MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 10. 2021 15:36 Odeslat příspěvek
Všeobecně známý fakt to je možná mezi kaktushujery, normální člověk očekává, že se mu samoobnovující balíček logicky sám automaticky obnoví v okamžiku, kdy je vyčerpán. Je to takový klamavý způsob prodeje, názvem balíčku uvést zákazníka v omyl.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
18. 10. 2021 21:45 Odeslat příspěvek
Tak těch 15gb je opravdu jen na první měsíc. Ale aktivace kdykoli do data, napsaného na kartě. Tj. dá se koupit víc karet a postupně aktivovat.


Offline - Junior Profil 
19. 10. 2021 21:07 Odeslat příspěvek
Lepší než nic. Díky za upřesnění podmínek. 15GB za 200kc je dobrá nabídka na otestování sítě. Běží Tesco plnou rychlostí jako O2?


Offline - Junior Profil 
20. 10. 2021 09:22 Odeslat příspěvek
tescomobile pán v komentářích psal o 42 Mbps


Offline - Junior Profil 
14. 11. 2021 13:27 Odeslat příspěvek
tady máte něco z tesco mobile https://simple.cz/#jak-to-funguje


Offline - Pokročilý Profil 
14. 11. 2021 18:19 Odeslat příspěvek
Koukám že obšlehli Neřešto od Kaktusu. Pravda ten má jen 100 minut + 100 SMS zase má víc dat levněji. Stejně Datamanie je výhodnější. A zase láká Tesco na první akční měsíc za korunu, nutno aktivovat do konce roku.


Offline - Junior Profil 
15. 11. 2021 14:45 Odeslat příspěvek
kalujo píše
tady máte něco z tesco mobile https://simple.cz/#jak-to-funguje

Tak jsem to lehce zkoukl a přišel jsem na to, že v ceníku mají jiné ceny než na webu. Tak jsem je zkusil otestovat, jak se postaví k případné námitce, že jsem si koupil SIM na základě jejich oficiálního ceníku. A že za ceny na webu ji nechci. Od solidního obchodníka bych čekal odpověď typu "omlouváme se za naši chybu v ceníku. Zašlete nám doklad o koupi, mi vám peníze vrátíme". Ale to by nesměl být Tescomobil.

Přeposílám část konverzace:
Ještě jste mi neodpověděli na dotaz "A jak to vyřešíme, když jsem si koupil vaši SIM s tím, že ceny jsou dle ceníku?"
Michaela, 14:09
Dobrý den, prověřím to.
Cena balíčku bude další období 399 Kč, brzy to bude upraveno i v ceníku. Za komplikace se omlouvám.
Vy, 14:13
Jenže já nechci vaši SIM s balíčkem za 399 Kč. Koupil jsem si ji s tím, že balíček bude stát 249 Kč. Takže jste mě připravili svými mylnými informacemi o peníze.
Michaela, 14:14
Omlouvám se, správné ceny jsou uvedeny přímo na hlavní stránce na našem webu.
Vy, 14:17
V obchodních podmínkách máte napsáno, že ceny jsou podle ceníku. U vás neplatí obchodní podmínky potažmo ceník? Co je psáno na webu je irelevantní. Právní platnost mají vždy obchodní podmínky a ceník. Při koupi SIM jsem se tedy řídil těmito dokumenty. Že tam máte chybu není moje věc.
Michaela, 14:17
Rozumím, ale z nějakého důvodu byly v ceníku uvedeny nesprávné informace, na jejich úpravě pracujeme.
Vy, 14:19
Rozumím. Ale já jsem podle těchto nesprávných informací jednal. Že na jejich úpravě pracujete je mi prd platný.
Michaela, 14:19
Znovu se za komplikace omlouvám.

Pořád dokola se jen omlouvali, ale o kompenzaci ani ň. Prostě pořád stejní zloději. Jsem rád, že jsem už jinde.


Offline - Junior Profil 
15. 11. 2021 14:58 Odeslat příspěvek
Klasika tescomobile, lži a podrazy, není se čemu divit.


Offline - Junior Profil 
15. 11. 2021 15:10 Odeslat příspěvek
Abych pravdu řekl, Kdyby to nebyli takoví zloději a podrazáci, tak bych ten balíček neomezeně s 2GB dat za 399Kč i bral. Ale se zkušenostmi, Jak se mnou poslední dobou u TescoMobile jednali, a jak vidím tak pořád jednají, bych do toho nešel ani za ceníkových 249 Kč.


Offline - Junior Profil 
15. 11. 2021 22:02 Odeslat příspěvek
milbust: A pro zajímavost, koupil jste si skutečně tu jejich simku, nebo jste reklamaci té ceny jenom testoval? Jen se ptám.
Tak v takovém případě by oni měli nabídnout vrácení sim karty za peníze, pokud byste si ji skutečně koupil. I když při internetové objednávce by ten nárok na vrácení v rámci 14 dní od nákupu měl být automaticky. Ale měli by umožnit to vrátit i při nákupu v prodejně - to bych viděl jako minimum, co by měli nabídnout.

-- 15. 11. 2021 22:05 --

Jinak jsem koukal, že na tom webovém chatu mají nově nějakého chatbota, který samozřejmě hlavně pěkně zdržuje, protože žádný trochu složitější dotaz nezodpoví, ale dá se přes něj i propracovat na živého operátora? Stále každý den včetně víkendů do těch 20 hodin?


Offline - Junior Profil 
15. 11. 2021 22:21 Odeslat příspěvek
Nekoupil. Jen jsem testoval, jak se zachovají.


Offline - Junior Profil 
15. 11. 2021 22:45 Odeslat příspěvek
jasně rozumím, měl jste tušení, že nebudou chtít dodržet své vlastní publikované podmínky, tak jste to otestoval a ukázalo se, že vaše tušení bylo správné.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 11. 2021 12:48 Odeslat příspěvek
Ten Simple za 1 Kč, to by asi šlo koupit více simek a dycky po měsíci to vypnout, ne? Sice jenom 2 GB, no ale za kačku, no nekup to. No asi záleží, jak dlouho to za tu kačku bude, kolik těch simek by šlo aktivovat.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 11. 2021 13:05 Odeslat příspěvek
Ne uplne za 1Kc, ja vidim po pridani SIMky do kosiku cenu 49Kc.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 11. 2021 13:09 Odeslat příspěvek
Já mám při koupi karty v obchodě cenu 1+1 Kč (simka a balíček). A aktivovat to jde jenom do Silvestra. Ale při větší spotřebě asi v podstatě neomezený počet simek (na různé účty). Drbačka, no. Ale tak za ty prachy...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317 ... 351  Další stránka
Stránka 314 z 351 [ Příspěvků: 5260 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies