MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Blesk Mobil v síti O2 - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 11. 2012 00:28 Odeslat příspěvek
VOP BLESKmobil:
Citace
Tyto Všeobecné podmínky (dále jen „VP“) upravují podmínky pro poskytování veřejně dostupné předplacené mobilní hlasové služby (...) pod obchodní značkou „BLESKmobil“ společností Telefónica Czech Republic, a.s.
http://bleskmobil.blesk.cz/vseobecne-obchodni-podminky

Je vůbec BLESKmobil virtuál?
Já si virtuála představoval jako firmu, která má nějakou velkoobchodní smlouvu s vlastníkem sítě. Ne jako marketingovou značku stávajícího operátora.



Naposledy upravil Fíla dne 26. 5. 2013 14:50, celkově upraveno 5

upraven název tématu

Poslední příspěvek


Offline - VIP uživatel Profil 
7. 11. 2012 00:32 Odeslat příspěvek
Ať je to virtuál nebo marketingová značka, cílovku zajímá 2,50kč/min. Nic víc, nic míň. A při současné bídné nabídce můžeme být za Blesk rádi...ať je to co je to.


Offline - Junior Profil 
7. 11. 2012 05:05 Odeslat příspěvek
ze.us: Což ovšem nevylučuje tu možnost, že vyčerpáš kredit svoji žádostí o proplacení kreditu. :mrgreen:



Naposledy upravil Fíla dne 7. 11. 2012 11:49, celkově upraveno 1

příspěvek upraven



Offline - BAN MM.cz Profil 
7. 11. 2012 08:42 Odeslat příspěvek
Když jsem chtěl včera u O2 info ohledně rušení čísla, tak mi nejprve na infolince nabídli BleskMobil a až pak Zero... A pak prej že virtuál, hahaha :) No ale furt lepší 2,50 od O2 než 7,20 od VF, že...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 11. 2012 09:07 Odeslat příspěvek
Tak na displeji mi svítí CZ Eurotel :-D a pod tím v hranatých závorkách [BLESKmobil]. Vypadá to jen jako nová značka pro předplacenky O2 po zrušení Go. Je to ale nejlepší Go, jaké tu kdy bylo.


Offline - VIP uživatel Profil 
7. 11. 2012 09:13 Odeslat příspěvek
Ten virtuální operátor je ještě virtuálnější než jsem čekal.
Nebylo to naopak, že O2 někoho hledalo, aby pod jeho značkou provozovalo novou předplacenou kartu, říkali tomu virtuální operátor a měli pokoj od ČTÚ které je začalo s tím prudit?


Offline - Junior Profil 
7. 11. 2012 09:14 Odeslat příspěvek
radim: Tak to si musim taky jednu koupit :))


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 11. 2012 09:19 Odeslat příspěvek
myšpulín: Možné to je, taky je to možná klička, jak obejít kartelovou dohodu se zbývajícími dvěma, aby z toho nebyla cenová válka... Každopádně Blesk má OBROVSKOU výhodu v rozsáhlé distribuční síti a v tom, že jejich noviny i mobil mají v podstatě stejnou cílovku.

V samošce je online výpis čerpání kreditu jako u Vodafonu, za poslední 3 měsíce. Proč toto nemá O2???


Offline - Junior Profil 
7. 11. 2012 09:50 Odeslat příspěvek
Ten způsob převodu čísla není úplně ideální (nejdříve koupit simku Blesku za 150Kč a pak teprve požádat stávajícícho operátora o převod čísla). Z pohledu zákazníka by bylo lepší požádat o převod ještě před přechodem k Blesku, jelikož by se tím mohla dala vyjednat retence za stejnou nebo nižší cenu. Takto asi spousta lidí už o retenci nebude uvažovat,tím že již investovali do nákupu nové sim od Blesku.Ale z pohledu nového virtuálního operátora určitě výhoda, jelikož se tím sníží počet těch, kteří by se nechali zlákat retencí a číslo by k Blesku nakonec nepřevedli.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 11. 2012 09:53 Odeslat příspěvek
A jaký je problém požádat o přenos čísla ještě před zakoupením simky Blesku?


Offline - Junior Profil 
7. 11. 2012 09:55 Odeslat příspěvek
Radim1: Třeba v tom, že ti nový operátor musí vygenerovat PAC ID (kód přenosu)


Naposledy upravil erman dne 7. 11. 2012 09:59, celkově upraveno 1


Offline - VIP uživatel Profil 
7. 11. 2012 09:57 Odeslat příspěvek
Stepik1 - Ale no tak. Dáš 150 korun a máš naopak větší páku na retenci. Protože s retenčním nemluvíš o holubech na střeše, ale o vrabcích v hrsti ;-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 11. 2012 09:57 Odeslat příspěvek
erman: No a?

Jinak Bleskmobil při zjištění kreditu píše Zbývající kredit x, z toho bonusový y. Takže se asi můžeme těšit na nějaké bonusy za dobití???


Offline - VIP uživatel Profil 
7. 11. 2012 10:01 Odeslat příspěvek
Tak můžou to být bonusy za cokoliv, čekal bych nějaké soutěže v těch jejich tiskovinách.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 11. 2012 10:11 Odeslat příspěvek
Vyběhla na mě reklama na netu. Twist má teď taky cenu 2,50/min, tak jsem se díval k nim na web, je to "Vánoční nabídka" do 31. 1. 2013 (...pak budete volat za parádních 3,50 Kč/min do všech sítí. Když nevoláte se Super sazbou, máte podle tarifu Twist Našim minutu za 5,90 Kč). SMS za 1,9 a MMs za 4,90.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 168  Další stránka
Stránka 1 z 168 [ Příspěvků: 2519 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies