MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

O2 Family (Bonerix) - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
6. 10. 2015 13:43 Odeslat příspěvek
Neví někdo z vás jak v praxi funguje výměna SIM karty Bonerix za simku O2 Family 4G LTE na prodejně O2? Jsou s tím nějaké potíže?
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
6. 10. 2015 16:33 Odeslat příspěvek
Asi 14dní nazpět jsem měnil kartu manželce a nebyl s tím vůbec žádný problém. Dokonce se človíček na prodejně nabídnul, že mi ji rovnou aktivuje, k tomu jsem akorát potřeboval znát její přihlašovací údaje do samoobsluhy. Nakonec dva podpisy a za 10 minut bylo vše hotovo. Jen mě teď akorát napadá, že ta akce na výměnu měla končit 30.9. Ale myslím si, že to bude fungovat i dál.


Offline - Junior Profil 
14. 10. 2015 15:19 Odeslat příspěvek
Lindros píše
Neví někdo z vás jak v praxi funguje výměna SIM karty Bonerix za simku O2 Family 4G LTE na prodejně O2? Jsou s tím nějaké potíže?


nejsou, stačí jít na prodejnu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 11. 2015 10:05 Odeslat příspěvek
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak se stát novým zákazníkem. Resp. já zákazníkem jsem, ale chtěl bych to zařídit přítelkyni, ideálně přes internet, abych nikam nemusel + ta vánoční nabídka 2000 na mobil taky není zlá.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 11. 2015 10:21 Odeslat příspěvek
Nemám to ještě projité, ale čekal bych, že takové informace budou na jejich stránkách. Doporučíš nové číslo a je to (tak si to představuju). :-) Ale možná to tak jednoduché není, ale stejně bych začal na jejich stránkách.

Jo, a ten ceník z 5. 9. už neplatí, Mini stojí 49,- měsíčně, ale zase je levnější minuta – za 1,20,-.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 11. 2015 11:05 Odeslat příspěvek
Na stránkách hledám už pěknou dobu. Právě, že mě před 3/4 rokem registroval kámoš nějak přes sebe. Na stránkách je: Vstup do programu je zcela zdarma. Objednávku můžete uzavřít na stránkách www.o2family.cz z pohodlí svého domova. Dá se přihlásit buď za sebe nebo za někoho z rodiny či blízkého. Ve FAQ mají: Aktivace nového mobilního čísla je nejrychlejší způsob jak začít volat v programu O2 Family. Po prostudování naší nabídky a pravidel klikněte na záložku OBJEDNÁVKA a vyplňte Žádost o smlouvu, ve druhém kroku objednávky zvolte v poli Operátor možnost Nová aktivace. Po uvedení osobních údajů si vyberte tarif a doplňkové služby, o které máte zájem. Kompletní objednávku nezapomeňte odeslat. SIM kartu s telefonním číslem vám odešleme do 48 hodin od přijetí vaší objednávky.

Jenže když se přihlásím a dám objednávky, tak vyskočí Žádost o smlouvu / Přepis stávající smlouvy a chce to, abych zadal unikátní kód, který není nikde k sehnání, ani nepřijde SMS a není to ani číslo smlouvy třeba.


Offline - Junior Profil 
12. 11. 2015 00:01 Odeslat příspěvek
Kód má "oprávněná osoba", což ty zjevně nejsi. Proto nemůžeš nikoho dalšího zaregistrovat. Zkus říct znovu kámošovi ale dost možná už vyčerpal svůj příděl (obvykle) šesti smluv. Tenkrát se myslím ještě dávaly za každou hlavu provize.


-
12. 11. 2015 09:41 Odeslat příspěvek
Příloha
o2.jpg
o2.jpg
[ 41.72 | Zobrazeno 54 krát ]

Já jsem tady ještě vyhrabal jeden kód a dívám se na nabídku pro jednu firmu, a nevidím tam nic, proč bych se měl upisovat na jeden rok.
Oproti předchozí nabídce tarifů Mini a Maxi vidím jeden tarif navíc: Klasik za 350 kč (100 min, 50 sms, 50 MB), žádná hitparáda..
2000 Kč na mobil u tarifu Maxi je sice hezký, ale asi jen pro někoho.. tady je Maxi za 599.
Pokud má některá firma Maxi za 499, tak budiš..


Offline - Junior Profil 
12. 11. 2015 10:21 Odeslat příspěvek
To jo, maxi za 599, navíc s miniinternetem, je zoufalý tarif. Původně stál snesitelnějších 499. Moji známí, kteří ho měli, po zdražení raději všichni odešli jinam. Naštěstí jejich zaměstnavatel v reakci na to nabídl T-mobile za 399 a v té době také dal Vodafone na Slevomat neomezenku za 449.
Klasik se teď objevil ve všech cenících (599, 499, 449). K čemu je dobrý, když existuje tarif od Sazkamobil, to ví bůh.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 11. 2015 13:21 Odeslat příspěvek
Má Sazka volání ve VPN zdarma? To je hlavní a jediná deviza O2 Family, jinak by to mohli zavřít. Nevýhodné, a jako infolinka ještě barevné číslo, hnus, svině vydřidušský.


Offline - Junior Profil 
12. 11. 2015 13:43 Odeslat příspěvek
To jsem nezkoumal ale 1000 minut beru plus minus jako neomezenku, takže VPN neřeším. Chápu, někomu to stačit nemusí. Velké plus je i žádný závazek.


Offline - Junior Profil 
16. 11. 2015 15:11 Odeslat příspěvek
Ja jsem oslovil tarifon.cz, ze bych mel zajem o virtuala O2 family, poslali v pdf nabidku a podminky, nacez jsem teda zadal objednavku, takze jsem zvedav..

Mate nekdo zkusenosti s tarify pres Tarifon.cz?


Offline - Junior Profil 
21. 11. 2015 07:38 Odeslat příspěvek
Jak jsi s tím Tarifonem dopadnul ? Já objednal 18.11. přes známého převod čísla z gorily a zatím se nic neděje. Sice mi ihned po objednání příšel mail s rekapitulaci a obchod. podmínkami, tak snad jim to nebude moc dlouho trvat.


Offline - Junior Profil 
23. 11. 2015 18:30 Odeslat příspěvek
Dnes 23.11. stale nic....

Tak 24.11. jsem poslal dotaz na stav objednavky, tak jsem zvedav na odpoved.
Snad to neni jen o tom, ze tahaji z lidi informace na marketing


Offline - Junior Profil 
8. 12. 2015 17:29 Odeslat příspěvek
Právě mi přišlo v sms:
"OS1/2: Od 1.1.2016 menime fungovani datoveho limitu FUP. Po vycerpani objemu dat Vam je automaticky obnovime, takze neprijdete o pripojeni k rychlemu internetu.
OS2/2: Vice informaci o podminkach a nastaveni sluzby najdete na www.o2family.cz/data. O2 Family"

Takže to stejné co u Vodafonu. Zrušit zavčas.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 163  Další stránka
Stránka 76 z 163 [ Příspěvků: 2432 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies