MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

O2 Family (Bonerix) - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
15. 3. 2015 10:03 Odeslat příspěvek
Chci zeptat těch, kdo máte zúčtovací období v měsíci 16.-15. a platíte svolením k inkasu, který den si Bonerix strhává peníze z účtu?
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 3. 2015 10:20 Odeslat příspěvek
Nemá někdo tip, jak ukončit tarif u bonerixu? Nějak jsem zaspal zdražování a už na nich nevidím nic výhodného. Co třeba zrušit členství, vstoupil jsem přes CZC.cz?


-
17. 3. 2015 23:21 Odeslat příspěvek
hard.truck: Dle VOP k tarifu, co máte, ne? :-)


Offline - Moderátor Profil 
23. 3. 2015 15:18 Odeslat příspěvek
hard.truck píše
Nemá někdo tip, jak ukončit tarif u bonerixu? Nějak jsem zaspal zdražování a už na nich nevidím nic výhodného. Co třeba zrušit členství, vstoupil jsem přes CZC.cz?

Jedine standartni postup výpovědi, zaplatit 1/5 ze zbyvajicich pausalu do konce smlouvy. :-P


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 3. 2015 15:42 Odeslat příspěvek
Takze realne par korun. Udelal bych to tak, ze bych si zmenil tarif na mini (49Kc?) a pak dal vypoved. Takze treba 10*49=490, 490/5=95Kc.


Offline - Junior Profil 
23. 3. 2015 16:00 Odeslat příspěvek
Slawall: Bonerix neumožňoval snížení tarifu Maxi na tarif Mini před koncem ročního závazku. Možná se to změnilo, ale dost pochybuji.


Offline - Junior Profil 
23. 3. 2015 16:42 Odeslat příspěvek
daří se vám,přihlašování do samoobsluhy?Mě teda ne,i když zadám SPRÁVNÉ jméno i heslo,zůstane mi to vždy na té přihlašovací stránce :( A to i když se zkouším přihlásit jednorázově přes sms(přihlaš.kod přijde,ale není kde zadat) :( Vyzkoušeno jak na chromu,mozile tak i na exploreru,vždy stejný výsledek :( Cookie atd promazáno!!Díky za rady


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 3. 2015 01:16 Odeslat příspěvek
Mám stejný problém. Zkouším to asi od pátku.


Offline - Junior Profil 
24. 3. 2015 06:09 Odeslat příspěvek
Taky se mi nejde přihlásit. to bude nějaká nehlášená údržba systému.


Offline - Moderátor Profil 
24. 3. 2015 07:01 Odeslat příspěvek
Slawall píše
Takze realne par korun. Udelal bych to tak, ze bych si zmenil tarif na mini (49Kc?) a pak dal vypoved. Takze treba 10*49=490, 490/5=95Kc.

Jak bylo psano, na nizsi tarif nelze prejit, az po uplynuti rocniho uvazku. Takže buď pockat, nebo zaplatit 1/5 ze zbytku mesicnich pausalu. Samozrejme ten kdo ma aktivni tarif mini a chce odejit tak to bude mit jak pisete. Mel jsem to podobne. ;-)


Offline - Junior Profil 
27. 3. 2015 15:33 Odeslat příspěvek
Dnes jsem zadal přenos čísla z Blesku do systému Bonerix (F&F). Kdy můžu čekat, že přijde SIM? Přijde poštou nebo přijede někdo se smlouvou pro podpis?


Offline - Junior Profil 
28. 3. 2015 13:32 Odeslat příspěvek
Neprodlouzeni smlouvy je pry nutno hlasit nejpozdeji 15 dnu pred vyrocim.

Chci se zeptat, v tu chvili Bonerix vyda CVOP?


Offline - Junior Profil 
30. 3. 2015 10:59 Odeslat příspěvek
Bonerix teď připravuje od 1. dubna pěkný svinstvo: mění linku na předvolbu 841, aby mohl lidi okrádat, místo normálního čísla (holt jsou vidět ty vekslácký manýry majitele). Kromě finanční stránky je jako třešnička na dortu, že se nedá na tyhle čísla volat ze zahraničí.


Offline - Moderátor Profil 
30. 3. 2015 11:46 Odeslat příspěvek
Ale linka Bonerix je zpoplatnena uz od minulyho roku cca nekdy od podzima. Melo by to byt asi 30 kc za hovor, fakturovane to ma byt na cislo ktere operator řeší.Kdyz jsem tam pred vánoci volal uz mi byli nauctovano. Drive to bylo zdarma.


Offline - Junior Profil 
30. 3. 2015 12:41 Odeslat příspěvek
Ještě se mi nestalo, že bych nějaký problém nevyřešil po mailu... No ale pokud si chcete na někoho otvírat hubu, plaťte :)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 164  Další stránka
Stránka 71 z 164 [ Příspěvků: 2446 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies