MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
16. 3. 2021 10:00 Odeslat příspěvek
:-) to není nafurt, to je na jeden měsíc :-)
A ty prachy se ti nestahnou z kreditu, stáhnou se ti z karty, kterou musíš přiřadit k účtu.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
16. 3. 2021 10:58 Odeslat příspěvek
Aha, to v letáku nepíší, že je to max na měsíc. Takže další klamavá reklama.


Offline - Junior Profil 
16. 3. 2021 11:02 Odeslat příspěvek
Můžeš zkusit ČOI, ale ani ta proti Kellnerovi nepůjde.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 3. 2021 11:03 Odeslat příspěvek
Ale tak jsme v Tesku! To je přece jasné, že na měsíc! V letáku nikdy nenapíšou všechny vlastnosti, protože by po tom neštěkl ani pes.


hgfdsa píše
Tak to by nevadilo nabít jednou 300 Kč a pak mít neomezené volani za 1 Kč měsíčně nafurt.


:mrgreen: Vůbec necítíš tu blbost, cos napsal? Za tři kila flat navždy??? To by si okamžitě všichni pořídili a Tesco by to nenabízelo takto pokoutně a psalo by se o tom všude na světě.


Offline - Pokročilý Profil 
17. 3. 2021 07:31 Odeslat příspěvek
Jo za kačku je to první měsíc druhý už za plnou palbu tak si případně ihned po aktivaci balíčku za korunu zrušte přiřazení vaší platební karty.


Offline - Junior Profil 
17. 3. 2021 08:14 Odeslat příspěvek
Máte taky v Samoobsluze nabídku na neomezenku + 3 GB za 399 Kč?


Offline - Junior Profil 
17. 3. 2021 09:38 Odeslat příspěvek
A že vás to ještě baví.... Jak tady koukám na tu nekonečnou debatu, říkám si, že jsem dobře udělal, že jsem odešel k Emtečku. Tam se nic neděje, ale ceny jsou výtečné, starosti žádné... vše jede samo bez dobíjení. 4 mobily na jednom účtu, A 300.- za flat máme taky... :-))
No ale jestli to máte jako hobby, prosím... :roll:


Offline - Pokročilý Profil 
17. 3. 2021 22:15 Odeslat příspěvek
To já přešel s rodinou na paušál u Téčka. Když jsme měli všichni Tescomobile tak jsem si chrochtal že na paušál už nikdy jenže postupně Tesco začal utahovat šrouby a z pomalu nejlepší datové nabídky na trhu se stalo cosi téměř nepoužitelného a vzhledem k tomu že jsem hledal minimálně 2x flat Tak jsem kývl na retenční 60%slevu na 5 let. 190 flat +1GB a 330 flat+15GB.


Offline - Junior Profil 
19. 3. 2021 07:23 Odeslat příspěvek
To už je zajímavá nabídka, ale jistě ji nedají každému...


Offline - Pokročilý Profil 
19. 3. 2021 09:55 Odeslat příspěvek
50% slevu na 3 měsíce jo. https://t-mobile.cz/prejdete sjedeš dolu na stránce zadáš email pošlou ti kód který zadáš na této stránce a je to. Zbytek už je na tobě viz vlákno retenční nabídky T-Mobile.


Offline - Junior Profil 
21. 3. 2021 18:14 Odeslat příspěvek
To je celý Tesco. Tři měsíce je vábnička na naivy... Zlatý Emtéčko!


Offline - Pokročilý Profil 
21. 3. 2021 18:52 Odeslat příspěvek
Jaký Tesco? To láká na neomezenku za korunu na 1 celý měsíc. Já mluvil o T-Mobile kde opravdu může mít každý kdo k nim přenese číslo na 3 měsíce paušál za půlku.


Offline - Junior Profil 
21. 3. 2021 19:36 Odeslat příspěvek
Takže Tesco debile ještě horší než T-debile.


Offline - Pokročilý Profil 
22. 3. 2021 16:52 Odeslat příspěvek
Tak současný simky určitě. Ještě jakž takž pro někoho zajímavá nabídka od Tescomobile, ovšem na SIM 2xkredit, která už nějaký rok není v prodeji. Tam se dá zkombinovat při dobití na pokladně za 220 Kč reálných nejdřív aktivovat Clubcard balíček po provolání minut z balíčku a zbylého bonusu (max po 30 dnech) aktivovat 200 štědrých. Tak za 220 Kč lze mít až 372 minut mimo síť + po dobu aktivních balíčků VPN do Tesco. Data jsou u TESCO úplně mimo třeba Kaktus a jeho Boží SIM (byla v prodeji do konce roku, lze sehnat na Aukro atd.) má 6 GB dat po započtení dobíječky jen za 100 Kč měsíčně (!) + neomezená data na vybrané soc. sítě.


Offline - Junior Profil 
23. 3. 2021 08:40 Odeslat příspěvek
Šmarjá Josef, úplně mi vstávají chlupy na hlavě, když to čtu... A to jsem to kdysi ovládal dobře, ač to připomíná manuál na Javu :-| Mám už od toho svatej klídek... :lol:
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309 ... 351  Další stránka
Stránka 306 z 351 [ Příspěvků: 5260 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies