MobilMania.cz

Přihlásit se




Výpadek Vodafone - některé odchozí hovory a infolinka.

Offline - Junior Profil 
16. 3. 2020 09:49 Odeslat příspěvek
Ahoj, od cca 9:15 se nemohu dovolat na určitá telefonní čísla (pevná linka a t-mobile), problém není na mojí straně ani na druhé (ověřován blacklist a ostatní věci) při pokusu o dovolání se na infolinku Vodafone automat sdělil že mají momentálně výpadek a řeší to...
Doplnění 10:15 - příchozí hovory bez problémů, u odchozích na mobil to řekne hlášku, že volaná stanice je nedostupná, u pevné ani nezačne vytáčet a hned ukončí (bez hlášky).
Doplnění 11:15 - Vodafone se již na Facebooku přiznal k masivnímu výpadku sítě (samozřejmě jejich reklamní řeči to zní jako banalita a že údajně mají problémy všichni operátoři)..

Přílohy

Screenshot_20200316_112344.jpg
Screenshot_20200316_112344.jpg
[ 177.65 | Zobrazeno 137 krát ]




Naposledy upravil szantus dne 16. 3. 2020 11:24, celkově upraveno 2
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
16. 3. 2020 10:06 Odeslat příspěvek
U mě symptomy vypadají tak, že cca v 75% případů telefon okamžitě oznámí ukončení hovoru, v těch 25% dostanu obsazovací tón nebo spojení, zřejmě podle skutečné obsazenosti linky.
Nesouvisí to s volaným číslem (EDIT: nezkoušel jsem volat do vodafonu)

Otestoval jsem i příjem hovorů, a v periodě, kdy Vodafone zrovna neumožňuje hovory ven, příchozí hovory normálně přijímá.

EDIT: Data fungují v pořádku. To by bylo v souladu s tím, že i hovory v rámci Vodafone fungují.


Naposledy upravil Izibia dne 16. 3. 2020 12:36, celkově upraveno 1


Offline - Pokročilý Profil 
16. 3. 2020 10:44 Odeslat příspěvek
Taky hlaska o nedostupnem cisle Kaktusu, od jineho operatora neni problem.


Offline - Junior Profil 
16. 3. 2020 11:39 Odeslat příspěvek
Aktuálně do 02 jsem se dovolal až na 4.pokus ale data bez problémů..


Offline - Junior Profil 
16. 3. 2020 12:48 Odeslat příspěvek
szantus píše
...a že údajně mají problémy všichni operátoři)..


Nechapu to hejtovani. VF (minimalne v tom vyjadreni, ktere jsi postnul) nepise, ze maji problem vsichni operatori. Rika, ze to s nima resi (jelikoz je asi problem na propojeni mezi VF a TM/O2)...


Offline - Junior Profil 
16. 3. 2020 16:13 Odeslat příspěvek
@Robert.Hujer

Brblání na vodafone mi přijde na místě:
Vodafone píše, že může docházet k potížím "při volání mezi sítěmi". Zapomněl ovšem říct, že k potížím dochází pouze při volání ze sítě vodafonu do jiných sítí.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 3. 2020 19:52 Odeslat příspěvek
Zhruba od druhé hodiny už fungovalo vše bez potíží. Hovory v rámci sítě Vodafone (i jeho virtuálů) v pořádku, jen mimo síť byl problém.


Offline - Junior Profil 
16. 3. 2020 21:32 Odeslat příspěvek
https://www.mobilmania.cz/clanky/operat ... comments=1
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 8 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies