MobilMania.cz

Přihlásit se




Huawei Watch GT3 Pro 46 mm

Offline - Junior Profil 
6. 11. 2022 22:06 Odeslat příspěvek
Ahoj uvažuji o pořízení těchto hodinek a mám pár dotazů na případné uživatele:

1/ chci je používat s android mobilem Samsung S10e, prý je problém s aktualizací aplikace hodinek???
2/ Huawei údajně přislíbil NFC platbu hodinkami přes Curve do konce roku. Jak se to vyvíjí? Dá se na to spolehnout?
3/ má to bezdrátové nabíjení? Můžu je reverzně nabíjet mobilem? Nebo jen tou jejich magnetickou kolébkou?

Předem děkuji případným uživatelům za odpověď.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 11. 2022 19:07 Odeslat příspěvek
Ahoj, dovolím si k tomuto vláknu připojit další otázky, možná jsou obecné k softwaru hodinek, ale uvažuji konkrétně o těchto, případně o Huawei Watch 3 Pro.

1. Je možné přejít při spuštěné aktivitě do notifikací zpráv/hovorů nebo je třeba aktivitu vypnout. Jedná se mi o to, když se chci třeba po 10 minutách od přijití zprávy na zprávu podívat.

2. Je nějaká možnost, jak do hodinek dostat nějakou aplikaci, na měření sportovních aktivit - např. sport tracker nebo něco podobného. Pokud ano, jak.
Děkuji.


Offline - Junior Profil 
12. 11. 2022 19:32 Odeslat příspěvek
Ahoj tak GT 3 Pro už mám 3 dni a sám si odpovím, že bod 1 je OK a bod 3 také (funguje jakékoli Qi nabíjení).
To zprovoznění plateb přes NFC jsem nezjistil.
hodinky vypadají opravdu krásně, displej je parádní. Systém svižný, jediné co mě zarazilo, že nejde časově nastavit AOD, takže ho musím vždy spouštět manuálně :(
Přitom to umí i jednoduchý MiBand za 6 stovek...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies