MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

GoMobil v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
31. 5. 2013 22:55 Odeslat příspěvek
Reku píše
Vstupní poplatek je přehnaně vysoký a pro mě neakceptovatelný. Jinak by to bylo na české poměry super....

Neporušuje to náhodou nějaké předpisy ČTU? To tu ještě nebylo, výstupní poplatek :pozor
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
1. 6. 2013 06:03 Odeslat příspěvek
Skoda ze neni klasicka predplacenka. Vypada to, ze VO pod GTS ani mit predplacenku nebudou a nebo nesmi mit.


Offline - Junior Profil 
1. 6. 2013 07:11 Odeslat příspěvek
Podle mě velice slušná nabídka,když se prokoušete těma počátečníma poplatkama.


Offline - Junior Profil 
1. 6. 2013 07:36 Odeslat příspěvek
jj asi pujdu do toho tarifu 100.data nepotřebuju mám blbej telefon na 2sim :-]
GOmobil+O2


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
1. 6. 2013 08:09 Odeslat příspěvek
Převádí se neprovolané minuty do dalšího měsíce ?


Offline - VIP uživatel Profil 
1. 6. 2013 08:53 Odeslat příspěvek
Někde jsem četl, že ano a že se čerpají první. Ale kde jsem to četl... bez záruky.


Offline - Junior Profil 
1. 6. 2013 09:05 Odeslat příspěvek
okko píše
po 6měs.30Kč a dalsi mesic dalsich 30kc pokud stale nemas utratu 500Kč za posl 6měs


Tedy když to rozpočitám na mesice tak zaplatím 5kč/mes. to by ještě šlo...kdyby pak byl další pul rok klid a pak zase 30kč

myšpulín píše
Někde jsem četl, že ano a že se čerpají první. Ale kde jsem to četl... bez záruky.
Ředitel ČTÚ píše
Převádí se neprovolané minuty do dalšího měsíce ?


ano mělo by to tak byt.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
1. 6. 2013 09:12 Odeslat příspěvek
"Mělo by to tak být,... četl jsem..." odkaz, citace by nebyla ?


Offline - Junior Profil 
1. 6. 2013 09:23 Odeslat příspěvek
Koukal jsem na jejich web a třeba se mi líbí že je možna komunikace i přes email ne tedy volani na placene linky jak maji ostatní..Blesk, Mobil.

Ředitel ČTÚ píše
"Mělo by to tak být,... četl jsem..." odkaz, citace by nebyla ?


Mám zkušenost s tarify od TM kde se tak minuty čerpaly a ted jednu šedivku má manželka a je to pod TM a take se tak čerpají vol.min. tak předpokladam když je to pod TM tak to tak bude ale ofiko to není jedině jim napsat na mail: podpora@gomobil.cz


Offline - Junior Profil 
1. 6. 2013 09:26 Odeslat příspěvek
Tompr: Napsal jsi "dalsi mesic", ale urcite jsi myslel "dalsi pulrok"...

Tedy když to rozpočitám na mesice tak zaplatím 5kč/mes. to by ještě šlo...kdyby pak byl další pul rok klid a pak zase 30kč

Žádný další půlrok, hodnotí se vždy posledních 6 měsíců ...


Offline - Moderátor Profil 
1. 6. 2013 09:58 Odeslat příspěvek
Tompr píše
Koukal jsem na jejich web a třeba se mi líbí že je možna komunikace i přes email ne tedy volani na placene linky jak maji ostatní..Blesk, Mobil.


Mobil.cz ma taky emailovou podporu abys je nehanil. Jejich mail je info@mobil.cz ;-)



Naposledy upravil Fíla dne 1. 6. 2013 13:30, celkově upraveno 2

citace zkrácena



Offline - Junior Profil 
1. 6. 2013 10:02 Odeslat příspěvek
Já si myslím,že je to takto.
Příklad: za posledních 6 měsíců,jsem provolal 400,- zaplatím na paušálu navíc 30 kč,další měsíc jsem provolal 150,- tudíž jsem provolal dejme tomu za posledních 6 měsíců 550,tak už 30 kč neplatím.Podle mě je prostě rozhodující útrata posledních 6 měsíců.


Offline - Junior Profil 
1. 6. 2013 11:31 Odeslat příspěvek
citace z podmínek:"Při přenos účastnického telefonního čísla od GoMobil do jiné mobilní sítě je účtován administrativní poplatek ve výši 250,- Kč vč. DPH za jedno účastnické telefonní číslo.", takže se svým číslem k nim za 150Kč a od nich 250Kč - poplatek za poplatek >:-(


Offline - Junior Profil 
1. 6. 2013 12:45 Odeslat příspěvek
pedro-81cz píše
Já to chápu tak, že pokud v 6 měsících neutratím 500,- Kč dohromady,tak "udržovací poplatek 30,-Kč" se platí 1x. :-)

Podle mě je to tak, že se podívají na tvé faktury za posledních 6 měsíců a pokud jsi nezaplatil celkem 500 korun, tak zaplatíš 30 korun. Další měsíc se opět podívají na posledních 6 měsíců (tzn. že oproti předcházejícímu měsíci přibude nově poslední měsíc a ubude nejstarší měsíc) a pokud si nezaplatil opět 500, tak zase zaplatíš 30 korun. Tzn. v červenci se dívají na tvou utratu za leden-červen. V srpnu za únor-červenec. Těch 30 korun tedy můžeš platit každý měsíc.


Offline - Junior Profil 
1. 6. 2013 13:07 Odeslat příspěvek
také si myslím, že je to tak, jak píše kubik88. Operátoři už dnes tolik neřeší, kolik stojí minuta hovoru či sms, potřebují ze zákazníků dostat peníze. Je jim jasný, že když dají minutu hovoru za 10kč, tak vydělají míň, než když ji dají za 2,50Kč
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Další stránka
Stránka 5 z 21 [ Příspěvků: 314 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies