MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

O2 Family (Bonerix) - obecná diskuze

Offline - Administrátor Profil 
22. 6. 2022 14:51 Odeslat příspěvek
Ano, jsme OT, ale je to přesně tak, jak popisuje peta809 - klasické O2 mi tehdy zdražilo o 50 korun tarif na 399, ja to chtěl za 349. Pohrozil jsem odchodem a normální O2, které prostě nemohlo jít s cenou níž, mě přepojilo na O2 Family, kde neomezenka + 1GB za 349 korun nebyl problém. Taky jsem tomu divil, jak snadno se k nim dá dostat. V lednu nebo únoru letošního roku jsem pohrozil odchodem kvůli Výhodnému tarifu T-M a dostal ho za 249 korun. Tuhle cenu mám garantovanou do 2. června 2023, akorát že od března 2022 zvýšili objem dat na 1,5GB za stejnou cenu, viz mé vlákno "Kauza GARANTUJEME NAPOŘÁD" ve Virtuálních operátorech. Od toho června 2023 to asi budu mít za 299 korun, ale i to je dobré.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
22. 6. 2022 21:30 Odeslat příspěvek
guiz píše
Jak se dá dostat k O2 family úplně běžně? Když se podívám na jejich stránky,tak to bez zvacího kódu dál nejde.Ani nabídku tarifů člověk neuvidí. :-D


Kódů je plný internet, atd. Stačí Google. Nebo tě doporučí kamarád, kolega, známý, atd. Koukni tady na fórum virtuální operátoři-O2 Family nebo mě napiš SZ. Konec OT.


Offline - Junior Profil 
2. 8. 2022 17:48 Odeslat příspěvek
Tak dneska mi volali z O2 family, protoze jsem si vyžádal OKU kód a pán co mi volá se ptá proč chci odejít. Tak říkám že konkurence má tarif na webu za 425 kc s 10 gb dat...a on mi říká, že mě nenechají odejít. Dal nabídku za 449 Kč plus 20 gb dat. Samozřejmě jsem to hned vzal....Jinak kdyby měl někdo zájem o jejich služby,tak volné kódy pro nové zákazníky ještě mám.


Offline - Junior Profil 
2. 8. 2022 18:18 Odeslat příspěvek
TAké mi sami od sebe navýšili na 399 Kč a nepatrně přidali data.
Chtěl jsem odejít, ale vysmáli se mi. Mám smlouvu na dobu určitou do jara 2023.
Ani jsem to nevěděl protože kdež jsem to před rokem a půl sjednával po telefonu, tak mi to slečna neřekla.


Offline - Junior Profil 
2. 8. 2022 18:56 Odeslat příspěvek
Smlouvy na dobu určitou už jsou dávno zrušený, dělají si z tebe dobrý den.


Online - Pokročilý Profil 
2. 8. 2022 19:00 Odeslat příspěvek
@pulmann: Pokud jsi u O2 Family byl minimálně tři měsíce a nečerpal dotaci na telefon, tak můžeš beztrestně odejít k jinému operátorovi, i když máš smlouvu na dobu určitou. Přechod k jinému operátorovi trvá dva až tři pracovní dny, novému operátorovi stačí nahlásit OKU a vše zařídí.


Offline - Junior Profil 
11. 8. 2022 07:21 Odeslat příspěvek
Končila mi dvouletá smlouva s tarifem, který nevyužiju, požádal jsem o OKU, abych mohl přejít ke Kaktusu. Hned retence a nabídli mi Start + 2 GB za 159 Kč. Za mě dobrý...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 8. 2022 08:53 Odeslat příspěvek
Kolik toho teď je ve Startu? Jaké jsou aktuální ceníky? Já už u nich bohužel nejsem, tak se nemůžu podívat.


Offline - Junior Profil 
11. 8. 2022 09:34 Odeslat příspěvek
Start: Neomezené volání a SMS do O2 Family a O2, 30 minut do všech sítí, data 500 MB


Offline - Junior Profil 
3. 9. 2022 19:51 Odeslat příspěvek
Mají nějakou nabídku,když přejdete k nin.Co vy na to?

Přílohy

family.JPG
family.JPG
[ 98.46 | Zobrazeno 545 krát ]




Offline - Administrátor Profil 
4. 9. 2022 09:31 Odeslat příspěvek
Co to je za dokument? Visí někde u nich na webu? Nemůžu přece argumentovat diskuzním fórem... Jak se k těm tarifům dá dostat?


Offline - Junior Profil 
4. 9. 2022 10:22 Odeslat příspěvek
Výše uvedené tarify jsou normálně k dispozici. Jen musíte mít někoho,kdo Vás doporučí a operátor z O2family pak zájemci zavolá a vše s ním probere.
Já mám stále volná místa,kdyby měl někdo zájem.


Offline - Junior Profil 
4. 9. 2022 10:43 Odeslat příspěvek
To jsou nějaké divné tarify. Já je mám, ale internetu je tam méně.


Offline - Junior Profil 
4. 9. 2022 11:12 Odeslat příspěvek
No je to nabídka pro ty kdo chce přejít k nim od konkurence mimo teda O2,ta nabídka je ve všech skupinách,teda mimo F F.


Offline - Junior Profil 
5. 9. 2022 16:01 Odeslat příspěvek
https://www.o2family.cz/files/content/a ... family.pdf
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 163  Další stránka
Stránka 97 z 163 [ Příspěvků: 2432 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies