MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Virtuální operátoři, kteří se chystají vstoupit na trh

Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 10. 2012 15:49 Odeslat příspěvek
Takhle nejak by mohla vypadat nabidka UPC (viz. priloha) pokud se stane virtualnim operatorem. TELENET je belgicky provider kabelove televize, internetu a take hlasovych sluzeb. Pred dvema lety vstoupil na trh s mobilnimy sluzbami jako virtualni operator. TELENET patri navic do stejne globalni skupiny jako UPC - Liberty Global, Inc.

Přílohy

Poznámka: Iphone
Telenet_Iphone_Offer.jpg
Telenet_Iphone_Offer.jpg
[ 145.54 | Zobrazeno 667 krát ]

Poznámka: Tarify
Telenet_Mobile_Offer.jpg
Telenet_Mobile_Offer.jpg
[ 139.53 | Zobrazeno 488 krát ]





Naposledy upravil Fíla dne 12. 8. 2013 12:43, celkově upraveno 13

upraven název tématu

Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
17. 10. 2012 17:02 Odeslat příspěvek
Kdyby byla nabídka u nás vždy stejná jak v zahraničí tak už dávno s O2, Vodafonem i TMobilem voláme grátis a máme každý nejnovější telefony za hubičku, ale jak víme nic takového se neděje a lze předpokládat že virtál, pokud by u nás vznikl, bude muset sice konkurovat ale nedá se sázet nato že hned nasadí nějakou nabídku jako v zahraničí, kde je celá konkurence úplně na jiné úrovni.


Offline - Junior Profil 
17. 10. 2012 17:12 Odeslat příspěvek
Hlavne i kdyby bylo UPC zadarmo, tak bych radeji platil O2. Jako na internet mam jeste alternativni pripojeni a televizi nepotrebuji, ale mobilni telefon je pro mne prilis dulezity, abych ho sveril trubkam z UPC.


Offline - Junior Profil 
17. 10. 2012 17:58 Odeslat příspěvek
Mám od UPC kabelovku i internet a jsem nadmíru spokojenej, takže takovej virtuál by se mi opravdu líbil.


Offline - Pokročilý Profil 
17. 10. 2012 18:46 Odeslat příspěvek
Souhlas s Dušanem.
Odcházel jsem od UPC a ještě na mě operátor na lince při rušení byl 2x arogantní, že to jsem já, který vypovídám smlouvu (volal mi 2x ten samý člověk).
Pokud má firma, jako je např. UPC svoje diskuzní fórum, na kterém se řeší z velké části stížnosti nebo jsou založeny na FB stránky, s bojkotem této firmy, nevěstí to podle mě nic dobrého ani do světa mobilní komunikace. O článcích s podvody ze strany UPC na koncové zákazníky, se zmiňovat nebudu, každý si je případně najde sám.
Myslete si co chcete, ti kdo jsou s UPC spokojení, ať do toho virtuála jdou, neodpírám jim to.
Osobně bych raději platil něco navíc, když to bude fungovat a ne přejít někam, čemu nevěřím. IMHO.
Nečekejte levné ceny za minutu okolo dvou korun. Seďte zatím na zemi.


Offline - Junior Profil 
18. 10. 2012 08:47 Odeslat příspěvek
Mám od UPC internet (32Mbit za 299 Kc + 69Kc wifi modem) a take si nemohu stezovat, ani na telefonni sluzby (50 kc za tarif se 100 minutami na pev.linku a volani na telefony UPC zdarma). Na zadnou z techto sluzeb si nemohu stezovat, vse perfektne funkcni a stabilni. Pokud by nabizeli mobilni sluzby za zajimavou cenu urcite bych to zvazil.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 10. 2012 09:06 Odeslat příspěvek
Ipanema píše
Nečekejte levné ceny za minutu okolo dvou korun.


No to já čekám od nového operátora jako ten nejhorší tarif. Si jako myslíš, že za 3 Kč/min. nebo více by nalákal nějaké zakoše? To ani náhodou. Jak říkám, 50 minut za kilo bych viděl jako startovací tarif, dále pak 250 za 250 a 700 za 500, samozřejmě účtování 60+1 nebo lepší. S vyššíma cenama nemají na trhu, kde je 1,3 simky na člověka, moc šancí.


Offline - Junior Profil 
18. 10. 2012 09:14 Odeslat příspěvek
No jak vidíš zisky ostatních operátorů - evidentě s tím šanci mají současní tři, takže klidně i čtvrtý. Uvidíme co bude, to ukáže až realita. Zatím se tu bavíme jen o tom co kdo si přeje ale víme že realita může být dost jiná...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 10. 2012 09:42 Odeslat příspěvek
Mají, protože mají rovnoměrně rozdělený trh a nekonkurují si, tj. nepotřebují si nikoho přetahovat, což je naprosto zásadní rozdíl. Pokud sem ale vleze další, s počtem zákazníků 0, tak jinak než cenou na přesyceném trhu zaujmout nemůže. A např. 3 Kč/min. už dneska nikoho neohromí, kvůli tomu nikdo operátora měnit nebude. Buď bude super nabídka nebo nebudou zákazníci (viz Ufon – ten to měl ale těžší kvůli ne-GSM: Ale právě proto zákonitě musel přijít se supernabídkou – nepřišel a jak to dopadlo. Budiž to poučením pro případného 4. opa.).


Offline - Junior Profil 
18. 10. 2012 09:49 Odeslat příspěvek
Něco podobného se čekalo od Vodafone/Oskara, a kde jsme dnes?
Cenu asi budou mít o něco nižší, možná... ale zázraky asi nečekejme.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 10. 2012 11:06 Odeslat příspěvek
Oskar přinesl dost razantní pokles cen. Před Oskarem jsem měl paušál za 205 Kč a nula volných jednotek, tj. jen na příjem. Po Oskarovi bylo za stejnou cenu 30 minut + 30 SMS. Navíc situace na trhu byla diametrálně odlišná v roce 2000 od dnešního stavu. Stále to odmítáš zohlednit.
A od Vodafonu nikdou soudný nic kloudného nečekal. Nebyl důvod, trh byl už rozdělený. Chvíli ještě ze setrvačnosti hráli fér, ale teď jsou v podstatě nejhorší. Také proto od nich celá rodina po 11 letech odcházíme.


Offline - Junior Profil 
18. 10. 2012 11:38 Odeslat příspěvek
Počkám si co bude, do té doby nemají podobné komenty žádný velký smysl.


Offline - Junior Profil 
24. 10. 2012 16:08 Odeslat příspěvek
ledy se pohnuly http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonom ... peratorem/


Offline - Pokročilý Profil 
24. 10. 2012 19:13 Odeslat příspěvek
Cena 3.30,- za minutu.... .......a ledy budou v původním stavu 8-S
I kdyby podle článku na Mobilmanii byla splněna ta cena 2.50,- za minutu, tak pořád si podle mě spousta lidí nechá z pohodlnosti tarif bez dobíjení. Možná si spousta lidí volá i levněji.....
Na finální cenu si počkejme, ale pod 2,- za minutu to nepůjde!


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 10. 2012 07:13 Odeslat příspěvek
Problém je v tom, že pokud to nebude klasický full MVNO, tak je to nabídka k prdu. Blesk a jemu podobní budou rádi za počet zákazníku maximálně v desítkách tisíc, což samozřejmě klasické MNO nijak neohrozí. Je potřeba klasická velkoobchodní smlouva s velkým operátorem, který bude fungovat zárověň jako SP pro další poskytovatele, kteří budou jen přeúčtovávat svým koncovým zákazníkům.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Další stránka
Stránka 1 z 24 [ Příspěvků: 358 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat
cron
Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies