MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

Offline - Moderátor Profil 
16. 11. 2021 14:57 Odeslat příspěvek
OMG, to už ženete trochu do extrému. Nemyslíte?
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
16. 11. 2021 16:12 Odeslat příspěvek
Jo jenže se musí aktivovat do konce prosince aby z platební karty strhli jen tu akční kačku... Takže do zásoby to moc nepude.


Offline - osobne Profil 
16. 11. 2021 16:58 Odeslat příspěvek
Třeba to prodlouží?


-
21. 11. 2021 09:35 Odeslat příspěvek
Ahoj, používáte u TM někdo službu moje rodina? Odečítá se vám kredit za sms na tato 4 čísla?


Naposledy upravil anonymni dne 21. 11. 2021 11:52, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
21. 11. 2021 11:06 Odeslat příspěvek
Zdravim,nejmensi mozna suma dobiti pro obnovu prosleho kreditu jsou 200kc?Da se utratit kredit na Tesco sim nejakou formou slevovych kuponu nebo tak neco?Nejak se tam synovi kupi penize a chtel bych ho prevest na Kaktus...


Offline - Junior Profil 
21. 11. 2021 19:54 Odeslat příspěvek
Marty09 píše
Ahoj, používáte u TM někdo službu moje rodina? Odečítá se vám kredit za sms na tato 4 čísla?

Neodečítá se ani za hovory a ani za sms.


Offline - Pokročilý Profil 
22. 11. 2021 00:09 Odeslat příspěvek
Xondrax po přenosu čísla bych požádal o navrácení kreditu. Byl tam poplatek ale i tak je to lepší než nějaký služby přes premium SMS.


Offline - Junior Profil 
22. 11. 2021 19:53 Odeslat příspěvek
radim píše
Já mám při koupi karty v obchodě cenu 1+1 Kč (simka a balíček). A aktivovat to jde jenom do Silvestra. Ale při větší spotřebě asi v podstatě neomezený počet simek (na různé účty). Drbačka, no. Ale tak za ty prachy...


V jakém obchodě jste měl cenu 1 + 1 Kč za tu simku, v kamenném obchodě nebo na eshopu? Na eshopu vidím cenu 49 Kč, takže je to nějaké divné. Jestli jste k dosažení té ceny využil nějaké vaše osobní bonusy, kupóny z vyúčtování Clubcard apod., tak to sem skoro ani nemusíte psát.
Navíc koukám na tom simple.cz, ta karta stojí sice 49 Kč, ale vůbec se neobtežují napsat, jaký je na ní kredit, jestli těch tradičních 150 Kč apod. To Tesco je fakt čím dál lepší


Offline - Junior Profil 
22. 11. 2021 21:20 Odeslat příspěvek
hauzz píše
Xondrax po přenosu čísla bych požádal o navrácení kreditu. Byl tam poplatek ale i tak je to lepší než nějaký služby přes premium SMS.

Máte s tím někdo zkušenost? chci si nechat vrátit kredit, ale dočetl jsem se, že to snad jde jen osobně na "stáncích Tesca" No a ten po ruce nikde nemám. Šlo by někam poslat e-mail, nebo aspoň dopis?


Offline - Junior Profil 
23. 11. 2021 09:47 Odeslat příspěvek
Persbrandt:
První nákup ve stánku v Tescu - karta byla za korunu (nevšiml jsem si, platil jsem kartou).Až potom přišla domů reklama, že z clubcard za 1Kč - No na ten popud jsem šel koupit ještě jednu a ta byla za 49Kč - "nikdo nic nevěděl" a neměl jsem chuť to řešit.
JInak kredit je tam (podle mne) nula - všechno se stahuje rovnou z karty a jinak nelze.
BTW: není to 1 + 1, ale 1 + 1 + 1 - korunu, kterou si stáhnou při přidávání karty, nevrátili - holt korunka, ke korunce - ale u Tesca to asi nikoho neudiví.


Offline - Junior Profil 
23. 11. 2021 21:25 Odeslat příspěvek
v Tesco stánku, to myslíte takové ty pulty např v hypermarketech Tesco, kde mají vyloženy nějaké telefony a jejich SIM karty, nebo ještě něco jiného? Tak tam (aspoň v Praze kde chodím já) jsem téměř nikdy neviděl nějakou obsluhu, kdybych se chtěl na něco zeptat ,tak bych si snad musel přivolat někoho z opačného konce prodejny. A ani pak by nebyla jistota, jestli by věděl nějaké podrobnější informace. Vy jste to měl jinak?

Prosím vás a ten nový Simple teda nahrazuje ty "tarify" Digi (taky jsou snad propojeny s kartou) nebo oboje dál poběží souběžně?
Jo a povedlo se někomu v posledním. cca měsíci nebo dvou získat tu jednorázovou slevu 100 Kč na datový balíček (myslím na klasické Tesco kartě starého typu, např Štědroň)? díky


Offline - Junior Profil 
24. 11. 2021 08:44 Odeslat příspěvek
Jo Tesco stánkem, myslím takový ten pult v Tescu - taky jsem tam na obsluhu nenarazil, vzal jsem si kravičku se SIMkou a šel k pokladně - babka si mne odchytila cestou a že mi to prodá (na tom stánku)


Offline - Junior Profil 
24. 11. 2021 18:42 Odeslat příspěvek
Tak se mi dnes podařilo zakoupit 2 SIM "SIMPLE", každou za 1 Kč. Ale jednoduché to nebylo. Prvně jsem se stavil v Tescu kolem poledne. Zakoupil jsem SIMky. Každá stála 49 Kč. Šel jsem reklamovat, s tím, že mi přišlo ve vyúčtování od Tesca, že má stát 1 Kč. Leták jsem u sebe bohužel neměl. Takže jsem nepochodil. Prý neví co je to za akci a když nemám ten letáček, tak neví, jestli již náhodou nepropadla a pod. Tak jsem vrátil SIMky a jel domů. Jelikož jsem měl ještě jednou cestu kolem Tesca, vzal jsem si i ten letáček, abych jim ho tedy ukázal. Byl tam samozřejmě už někdo jiný a ten mi řekl, že není problém, že mi SIM prodá za 1 Kč a že mám jít rovnou k němu. Tak jsem vzal 2 SIM SIMPLE a šel za ním. Prý musím prvně karty koupit a on mi pak vrátí peníze. Tak jsem opět karty koupil za 2x 49 Kč a on mi posléze vrátil 2x 48 Kč. Ale jo. V důsledku mám 2 SIM, každou za 1 Kč. Do konce roku je použiju na data a pak si je nechám pro přenos čísla ke Kaktusu a využití "triplu".


Offline - Junior Profil 
24. 11. 2021 20:25 Odeslat příspěvek
Letak?nejakej kupon ke clubcard?


Offline - Junior Profil 
24. 11. 2021 22:00 Odeslat příspěvek
Žádnej kupon. Součástí vyúčtování byl jen list s nabídkou SIMPLE, který informoval, že pro členy Clubcard je karta za 1 Kč. Tady ten "reklamní letáček" k tomu potřeba není. Jen jsem ho vzal jako důkaz, že si nevymýšlím (pro neznalé prodavače v Tescu). Podruhé již prodavač věděl o co go, a leták jsem nemusel ukazovat. Takže stačí jen kartička Clubcart a obeznámený prodavač.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318 ... 351  Další stránka
Stránka 315 z 351 [ Příspěvků: 5260 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies