MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Mobil od ČEZ v síti O2 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
23. 10. 2013 06:35 Odeslat příspěvek
Rozhoduji se mezi dvěma viruály, mezi nimi je i ČEZ. Jelikož nabízí na svých stránkách službu, že jim stačí ponechat telefoní číslo a oni se ozvou, tak jsem udělal. Pomalu to bude týden a zatím žádná odezva. Číslo jsem posílal 2x :-) Vzhledem k optimistickým očekáváním ČEZu, (podle přiděleného celkem velkého množství čísel od ČTÚ), bych očekával jiný přístup. Nebo že by jim už došly přidělený čísla od ČTÚ ??? :-))))))))
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 10. 2013 08:26 Odeslat příspěvek
Cekas, ze ti v telefonatu nabidnou neco lepsiho?! Vsechny informace maji na webu, tak nevim, co resis...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 10. 2013 15:00 Odeslat příspěvek
Třeba to, že když tam mají formulář na zpětné zavolání, tak čekám, že zavolaj.


Offline - VIP uživatel Profil 
23. 10. 2013 15:50 Odeslat příspěvek
Možná jim napsalo víc lidí než kolik stíhají obvolat.


Offline - Junior Profil 
23. 10. 2013 17:52 Odeslat příspěvek
Roger73 píše
Mohl by sem prosím někdo dát odkaz na konkrétní stránku nebo odstavec ve všeobecných obchodních podmínkách nebo ceníku ČEZ mobilu, kde je uvedeno nebo ze kterého vyplývá, že pro splnění podmínky minimálního plnění nebo minimální útraty stačí jednou za 3 měsíce poslat 1 smsku? Já jsem to zatím nenašel.


Článek pana Peterky.
:arrow: Mobil od ČEZ-u: jediný tarif, nulový paušál a pět balíčků

Obrázek

ČEZ mobil leporelo -> http://www.cez.cz/edee/content/file/mob ... porelo.pdf


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 10. 2013 20:17 Odeslat příspěvek
myšpulín píše
Možná jim napsalo víc lidí než kolik stíhají obvolat.

Celej týden? Nám Čez mobil přišel do schránky tuším v pondělí, pochybuji, že tolik lidí natěšeně volalo. Před tím jim málokdo zanechal číslo. Kdo se o to nezajímá o telefony a operátory, nemohl mít o čezu ani tucha.


Offline - Junior Profil 
21. 11. 2013 19:10 Odeslat příspěvek
Ahoj.
Už jste někdo vyzkoušel nabídku od Čezu a jaké máte zkušenosti.

Díky Josef


Offline - Junior Profil 
21. 11. 2013 19:17 Odeslat příspěvek
Ne, jsou levnejsi virtualove.


Offline - Junior Profil 
21. 11. 2013 20:05 Odeslat příspěvek
Virtuálové jsou levnější, to je pravda. Ale ČEZ je unikátní v něčem co nikdo v ČR nenabízí, a to je sms zdarma i při nulovém tarifu Platím, jak volám. Toto se dá dobře použít např. do technických zařízení GSM alarmů-komunikátorů. Takže kdo má doma nějaké komunikační systémy, ČEZ je skvělá volba.


Offline - Junior Profil 
21. 11. 2013 20:20 Odeslat příspěvek
Zdarma SMS jsou ale jen v síti ČEZ, takže zas takové terno to není. Kdyby byly zdarma SMS všude joooo to by bylo něco.


Offline - Junior Profil 
21. 11. 2013 20:26 Odeslat příspěvek
Pochopitelně, že to má smysl při párování simkaret. Jedna simkarta hlavní s voláním z mobilu a tarifikací 2,20Kč a druhá sim do zařízení http://www.mbelectronic.cz/ nebo http://www.flajzar.cz/electronic-micro-alarm-ema.htm

Když si to pořídí celá začezovaná rodina s balíčkem minut, volají si zdarma.


Online - Pokročilý Profil 
21. 11. 2013 21:17 Odeslat příspěvek
Taková velká firma bude muset přitlačit. Stačí se podívat na Tesco, a ČEZ nejsou žádní výrobci elektřiny z garáže s dynamem nebo liščím ocasem a ebonitovou tyčí. Pokud se vrhli do těchto vod,tak s tím měli počítat.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 11. 2013 10:13 Odeslat příspěvek
taky jsem o něm uvažoval, mají minutu za 2,20 Kč, ale pak jsem zjistil že bych musel platit každý měsíc fakturu, což by znamenalo 22 Kč každý měsíc jen za složenku. A ročně to prý platit nejde a přes SIPO taky ne. Tak sem si pořídil radši Blesk mobil.


Offline - VIP uživatel Profil 
22. 11. 2013 10:34 Odeslat příspěvek
Platba z účtu nejde?


Offline - Junior Profil 
22. 11. 2013 10:41 Odeslat příspěvek
Michal855: Prosím Vás co to melete? A o inkasu jste slyšel? Mrkněte se na to, u některých bank to je v ceně účtu.
No a pak je tu ještě možnost ty složenky platit "ručně" např. v internetovém bankovnictví a nebo mít telefon a oskenovat ten QR kód ze složenky, jednoduchý jak facka!

Platit 22kč České poště za to že chci platit...to ještě nějaký rozumný hospodář může udělat?!?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Další stránka
Stránka 4 z 10 [ Příspěvků: 137 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies