MobilMania.cz

Přihlásit se




Huawei Watch GT Runner - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
11. 3. 2022 10:52 Odeslat příspěvek
Dovolím si založit obecnou diskuzi o nejnovějších hodinkách Huawei. Watch GT Runner se zaměřují na aktivnější uživatele, tomu odpovídají vylepšení v oblasti sledování polohy a vašeho zdraví. Sám jsem hodinky testoval nějakou dobu a rád bych zmínil dvě novinky. Tou první je výrazně přesnější sledování srdečního tepu, to už se svou přesností blíží hrudnímu pásu, jsou zde minimální rozdíly. A totéž platí pro přesnost určení polohy - s hodinkami jsem nachodil pár desítek kilometrů a posun je výrazný (mám na mysli používání hodinek bez připojeného mobilního telefonu, který tedy nemá možnost s polohou radit). Už předchozí hodinky jako třeba GT 3 se v tomto směru posunuly kupředu, GT Runner jsou ale dál (mám doma také hodinky od Garminu a rozdíly v měření jsou minimální). Jinak to jsou klasické hodinky Huawei - super výdrž, atraktivní design. Pokud ale plánujete do svých hodinek instalovat desítky aplikací nebo s nimi chcete platit, pak pro vás GT Runner nebudou to pravé a konkurence vám poslouží více.

Obrázek
Poslední příspěvek


Offline - Místní informátor Profil 
23. 3. 2022 12:24 Odeslat příspěvek
Huawei Watch GT Runner dostávají první aktualizaci softwaru pro globální uživatele

Podle zpráv z Huaweicentral je aktualizace dodávána s verzí firmwaru 2.1.0.129 a má velikost 61,3 MB. Podle webu aktualizace přináší podporu pro odpovídání aplikacím třetích stran, jako je WeChat. Dále vylepšuje zážitek z poslechu hudby Huawei a celkově zlepšuje stabilizaci systému. Opravuje také problém s animací nabíjení nalezenou u některých jednotek podobných řadě Huawei Watch GT 3.

[Zdroj: svethuawei.eu]


Offline - Junior Profil 
27. 9. 2022 18:44 Odeslat příspěvek
Mám k těmhle hodinkám (ještě jsem žádný neměl, tak o nich uvažuju jako o prvních hodinkách ke svému Samsung s10e s android 12) pár dotazů
fungují s android 12?
umí dálkově ovládat foťák a třeba zobrazit náhled před vyfocením?
umí odpovídat na zprávy a třeba diktovat text?


Offline - Junior Profil 
27. 9. 2022 19:30 Odeslat příspěvek
Špatná volba...
Pokud chceš výdrž tak kup Garmin.Třeba Venu 2 nejsou o mnoho dražší než ten Huawei nedodělek.
Pokud chceš smart,máš zde Samsung.
A dálkové ovládání Huawei funguje pouze na Huawei mobilech.Ale asi bez nadhledu,tedy pouze spoušť.
Odpovídat na zprávy se dá či dalo pouze omezeně.


Offline - Junior Profil 
29. 9. 2022 06:36 Odeslat příspěvek
U samsung watch mě odrazovala ta výdrž. Ale asi nemá cenu experimentovat a budou umět tak nějak vše, co mají hodinky umět.


Offline - Junior Profil 
18. 10. 2022 20:27 Odeslat příspěvek
Nakonec jsem místo samsungů vzal ticwatch 3 ultra a překvapivě dobrý. Výdrž bohatě několik dní i týden při "nepoužívání" :D, volají, fotí, platí...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 1. 2023 22:22 Odeslat příspěvek
Dobrý den mám hodinky gt Runner a nespouští se automatická detekce pohybu ani po hodině chůze nevíte čím to může být děkuji
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies