MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Mobil.cz v síti T-Mobile - dotazy pouze k hlasovým službám

Offline - Junior Profil 
1. 4. 2020 12:58 Odeslat příspěvek
Mobil.cz neumí přenést číslo přes OKU? V samoobsluze to po mě chce ČVOP.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
1. 4. 2020 16:05 Odeslat příspěvek
Odchazis nebo prichazis k mobil.cz ?


Offline - Junior Profil 
1. 4. 2020 19:10 Odeslat příspěvek
Přicházím. Později už to šlo, zadat OKU do políčka pro ČVOP, ráno to ale házelo error. Takže už OK.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 5. 2021 03:11 Odeslat příspěvek
Když_expiruje_nebonusový_kredit_a_dobiji_až_potom,_vrátí_mi_Mobil.cz_expirovaný_kredit_zpět?__Sorry,_ale_přestal_mi_na_PC_klávesnici_nečekaně_pracovat_mezerník.


Offline - Junior Profil 
29. 5. 2021 06:22 Odeslat příspěvek
Ještě jsem po expiraci kreditu nedobíjel, tak nevím, každopádně mi appka zobrazuje i ten expirovaný kredit, takže předpokládám, že ho neseberou.

Obrázek

Akorát jsou tedy zablokované obchozí služby, na telefon se dovolat dá, ale zavolat z něj nejde a to ani když je tam ještě neexpirovaný bonusový kredit.


Offline - Junior Profil 
31. 5. 2021 16:17 Odeslat příspěvek
Teď jsem dobil 200, takže můžu potvrdit, že expirovaný kredit to vrátilo.


Offline - Moderátor Profil 
24. 2. 2022 18:25 Odeslat příspěvek
Mobil.cz má volání a SMS na Ukrajinu zdarma
https://mobilmania.zive.cz/clanky/na-uk ... fault.aspx


Offline - Junior Profil 
11. 5. 2022 05:47 Odeslat příspěvek
Zdravím! Na mobil.cz SIM kartě se mi nahromadilo cca 450 Kč, které za 4 dny vyprší. Zkoušel jsem hledat různé způsoby, jak ho využít, ale nic vyhovujícího jsem nenašel.

- dobíjet tam dalších 200 Kč kvůli prodloužení nechci a menší částku dobít nelze
- služby, které poskytovaly např. nákup poukazu do Kauflandu, už nefungují
- dobít payU s 50% marží se mi taky nechce
- nepotřebuju ani žádný datový/hlasový balíček, které mobil.cz nabízí

Jedinou možností je tedy nechat si vyplatit kredit při převodu čísla? Ale tam taky bude poplatek, že? Nebo vás napadá něco jiného?


Offline - Junior Profil 
11. 5. 2022 06:20 Odeslat příspěvek
Co si zaplatit nějakou službu pomocí prémiové SMS, jako kredit na Ulož.to, Webshare apod.? Já kdysi nevyužitý kredit na Vodafone kartě používal ke kupování zlaťáků WoT nebo jsem si koupil pár aplikací v Google play. A pak je tu taky možnost, pomocí prémiové SMS, věnovat nevyužitý kredit na dobročinné účely.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 5. 2022 08:23 Odeslat příspěvek
No vidis, zrovna dnes je Cesky den proti rakovine


Offline - Junior Profil 
11. 5. 2022 09:41 Odeslat příspěvek
Žádnou službu jako kredit na stahování nepotřebuju. A na charitu přispívám jinde, takže žádné DMS taky posílat nebudu. �


Offline - Junior Profil 
5. 2. 2023 18:51 Odeslat příspěvek
V podpoře Mobil.cz je kategorie SIM Zdarma, v odpovědi Jak si ji mohu pořídit? sem píše o formuláři, nicméně formulář nikde. Celkově to vypadá jako Ochutnávková SIMka od T-Mobile.

To je nějaká akce, co teprve bude, nebo už byla? Neví někdo o tom něco?


Offline - Junior Profil 
5. 2. 2023 19:44 Odeslat příspěvek
https://www.mobil.cz/simzdarma#eshopform


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
28. 4. 2023 13:25 Odeslat příspěvek
Ušetřete 2x!
Nové kombi balíčky nabízejí cenově výhodnou kombinaci volání a dat na měsíc. Nyní však můžete ušetřit ještě více, a to díky slevě na balíčky v rámci zaváděcí akce!!! Aktivujte si svůj samoobnovující kombi balíček do konce června a ušetřete navrch 20% z jejich běžné ceny. POZOR! Pokud budete využívat balíček bez přerušení každý měsíc, slevu na balíček dostanete pokaždé.

https://www.mobil.cz/novinky#usetrete2x

:D


Offline - Pokročilý Profil 
28. 4. 2023 13:34 Odeslat příspěvek
Se obávám,že letos slabota i s těmi 2MB/S neomezeně za 149,- ke kombi balíčku.......kdo by to chtěl. Loni to bylo lepší.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 53, 54, 55, 56, 57  Další stránka
Stránka 56 z 57 [ Příspěvků: 852 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies