MobilMania.cz

Přihlásit se




Huawei Watch GT 3 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
30. 11. 2021 18:16 Odeslat příspěvek
Dovolím si založit diskuzi k novým hodinkám od Huawei. K dispozici celkem pět verzí, mám radost ze dvou velikostí. Opět skvělá výdrž na jedno nabití, novinkou je měření teploty kůže a také otočná korunka, která hodně usnadňuje ovládání.

Obrázek
Poslední příspěvek


Offline - BAN MM.cz Profil 
5. 12. 2021 18:47 Odeslat příspěvek
Tohle si ještě někdo v dnešní době koupi? Sorry ale bez platební metody a s harmony OS to je katastrofa. Nedávno jsem si s němi hrál. A jsem moc rád za mé Watch 4. Jedině co umí je ta výdrž ale to je tak asi vše. Jinak ať slouží.


Offline - Junior Profil 
6. 12. 2021 14:04 Odeslat příspěvek
Osobně jsem rád za současný výběr hodinek, každý si může vybrat to své. Pokud chci s hodinkami platit, logicky si koupím hodinky co to podporují. Já bych třeba zadupal do země hodinky s mizernou výdrží, ale respektuji, že někoho nabíjení baví. Mě ne, chci nabíjet jednou týdně nejvýše, proto Huawei nebo Garmin.


Offline - BAN MM.cz Profil 
8. 12. 2021 05:20 Odeslat příspěvek
Ano a proto mobil nabíjíš taky jednou týdně co? :) nevidím v tom jediný důvod tohle brát za mínus.A potom harmony OS to je největší vtip jako systém do hodinek ;) vyzkoušeno a řeknu ti že to je katastrofa.


Offline - Junior Profil 
10. 12. 2021 19:14 Odeslat příspěvek
No kdyby existoval telefon co splní moje potřeby a budu ho nabíjet jednou týdně, tak bych po něm sáhl. Tím spíše že telefon nabíjím co dva dny, tak nechci mít více zařízení co vydrží podobně málo. Takže ano, mínus to je (pro někoho jsou ale mínusem jiné věci, třeba zmíněná absence plateb, proto nechť si každý vybere dle svých preferencí).


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 12. 2021 15:12 Odeslat příspěvek
Přešel jsem zase z iOS na Android (Fold3) a nemůžu najít pěkné hodinky. Samsung Watch 4 mi přijdou designově oproti Watch 3 krok zpět, ale koukal jsem v elektru na Huawei Watch 3 Pro a ty jsou tedy neskutečně krásný, škoda že to celé zabíjí použitý OS.

Chtěl bych se nějakého vlastníka zeptat, pokud tady nějaký vůbec je :D

Už se dá z hodinek odpovídat na zprávy z Whatsappu?
Dá se z hodinek ovládat hudba na telefonu přehrávaná v Apple Music?
Funguje na hodinkách nějaká navigace?


Offline - Junior Profil 
20. 12. 2021 11:13 Odeslat příspěvek
Hodinky umí přeposílat navigační pokyny, ale (ač nerad) přiznávám, že ideální mi to nepřijde a nenazval bych to plnohodnotnou navigací. Apple Music bohužel nevedu...


Offline - BAN MM.cz Profil 
20. 12. 2021 11:48 Odeslat příspěvek
Orgasmic: a jak já jsem za watch 4 rád :) o parník jinde než watch 3 platby fungují jedna báseň. A design je taky super na sportovní hodinky. Nemám clasic verzi


Offline - Junior Profil 
20. 12. 2021 18:24 Odeslat příspěvek
A to je to co jsem zmiňoval. Každý může žádat něco jiného, co vyhovuje vám nebude sedět někomu dalšímu. Pravda, Huawei Watch 3 mají výdrž o parník jinde :)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 9 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies