MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

O2 Family (Bonerix) - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 5. 2013 05:22 Odeslat příspěvek
Zdravím. Mám možnost přes mého zaměstnavatele vstoupit do "programu" u Bonerixu a dost o tom s přítelkyní uvažujeme. Měl bych jen pár dotazů na někoho, kdo má již s Bonerixem zkušenosti.
1. Mají SIM karty přímo od O2? Budu totiž potřebovat Nano SIM a tu mi žádný jiný "šedý" operátor neposkytne.
2. Jaký je třeba rozdíl mezi balíčkem SPOLU a JISTOTA? Budu chtít volat s přítelkyní neomezeně, tak by mi měl stačit jen balíček SPOLU ne? (ona bude u Bonerixu taky)
Díky předem za odpovědi :-)
Poslední příspěvek


Offline - VIP uživatel Profil 
14. 5. 2013 06:39 Odeslat příspěvek
Citace
Jistota: balíček umožňuje volání pouze v rámci programu. Balíček má automaticky zamezený přístup k datovým službám a blokován zahraniční roaming.
= ostatní hovory jsou blokovány

Citace
Spolu: volání zdarma na vybraná čísla se u balíčku SPOLU NEOMEZENĚ neodečítá z volných minut
= ostatní hovory jsou povoleny a účtovány minutovou sazbou

První volba se hodí pro firmy, kde mobil má sloužit pouze pro volání uvnitř např. z pracovišť kde je více lidí a každý by si pak mohl volat za firemní peníze i soukromě. Nebo to někdo použije pro děti.
Druhá volba je pro běžné použití.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 5. 2013 07:21 Odeslat příspěvek
Aha tak to mi i při několikátém přečtení nedocvaklo. Ještě by mě zajímalo, co vlastně znamená "v rámci programu" To jsou lidé, které tam přivedu a jsou se mnou v programu, nebo jsou to všichni uživatelé Bonerixu?


Offline - VIP uživatel Profil 
14. 5. 2013 07:36 Odeslat příspěvek
Mělo by to být se všemi čísly pod Bonerixem + s čísly firmy přes kterou vstupujete. Alespoň tak to máme vysvětleno u nás v podniku.


Offline - Junior Profil 
17. 5. 2013 15:21 Odeslat příspěvek
Jan Gottwald píše
1. Mají SIM karty přímo od O2? Budu totiž potřebovat Nano SIM a tu mi žádný jiný "šedý" operátor neposkytne.


1. Ano, přijde Ti klasická O2 simkarta. Asi při objednávce bych řešil, že chceš nano sim. Pokud jsi stávajícím zákazníkem O2, simkarta se nemění. Výhoda je, že k ním můžeš, ikdyž máš třeba ještě dva roky smlouvu s O2.

-- 17. 5. 2013 16:29 --

rak59 píše
Tak to je dost blbé. Poplatek za infolinku 30-, když nemají internetovou samoobsluhu..


Asi právě proto, že ji nemají, je to do konce roku za cenu hovoru. Předpokládám tedy, že do konce roku samoobsluha bude...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 5. 2013 03:43 Odeslat příspěvek
Hlavně si všichni zjistěte, zda nejste vedeni v registru dlužníků tzv.SOLUS, protože jinak nemáte u Borenixu šanci. Stačí, aby jste byli v minulosti se zpožděním platby třeba za úvěr, plyn, telefon a pod. a jste tam uvedeni a to tuším až na 5 let.



Naposledy upravil Fíla dne 18. 5. 2013 05:22, celkově upraveno 1

hlavně nepiš tučně



Offline - Junior Profil 
21. 5. 2013 19:20 Odeslat příspěvek
Dostal jsem možnost převést k Bonerixu 3 čísla.Jak to je s účtováním?Přijde pro každé číslo zvlášt?Poznám kolik kdo provolal?


Offline - Junior Profil 
23. 5. 2013 19:40 Odeslat příspěvek
Mohl by mi někdo napsat, jak se dá přes registraci v eshopu CZC.CZ sjednat smlouva u Bonerixu? Ve formuláři na http://bonerix.cz/8-objednavky/prevod-o ... icka-osoba vůbec CZC nefiguruje.
Dá se případně převést i kredit z předplacenky?

EDIT: V jiném fóru jsem právě našel informaci, že Bonerix už s CZC nespolupracuje. Můžete to někdo potvrdit?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 5. 2013 20:06 Odeslat příspěvek
Kredit se v CR zasadne neprevadi a se zrizenim tarifu ti pomuze czc.cz (ale jejich stranky k tomu jsou mrtve).


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 5. 2013 11:49 Odeslat příspěvek
Já osobně jsem s Bonerix(em) velice spokojená. Navíc mají do konce června akci. V ceně 495 Kč (vč. DPH) je neomezené volání do všech sítí, plus 200 sms. Kdyby se chtěl někdo přidat, tak mi písněte. :-)


Offline - Junior Profil 
27. 5. 2013 19:09 Odeslat příspěvek
Už někdo zkoušel tuto nabídku? https://www.modrevolani.cz/prihlaseni/


Offline - Junior Profil 
27. 5. 2013 21:24 Odeslat příspěvek
O tom jsem ještě neslyšel, je možné dodat více informací? Dneska jsem si aktivoval tarif MINI a nějaké balíčky k tomu, tak mě to celkem zajímá.


Offline - Junior Profil 
27. 5. 2013 23:09 Odeslat příspěvek
Nemám úplně přehled ale nabyl jsem dojmu, že modrevolani.cz by mohlo být určeno pro přechod od rušených šedivek k Bonerixu.


Offline - Junior Profil 
28. 5. 2013 05:13 Odeslat příspěvek
Mají jen dva tarify.Neomezený za 495 bez dat a druhý za 25kč s voláním mezi učastníky zdarma a do ostatních sítí za 1,2.Další služby nevím.Vše s úvazkem na 1 rok.


Offline - Junior Profil 
28. 5. 2013 08:29 Odeslat příspěvek
Viděl jsem nějakej ceník ale nevím jak moc byl aktuální. SMS 1,20, MMS za 2,40, ten dražší tarif byl za 595, balíčky plusminus stejné jako normální Bonerix.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 164  Další stránka
Stránka 3 z 164 [ Příspěvků: 2446 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies