MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

-
29. 9. 2013 15:01 Odeslat příspěvek
odlisny: I tam se to řešilo, ale i zde na MM. Jen drobná oprava - nejsem pedro, ale Pedro-81cz. Takže jsem ten příspěvek prvotní nepsal já, ale dotaz je správně mířený. :-)
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
29. 9. 2013 15:03 Odeslat příspěvek
V tom pripade doslo v tichosti ke zmene. Jeste nedavno bylo volani z O2 do tesco mobile zdarma. Nekolik znamych ze trech cisel semnou prokecali hodiny a nic je to nikdy nestalo. A to dokonce i v ramci vikendoveho volani zdarma na predplacence O2.

Offline - Poslední varování Profil 
29. 9. 2013 15:47 Odeslat příspěvek
Stará mi volá z O2 na Tesco a stále je to bráno jako volání do vlastní sítě. Kontrolováno teď v mojeo2.

Offline - Poslední varování Profil 
29. 9. 2013 17:06 Odeslat příspěvek
Fílo, kontroloval jsem to i teď. Zatím nám hovor z O2 do Tesca nepočítají jako jinou síť. Ale budu si na to dávat pozor. Mohou ta Tesco číslo z vlastní sítě migrovat ven po skupinách.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 9. 2013 11:20 Odeslat příspěvek
Borci, jaky je prosim sms kod pro prenos cisla od tesca?

Offline - Junior Profil 
30. 9. 2013 17:58 Odeslat příspěvek
Zdravím. Potřebuju se před koupí sim ujistit v některých věcech (hlavně kdo ji již máte a máte ověřeno, že to tak funguje...). Předem děkuju.
1) Pochopila jsem, že internet funguje i po vyčerpání FUP, jen pomalejší, ale některé aplikace mohou být blokovány.
2) Sms na Tesco mobile jdou posílat i z internetu (bere se v tomto případě jako O2).
3) Na jednu Clubcard může být registrováno až 10 sim. A na všechny sim by měl jít čerpat bonus za dobití, i když budou všechny pod jednou clubcard, že?
4) Bonus by měl po zaregistrování clubcard být připsán u všech způsobů dobití (Sazka, kartou přes internet...), že? Známý mi tvrdil, že to platí pouze při dobití v Tescu...

Offline - Junior Profil 
30. 9. 2013 18:13 Odeslat příspěvek
Po dobití v Tesco se navíc připíše dvojnásobek bodů.

Offline - Junior Profil 
30. 9. 2013 18:23 Odeslat příspěvek
Bonus se pripise nejen pri dobiti v Tescu, ja dobijm pres Sazku.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 9. 2013 20:21 Odeslat příspěvek
Tak jsem dobijel pro dalsi mesic. Mel jsem zustatek kreditu z minula 50,-Kc. Mam aktivni Tesco balicek (300,-) a Internet 150,-. Takze jsem dobil 200,- Naskocilo mne 400,- V souctu tedy 450,- kreditu. Obnovil se mi balicek i internet, nasledne kredit 0,- Rikam si, pristi mesic dobiju zas 250,- Jenze ouha, neda se volat! Hlaska: Kredit na vasi karte byl vycerpan. V internetove samoobsluze pritom vse OK, prodlouzen jak Tesco balicek, tak internet 150. Nasledne po hovoru s operatorem zjisteno, ze musim mit kladny kredit. Takze musim zase do Tesca znovu dobit. :-D
Jinak internet i hovory do site Tescomobile normalne fungujou, omezeni je pouze do ostatnich siti. Takze nedobijejte "akorat", ale radsi vic.

Offline - Junior Profil 
30. 9. 2013 20:59 Odeslat příspěvek
Ono Tesco doporučuje kredit asi 40 korun, protože hovory z balíčku do cizích sítí jsou nejprve účtovány a následně je kredit vrácen.

30. 9. 2013 21:57 Odeslat příspěvek
No az po strzeni kreditu na aktivaci balicku prisla SMS, ze "upozornujeme,ze pri vyuzivani Tesco balicku doporucujeme zustatek kreditu alespon 40Kc". Slovo "doporucujeme" je matouci. Bez rezervniho kreditu si do jine site nedovolate.

Offline - Junior Profil 
30. 9. 2013 23:04 Odeslat příspěvek
Rogen: děkuju za upozornění. Ceny a nabídka dobrá, to jo. Ale tohle je postavené na hlavu. Přece balíčkem za 300Kč si platíš neomezené volání a sms do Tesca + 120minut volání. A tím, že pak ještě odečtou vždycky kredit za hovor a zpětně ho vrátí, si vlastně něco účtují dvakrát a nutí člověka uměle udržovat vyšší hladinu kreditu než by bylo potřeba.

Tak mě napadá, nejde si aktivovat internet a balíček na volání v jiný den?
V tom případě by to probíhalo např. takto:
2. den v měsíci si nabít 230Kč (celkem s bonusem 460) + koupit balíček za 300Kč. Zbyde 160. S tím hospodařit, dělat srandy ve stylu odečítání za hovor a zpětného přičítání a 1. den v měsíci by se teprve odečetlo 150Kč za balíček internetu (zbyde 10kč) :lol: .

Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 10. 2013 07:47 Odeslat příspěvek
Nejde mi od rána nastavit Internet150. Požadavek projde bez povšimnutí a vrátí se na neaktivní. Sakra.

EDIT:
Od 9:00 už to funguje normálně. Zadaný požadavek je okamžitě potvrzen sms, což předtím nefungovalo.

Naposledy upravil nnnokiaE52 dne 1. 10. 2013 09:09, celkově upraveno 1

1. 10. 2013 07:51 Odeslat příspěvek
Jahudka167: Nevim, zda tech 10,- kreditu by v ten dany den postacilo na uskutecneni volani do jinych siti, kdyz "doporucuji" kredit 40,-. Taky nevim,zda se daji dobijet castky takhle po desetikorunach. Nebudu to komplikovat, budu stridave dobijet 250,- a 200,- . Podle toho, zda budu mit zustatek 50,- nebo 100,-. No i pres tu nelogiku zustatku kreditu navic je Tescomobile pro me jasna volba. Jednak cenou a za druhy 200kb po FUPu. Takze pokud nevyleze s necim prevratnym na podzim CEZ, prevedu k nim pristi rok treti cislo.

2. 10. 2013 18:01 Odeslat příspěvek
Dobrý den,mohu u virtuálního operátora Tesco Mobile využívat služeb BlackBerry?

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 318  Další stránka
Stránka 47 z 318 [ Příspěvků: 4770 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies