Odeslat příspěvek
Tom1122 píše
Huawei,Huawei? To je ta ta MRTVÁ firma snažící se prodávat zkryplené telefony a otřesné hodinky mající OS Harmony pojmenovaný podle toaleťáku který je ovšem kvalitnější? :)
Stačilo nekrást,nešpehovat a nemusel jsi Pepíčku psát postup jak dostat aplikace do přebarveného Androidu...
Nejvtipnější je návod jak instalovat aplikace do posledních propadáků jménem Watch 3 přes ADB.Ale VŮBEC ALE VŮBEC to není Android:)
Zoufalství soudruhů a jejich pohunků nezná mezí.Snad vás zakážou definitivně.O jednu čínskou kopírku méně,žádná škoda.


Ty budeš jistě starostův syn Chytrolín :-D :-D :-D


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2021 17:25 Odeslat příspěvek
Tom1122 píše
Huawei,Huawei? To je ta ta MRTVÁ firma snažící se prodávat zkryplené telefony a otřesné hodinky mající OS Harmony pojmenovaný podle toaleťáku který je ovšem kvalitnější? :)
Stačilo nekrást,nešpehovat a nemusel jsi Pepíčku psát postup jak dostat aplikace do přebarveného Androidu...
Nejvtipnější je návod jak instalovat aplikace do posledních propadáků jménem Watch 3 přes ADB.Ale VŮBEC ALE VŮBEC to není Android:)
Zoufalství soudruhů a jejich pohunků nezná mezí.Snad vás zakážou definitivně.O jednu čínskou kopírku méně,žádná škoda.


Tak hlavně je ten hajzlpapír kvalitnější jak celý tvůj hloupý příspěvek. Moc rozumu jsi asi nepobral, že?


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2021 17:50 Odeslat příspěvek
Konečně jsem před pár lety našel ideální značku telefonu a pak mi do toho USáci hoděj vidle. Omezení je to velké. Je mi u něčeho jedno že něco nejde, ale to že nejde platit mobilem je velké mínus. Píše se o tom skoro od zavedení sankcí jak to brzy půjde a stále nic. Telefon se obávám brzy doslouží a pokud nebudou platby mobilem budu muset asi jít do jiné značky.


Offline - Junior Profil 
5. 10. 2021 10:18 Odeslat příspěvek
Stran placení přijdou první novinky v řádu jednotek týdnů (téměř určitě ještě v říjnu), ale detaily bohužel sdílet nemohu.


Offline - Junior Profil 
6. 10. 2021 08:33 Odeslat příspěvek
Tazz1 píše
Tom1122 píše
Huawei,Huawei? To je ta ta MRTVÁ firma snažící se prodávat zkryplené telefony a otřesné hodinky mající OS Harmony pojmenovaný podle toaleťáku který je ovšem kvalitnější? :)
Stačilo nekrást,nešpehovat a nemusel jsi Pepíčku psát postup jak dostat aplikace do přebarveného Androidu...
Nejvtipnější je návod jak instalovat aplikace do posledních propadáků jménem Watch 3 přes ADB.Ale VŮBEC ALE VŮBEC to není Android:)
Zoufalství soudruhů a jejich pohunků nezná mezí.Snad vás zakážou definitivně.O jednu čínskou kopírku méně,žádná škoda.


Tak hlavně je ten hajzlpapír kvalitnější jak celý tvůj hloupý příspěvek. Moc rozumu jsi asi nepobral, že?


Neboj,čínská onuce.Tvůj guru pomatený Josef ti vysvětlí že je vše v nejlepším pořádku...
Co na tom že řada obchodu vylistovala Huwei z nabídky,co na tom že počet vratek jejich telefonu vede žebříček,co na tom že nemají a mít nebudou 5G telefony,co na tom že melou z posledního a mimo totalitní ČÍNU je nikdo nekupuje...
Co na tom že hodinky jsou naprostý propadák a co na tom že oslavují směšné prodeje PC,přičemž nějak zapomínají řici že jiné firmy mají prodeje 10 větší:)
Co na tom, že ,,zázračný,, a všespásný Harmony je jenom přebarvený Android.A jenom mozek zavirovaného Čínana mohlo napadnout cpát zmračený Harmony do hodinek.I když v zoufalství dělají lidé různé kraviny.
Ovšem oživovat 5 dní starou mrtvolu poněkud smysl nemá,že?


Offline - Junior Profil 
6. 10. 2021 08:46 Odeslat příspěvek
Já požaduji od telefonu bezpečnost, proto bych si už žádnou vyloženě čínu nekoupil a Huawei bez GMS tuplem ne.
Pepo, až pomine i ten minimální zájem o Huawei v ČR, co budeš dělat?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 10. 2021 08:49 Odeslat příspěvek
Nabizet Motorolu jako Nick :-)


Offline - Junior Profil 
6. 10. 2021 12:22 Odeslat příspěvek
Na bezpečnost dbáme. Jinak prosím držme se tématu, offtopic jen diskuzi znepřehlední... Ale abych odpověděl - já se rozhodně nechystám Huawei opustit, mám ty produkty rád :-)


Offline - Junior Profil 
6. 10. 2021 12:33 Odeslat příspěvek
Já to chápu, mám rád technologie, koukám občas i na vaše fórum a přijde mi, že je to tam více mrtvější jak lidé postupně přecházejí pryč od Huawei.
Dal jsem si tam třeba thread na Mate 40 Pro a je tam spousta dotazů nezodpovězených i několik měsíců.


Offline - Moderátor Profil 
6. 10. 2021 14:45 Odeslat příspěvek
ze.us píše
Nabizet Motorolu jako Nick :-)

tak hluboko by Jozef myslím nikdy neklesl :D :D
navíc je vázán smlouvou s Huaweiem a předpokládám že později ho zlanaří Honor ;-)


Offline - Junior Profil 
8. 10. 2021 13:47 Odeslat příspěvek
U Mate 40 Pro se nyní déle čekalo na update, teď už se začne ladit EMUI 12. Ale to opět odbíhám od původního tématu...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 14 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies