MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Mobil.cz v síti T-Mobile - dotazy pouze k hlasovým službám

Offline - Pokročilý Profil 
15. 7. 2016 19:40 Odeslat příspěvek
Lábul: Jen vypnes ,nemusíš vyndavat.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
2. 8. 2016 13:36 Odeslat příspěvek
Zdar, funguje u Mobil.CZ VoLTE? Mám už telefon s částečnou podporou LTE ( v pásmu 2100MHz ). Zajímalo mě jestli to má oproti klasickýmu volání v GSM nějaký výhody. Na data se mi přepínat na LTE nevyplatí (FUP většinu času a vyšší zátěž baterie) tak snad jenom kdyby to mělo nějakej přínos na volání.

-- 11 lis 2016 09:40 --

Zduř, neví někdo jestli se nějak dá rychle přenést starý číslo na novou SIM nebo musím použít běžnej přenos čísla přes samoobsluhu. Jak dlouho ten přenos trvá?


Offline - Moderátor Profil 
2. 4. 2017 22:37 Odeslat příspěvek
Není náhodou opět nějaká akce na simku od Mobilu? Já tenkrát objednal za kilčo jen jednu a hodila by se ještě jedna levnější :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 4. 2017 11:36 Odeslat příspěvek
taky bych rád, kdyby někdo věděl o nějaké kodu na slevu...


Offline - Junior Profil 
8. 6. 2017 09:26 Odeslat příspěvek
Nevíte jak to je u odchodu od mobil.cz ? Když si nechám zaslat ČVOP do jaké doby jej musím uplatnit u nového operátora a jestli je to zdarma ?


Offline - Moderátor Profil 
8. 6. 2017 09:51 Odeslat příspěvek
ČVOP platí 60dní a je to zdarma


Offline - Junior Profil 
8. 6. 2017 12:19 Odeslat příspěvek
Je to za cenu zbývajícího kreditu. ;-)


Offline - Junior Profil 
8. 6. 2017 14:18 Odeslat příspěvek
V sobotu si zapnu internet v EU , zavolam si i o CVOP a nic nezbyde . Kdyz jiz nepobezi internet zdarma tak odchazim ...


Offline - Junior Profil 
8. 6. 2017 14:28 Odeslat příspěvek
Internet zdarma bude určitě jen na těch 30 dní.Otázka jestli nabídnou něco nového.Zatím na FB dělají mrtvého brouka. Ani neodpovídají na otázky.


Offline - Junior Profil 
12. 7. 2017 01:35 Odeslat příspěvek
V nedeli jsem pozadal pres hlasovou samoobsluhu o CVOP a je streda a cislo nikde jeste. Vcera jsem jim napsal i na fb zpravu, tak snad to brzo poslou.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Moderátor Profil 
12. 7. 2017 03:22 Odeslat příspěvek
Měls přes samoobsluhu požádat o ČVOP znovu.. anebo vyřídit přímo na infolince, ale tam to stojí 20kč


Offline - Junior Profil 
12. 7. 2017 14:14 Odeslat příspěvek
Já ho dostal do pěti minut od telefonátu.Zavolej znovu.


Offline - Junior Profil 
12. 7. 2017 14:58 Odeslat příspěvek
Uz jsem tam volal znovu a nic. Spatny operator. 50% sms od nich nechodi, tak mi ani neprislo to CVOP cislo.
Muzu zavolat na operatora z jineho cisla, kdyz nemam uz kredit na mobil cz? Kolik me bude stat hovor?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57  Další stránka
Stránka 53 z 57 [ Příspěvků: 852 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies