MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
20. 4. 2019 20:19 Odeslat příspěvek
intago píše
Měsíc už jsem u emtecka a mám naprostej klid.
Zrádce! :grr: :D

Už někdo ví, co znamenají ty nové tarify a funkce v samoobsluze?
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
20. 4. 2019 22:16 Odeslat příspěvek
Už někdo ví, co znamenají ty nové tarify a funkce v samoobsluze? :-| hehehehehehehehehhehehe......................
Z Tesca jsem byl pět let a tohle nepamatuju, vy jo?
U každýho opa jsou problémy. Emtecka začalo VOLTE a ne každýmu to jde. Možná je problém v mobilech... Naštěstí žádnou velkou výhodu VOLTE nevidím....

Offline - Pokročilý Profil 
25. 4. 2019 17:44 Odeslat příspěvek
No podle názvů tipuju že to bude flat na 30 dní vč. dat. Jako tradičně samozřejmě bez možnosti na to použít bonus kredit.

Offline - Junior Profil 
26. 4. 2019 06:47 Odeslat příspěvek
To by chtělo jim poslat majl na info@ Ale že to nedaji jasně na vědomí, to nechápu... :-] Sice mi do toho už nic není, ale napsal jsem jim... :-)

26. 4. 2019 07:28 Odeslat příspěvek
U skrbloňových za 90 to taky bylo nějakou dobu jako položka v samoobsluze na webu až za nějaký čas to dali do ceníku v pdf.

Offline - Junior Profil 
26. 4. 2019 08:16 Odeslat příspěvek

vše brzy zveřejníme. Jedná se o možnost aktivovat v rámci jednoho balíčku neomezené volání a SMS a různý datový objem na 30 dnů. Například 500 MB, 1500 MB nebo 3000 MB dat.
​Aktivovat to již lze, nejvýhodnější pro Váš bude aktivace přímo v naší aplikaci Tesco Mobile.
S pozdravem

Štěpán Polášek
Péče o zákazníky

Odepsal jsem jim:
Vidím tu dva velké problémy:
1. Ceník je strašně složitý a bude ještě víc
2.Tyto balíčky asi nepůjdou platit bonusy. Co s tím bonusem mohou dělat, když v těchto balíčcích mají neomezenku i data??

Co ale mohou odpovědět? :-| Na každej pád jsem rád, že jim mohu z dáli kynout rukou... Mám svatej klid od takovýho maglajsu 8-)

Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 4. 2019 10:18 Odeslat příspěvek
Proč by s bonusem měli něco dělat? Prostě propadne. :-D Tesco v tomto směru podniká veškeré kroky. Bonus má jen nalákat, ne reálně něco zlevnit.
Ale jak říkáš, mě už to taky netrápí. Takový operátor je už dneska nepoužitelný.

Offline - Junior Profil 
26. 4. 2019 10:20 Odeslat příspěvek
Bohužel...
Já ještě nepochopim, proč nové balíčky už jdou aktivovat, ale nikdo o tom neví. Co je to za jednání?

28. 4. 2019 21:22 Odeslat příspěvek
Tak co jsem pochopil tak klik balíčky je to samé co neomezeně tj flat+data s přívlastkem podle čísla na 30 dní. Pokud si ho aktivuju z aplikace nebo ze samoobaluhy tak to mám o 100 Kč levnější než balíčky neomezeně. Ale ta cena je nic moc. Pro lidi s 2xkreditem se pořád vyplatí týden neomezeně a internet 350+resety fup 5 týdnů flat+3GB nebo 4 týdny flatu a 4 GB. Za 600 kredit +630 bonus za 2x220 dobití na pokladně Tesco. Klik 3 se 3GB na 30 dní za 699 tj. o 100kč víc.

Offline - Junior Profil 
29. 4. 2019 06:37 Odeslat příspěvek
To je věda, čím dál složitější :D Ještě, že už ji nepotřebuju znát. :-D
Jsi Tescoguru, gratuluji :tleskani :-D Mohl by sis zřídit poradnu, za prachy ;-)

Offline - Junior Profil 
29. 4. 2019 18:37 Odeslat příspěvek
intago píše

2.Tyto balíčky asi nepůjdou platit bonusy. Co s tím bonusem mohou dělat, když v těchto balíčcích mají neomezenku i data??

Já v tom vidím alternativní cestu ke zrušení bonusu.
Zrušit ho přímo by vyvolalo nelibé reakce tak se zruší tím, že jej nepůjde na nic použít.

29. 4. 2019 20:59 Odeslat příspěvek
Na nic smysluplného. A proto - tradá! Rychle pryč!

30. 4. 2019 17:25 Odeslat příspěvek
intago píše
Už někdo ví, co znamenají ty nové tarify a funkce v samoobsluze? :-| hehehehehehehehehhehehe......................
Z Tesca jsem byl pět let a tohle nepamatuju, vy jo?
U každýho opa jsou problémy. Emtecka začalo VOLTE a ne každýmu to jde. Možná je problém v mobilech... Naštěstí žádnou velkou výhodu VOLTE nevidím....

Jenže to není problém Emtéčka, ale O2. A týká se to hlavně telefonů od Xiaomi. S těmi není síť O2 otestována. Samotné Emtéčko je jinak super :-)
Výhoda VoLTE je ve výrazně kvalitnějším hovoru, nenutnosti přepínání telefonu ze 4G do starších síti (méně energetické režie), možnost dovolat se tam, kde 900MHz pásmo není pokryté a je k dispozici 4G na 800MHz, nepřerušení například stahování když někdo zavolá a tak dále.

3. 5. 2019 17:04 Odeslat příspěvek
Na co použít bonus pokud máme flat s daty? Jedině na MMS nebo na mezinárodní hovory/sms případně roaming mimo EU (bo v EU by měl platit domácí flat). Nebo si k flatu po projetí dat z balíčku aktivovat internet 350 a následné resety FUP z bonusu. Pak by se vyplatil nejlevnější klik a data pak jet z bonusu. Jinak mě nic nenapadá.

Offline - Junior Profil 
3. 5. 2019 19:31 Odeslat příspěvek
všecky tyhle možnosti jsou nanic... MMSky už snad nikdo nepoužívá, co ciziny a mimo EU také málo a přehazovat balíčky je o nervy, To už líp se na tyhle nové baličky vykašlat a jet postaru :-|

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282 ... 320  Další stránka
Stránka 279 z 320 [ Příspěvků: 4791 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies