MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Výpadek T-Mobile - 16. 9. 2013 (celá ČR)

Offline - Junior Profil 
16. 9. 2013 21:42 Odeslat příspěvek
Výpadek T-Mobilu napříč celou ČR - ne všech čísel . Potvrzeno přímo i od T-M například na stránkách FB, informují o tom již i jiné servery. Nejdou komplet hlasové služby, data, SMS, aktivace nových SIM apod.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
16. 9. 2013 21:57 Odeslat příspěvek
Potvrzuji, již několik hodin mi nejde volat, kolem 20:00 to chvilki fungovalo a teď zase nic...


Offline - Pokročilý Profil 
16. 9. 2013 22:00 Odeslat příspěvek
Praha. Nic nepozoruji. Signál dobrý.


Offline - Junior Profil 
16. 9. 2013 22:08 Odeslat příspěvek
Otrokovice-vše OK


Offline - Junior Profil 
16. 9. 2013 22:17 Odeslat příspěvek
Asi vůbec nezáleží na lokalitě - vím třeba o dvou telefonech vedle sebe, jeden funguje a druhý vůbec.
Mě to taky nejelo (Mobil.cz), teď po 23. hodině jsem zkusil restart telefonu - na chvíli se to chytlo, ale do minuty zase "žádný signál" a "k síti se momentálně nelze přihlásit, zkuste to později".

No co, jdu spát, aspoň přes noc nikdo nebude otravovat... :-))

Takový malý postřeh - vím o dvou číslech co nejdou - obě jsou přenesená. A pak o dvou co bez problému jedou - ty jsou původní T-M. Ale možná je to jen náhoda.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 9. 2013 22:28 Odeslat příspěvek
Je to nahoda. Mam jednu SIM pod virtualem u T-M, druhou original T-M a obe jdou.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 9. 2013 22:30 Odeslat příspěvek
zhruba hodinu již není dostupná registrace do sítě T-mobile (pouze u některých čísel)!
Mám to teď potvrzené přímo ze zákaznické linky, kde se čeká na vyřízení 20min.

Samé problémy... :D

Rada zní:
Vypnout mobilní data a pak vypnout na chvilku telefon a opět zapnout a mělo by to frčet, pokud ne musíte čekat.


Offline - Junior Profil 
16. 9. 2013 22:59 Odeslat příspěvek
O vikendu se mi na ceste do Brna na displeji misto Tmobile objevilo O2(oblast slabe pokryta Tmobilem)asi uz zacinaji s nastavenim site.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 9. 2013 23:04 Odeslat příspěvek
Chrudim vypadek obe 2 tel cisla u T-mobile.


Offline - Junior Profil 
17. 9. 2013 01:10 Odeslat příspěvek
Chocen a Vysoke Myto 3 cisla uplne bez signalu a jedno se signalem.


Offline - Junior Profil 
17. 9. 2013 01:42 Odeslat příspěvek
Já mám telefon s Androidem a všechno mi funguje...


Offline - VIP uživatel Profil 
17. 9. 2013 06:31 Odeslat příspěvek
Nezáleží ani na telefonu, ani na místě, ani na tom, jestli je číslo přenesené či původní. Výpadek postihl některá čísla. Zatím u všech se kterými jsem se teď po ránu setkal stačilo vypnout a zapnout telefon a naběhla.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 9. 2013 07:03 Odeslat příspěvek
Brno - jedno číslo OK, druhe nejede od včerejšího večera. vypnout/zapnout nepomaha.


Offline - Junior Profil 
17. 9. 2013 07:11 Odeslat příspěvek
včera ve 12h nešlo volat. internet fungoval.


Offline - Junior Profil 
17. 9. 2013 07:15 Odeslat příspěvek
R.a.l.f píše
Výpadek T-Mobilu napříč celou ČR - ne všech čísel . Potvrzeno přímo i od T-M například na stránkách FB, informují o tom již i jiné servery. Nejdou komplet hlasové služby, data, SMS, aktivace nových SIM apod.


Jo, tak včera v 21h jsem si říkal, že to je výpadek, ale nic tu nebylo ;-). Dnes ráno to stále nešlo, říkal jsem si, že asi když jsem si u nich vygeneroval čvop, tak mě odřízli dříve (Vaše sim nepodporuje připojení do této sítě). Synovi to ale na twistu šlo. Hm, a dnes ráno všude čtu i v TV, že měli megavýpadek radiusu. Po restartu mobilu už ok. No ještě že už odcházím...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 22 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies