MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Mobil.cz v síti T-Mobile - dotazy pouze k hlasovým službám

Offline - Pokročilý Profil 
10. 5. 2013 17:36 Odeslat příspěvek
Tonda512 píše
Tak pokud tomu bude opravdu tak, tak se převod od BM pro nás vyplatí. Ušetřené kilo za internet.


Blesk by měl zavést také net zdarma respektive za dobití. Jinak můžou očekávat odliv zákazníků.


Nevíte jestli bude možné na mobil.cz dostupné premium sms?
Poslední příspěvek


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
10. 5. 2013 17:38 Odeslat příspěvek
Pokud by bylo "64 je pro http po FUP" tak to by nemělo chybu, nabít za 200 Kč a mít 5 měsíců net úplně zdarma :tleskani

Stejně jako BLESKmobil připravil Mobil.cz prohlížení vybraných stránek, které se nebude započítávat do FUP limitu. Respektive bude, ale do zvláštního limitu s kapacitou 500 MB, který je vzhledem ke svému jednoúčelnému použití prakticky neomezený. 8-D


Online - Pokročilý Profil 
10. 5. 2013 18:06 Odeslat příspěvek
Nebudeš mít 5 měs. zdarma. Píšou snad jasně, že jen měsíc. Já telefonuju za 30 kč + 100 kč net měsíčně. Po FUPU jedu 200kb, nemám důvod měnit. Tady je jasné postavené měsíční plnění 200kč. Oproti mým současným 400 kč kvartalne, bych dával 600 kč. Díky, zatím čekám na Tesco jestli bude lepší než BM.


Offline - Junior Profil 
10. 5. 2013 18:17 Odeslat příspěvek
polda: Já to pochopil tak, že dobiju 200,-Kč. První měsíc budu mít net plnou rychlostí a dalších 5 měsíců mi to "poběží" těch 16kbit/s.

16kbit použitelných reálně není, ale napadlo mě využít to třeba na chalupu na měření teploty... Těch pár údajů by se na server dalo nahrát při této rychlosti a za 33 korun na měsíc to není zas taková pálka.

Edit: A předpokládám, že se kredit bude kumulovat, takže občas by se to dalo vzít a prostě vytelefonovat místo běžně používaného čísla, případně využít na platbu kreditu na CZshare apodobně..


Offline - Junior Profil 
10. 5. 2013 18:23 Odeslat příspěvek
Budu o tom uvažovat jen v případě, že půjdou Premium SMS, jinak ne. Taky ještě vyčkám jestli nějak zareaguje BM, třeba IVM zdarma za dobití...


Online - Pokročilý Profil 
10. 5. 2013 18:29 Odeslat příspěvek
Tak teda by net měl chodit pořád i po měsíci a bez dobiti deklarovanými16kb. Kde to použít? Na idnesu někdo píše že to na nový stroje není,telefon to stejně shodí jako nedostatečné připojení.


Offline - Android Maniak Profil 
10. 5. 2013 18:33 Odeslat příspěvek
Ta rychlost po zpomaleni je opravdu nepoužitelna.Diky,vklidu si ponechavam Blesk,po uplatněni FUP jedu v klidu na EDGE a nečekam až se mi načte stranka za 5-10 minut.Zni to pěkně internet zadarmo ale ve skutečnosti u O2 nebo blesku,prostě v siti o2 je internet POUŽITELNÝ celou dobu,i po uplatněni FUP, kdekoliv jinde je realně nepoužitelny.Takže i když mam dualsim takže můžu prostě jednu sim zahodit a vyzkoušet druhyho operatora aniž bych měnil hlavni čislo toto nestojí ani za pokus.Ale oproti stavu nedavnemu pokrok - jenom trošku pozdě.


Offline - VIP uživatel Profil 
10. 5. 2013 18:44 Odeslat příspěvek
Na Viber, Talk apod. by ta rychlost mela stačit. Takže pro určitý účel to použitelné je.


Offline - Junior Profil 
10. 5. 2013 20:47 Odeslat příspěvek
Je to taky hlavně pro lidi, kterým stačí 200 MB, já mám u VDF 150 MB a i to mi stačí.


Offline - VIP uživatel Profil 
11. 5. 2013 05:26 Odeslat příspěvek
Pokud budou fungovat premium SMS a DMS tak bych si tu sim nejspíš i pořídil jako záložní.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 5. 2013 07:17 Odeslat příspěvek
Úprku uživatelů BM se nebojím. Na to jsou lidí moc líní, aby volali za stejno a zase "něco" měnili. Nehledě (obecně - ne tady) na tu cílovku u BM ..


-
11. 5. 2013 08:40 Odeslat příspěvek
Ja osobně hned v pondělí zjistím jak je na tom jejich samoobsluha a když bude ok(od Blesku začínám mít alergii na placenou zák.linku, na kterou vás donutí zavolat a zaplatit, když chcete zrušit některé služby)okamzitě požádám o přenos od Blesku.A když bude TESCO s výhodnější nabídkou, přenesu znova. Klidně budu přenášet každý měsíc.


Offline - Junior Profil 
11. 5. 2013 09:54 Odeslat příspěvek
Mám ČD Vodafone 350 + net (150MB), takže po slevě platím 222,82. teď jem si to hodil do excelu a ten mobil.cz mi vycházi VŽDY výhodněji a mám 50MB navíc.
Celkem mne to šokuje, ale chybu jsem nenašel ;-)
Počítal jsem to s 15 SMS,a le ještě při 50 vycházi léem m.cz, při 100 už VF


Offline - Junior Profil 
11. 5. 2013 10:21 Odeslat příspěvek
A já si počkám do června na ha-loo od ha-vla. Taky pojedou v růžovej síti a ceny vypadají příznivěji. Teda ceny volání, o internetu ještě nic. A navíc účtování 1+1:-)


Offline - Junior Profil 
11. 5. 2013 10:37 Odeslat příspěvek
libol: mám úplně stejný tarif+net jako ty a taky mi to vychází levněji. K tomu větší FUP, lepší pokrytí a nemusím řešit zlodějský pseudopřevod neprovolaných jednotek. Ještě pár týdnů počkám, jestli se neobjeví ještě něco výhodnějšího (do konce zúčtovacího období teď už stejně převod nestihnu) a pak pápá Vodafone :-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5 ... 57  Další stránka
Stránka 2 z 57 [ Příspěvků: 852 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies