MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

O2 Family (Bonerix) - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
24. 2. 2015 06:59 Odeslat příspěvek
Kód lze sehnat u firem, které mají O2, a nabízí program Bonerix jako bonusový program pro své zaměstnance (např. Česká Pojišťovna), takže to není jen pro zaměstnance O2. Jinak přihlásit do programu lze svého známého, dokonce je to uvedeno v nabídce, a pro O2 lepší aspoň nějaký zákazník než žádný. U nás ve firmě je asi 150 lidí, a využívá to tak maximálně 10 lidí. Lidi se spokojí s tarifem, který nám nabízí T-mobile (10 sim na člověka). - 1 Kč paušál, 1,2 Kč/min. volání, 0,5 Kč/sms, net 400 MB/80 Kč, volání mezi sebou za 2 halíře za minutu, takže na co neomezené volání za 450,-. Lidi zaplatí v průměru 200 Kč a jsou spokojení.
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
24. 2. 2015 12:16 Odeslat příspěvek
Ale na tu cenu 449,- se nedostane. Aktualni cenik bonerix je zde a takova castka za zminovany tarif tam opravdu neni.

Offline - Junior Profil 
24. 2. 2015 14:01 Odeslat příspěvek
Ale dostane. Když má člověk kód pro vstup do modrého volání (http://www.modrevolani.cz) tak má ceny jaký jsem uvedl. Ceník ti můžu klidně poslat aby jsi viděl. ;-)

Přílohy

image1.JPG
image1.JPG
[ 141.09 | Zobrazeno 116 krát ]

Offline - Junior Profil 
24. 2. 2015 14:36 Odeslat příspěvek
kod do modreho volani mam a MAXI mam za 599,- a neni tam 1,5GB ale pouze 200MB LTE ... takze opet stejna pisnicka, ne kazdy ma stejne podminky a ceny

Offline - Junior Profil 
24. 2. 2015 14:53 Odeslat příspěvek
Není možné mi pomocí třeba SZ tento kód poskytnout nebo poradit jak se k tomuto tarifu dostat? Děkuji

-
24. 2. 2015 14:58 Odeslat příspěvek
Mini za 49,-Kč mají všichni u Bonerixu nebo to záleží na nastavení zaměstnavatele? Partnerka má MINI za 29,-Kč, loni to měla za 1,-Kč, ptám se, zda hrozí zvednutí na 49,-Kč. Děkuji.

Offline - Junior Profil 
24. 2. 2015 15:12 Odeslat příspěvek
Otázka je jestli to není nějaký starý ceník. Nový ceník modrého volání je taktéž jiný. 495,- (neomezené volání/200sms/IVM 200mb)

mini v novém ceníku je za 25,-

Offline - Junior Profil 
24. 2. 2015 15:29 Odeslat příspěvek
k.ats: Ceník máte starý, po novu už je Modré volání za 49 / 599 Kč - viz zde - ono taky ale záleží, jak má ta která firma nasmlouvané svoje koncové podmínky...

Offline - Junior Profil 
25. 2. 2015 01:26 Odeslat příspěvek
Chci přejít od O2 (Free CZ) k Bonerixu Maxi. Rozdíl 300 korun měsíčně. Jak lze hlídat množství prodatovaných dat? Jak si přidávám balíčky dat doma a pro roaming? To vše lze přes webovou samoobsluhu nebo i přes mobilní aplikaci pro Android. Neptal bych se tak hloupě, kdyby to šlo veřejně zjistit.

Offline - Junior Profil 
25. 2. 2015 02:21 Odeslat příspěvek
Data si hlídat nelze, v sámošce si jen nastavujete služby a dají se tam dohledat faktury pár měsíců zpět, ale volné minuty nebo data se dohledat nedají. (Teda praxi mam jenom s daty, minuty mam neomezené, ale ani tak jsem nenašel záložku, která by podobné funkci napovídala)...

Na druhou stranu mobilní telefony (android, iOS i WP) mají dostupné aplikacep ro měření dat, není to 100%, ale megabyte sem, megabyte tam, to už je beztak jedno, orientačně si to zkrátka pohlídáte sám.

Zpočátku jsem na bonerix hodně nadával, přišla mi pozdě simkarta, v samoobsluze se změny neukázaly i několik dní, takže člověk nevěděl na čem je, ale časem se to vytříbilo, pustili LTE, zatím mi žádnou fakturu nezmrvili, takže nebyl důvod volat na placenou linku a drobnější záležitosti se daly vyřídit emailem (včetně výpovědi jednoho čísla bez závazku-což mě potěšilo, O2 v podobné situaci dělalo fóry). Na druhou stranu věřím některým lidem tady, že když se v této company něco podělá, tak to stojí za to :-)

Offline - Junior Profil 
25. 2. 2015 02:32 Odeslat příspěvek
jaja01 píše
kod do modreho volani mam a MAXI mam za 599,- a neni tam 1,5GB ale pouze 200MB LTE ... takze opet stejna pisnicka, ne kazdy ma stejne podminky a ceny

Existují tři ceníky, proto je v tom takový hokej.
1) Bonerix
2) Modré volání
3) Modré volání exkluziv

-
25. 2. 2015 10:05 Odeslat příspěvek
-tomtom-: Takže by to mělo být těch 29,-Kč i nadále (dříve 1,-Kč), má Bonerix? Respektive, jak má její zaměstnavatel interní podmínky v smlouvě, ale 2x za sebou by snad nezdražil ceník.

Offline - Junior Profil 
25. 2. 2015 10:37 Odeslat příspěvek
Tomtom: Ještě F&F, který by měl být ten nejvýhodnější, ale také je nejtěžší se do něj dostat :-)

Offline - Junior Profil 
25. 2. 2015 12:26 Odeslat příspěvek
To je pro zaměstnance O2. A F&F má na starosti taky bonerix? Nemám az takový přehled, myslel jsem, že si to šéfuje O2 samo.

Offline - Junior Profil 
25. 2. 2015 12:43 Odeslat příspěvek
F&F přešel před časem také pod Bonerix

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 96  Další stránka
Stránka 69 z 96 [ Příspěvků: 1427 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies