MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Fayn v síti Vodafone přes Quadruple - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 6. 2014 12:45 Odeslat příspěvek
Dobrý den všem,

za FAYN můžu říct, že určitě nezvládáme účastnit se všech diskusí o nás. Ale jsme samozřejmě aktivní na našem facebookovém profilu, nebo třeba poměrně často na Google Plus stránce o virtuálních operátorech.

Pokusím se přispět nyní i do tohoto vlákna. Snažíme se zákazníkům vycházet vstříc a platí to i pro reklamace. Jen je někdy potřeba chvíli počkat, než se na řešení dostane řada. Statistika z našich posledních 30 tisíc (!) požadavků nám ukazuje, že e-mailovou žádost řešíme v průměru do 24 hodin. Průměry jsou tak trochu zastřený údaj, ale mají svou váhu. Něco jiného je, když nastane nějaký zádrhel a pak býváme zahlceni a trvá řešení déle. Platí to i pro telefonickou podporu, kdy je případně vhodné vyčkat déle nebo raději zkusit zavolat v různých časech během dne. Nejsme velký operátor se stovkou hlasů v externím callcentru.

S nástupem mobilního operátorství vznikla spousta krizových situací. A ne vždy šlo o problémy u nás, i když i ty samozřejmě existovaly. Zpočátku to byly velké problémy s přenosy čísel u kmenového operátora, v nedávné době pak třeba tehdy, když nám Vodafone/Q-CZ poslal dvakrát totožné CDR záznamy, tudíž se jednotky naúčtovaly i zákazníkům a my to složitě napravovali. Před zákazníky ale samozřejmě stojíme jen my, a věřím, že jsme již poměrně slušně vyškoleni a stabilizováni. A zákazníků (i s VoIP) máme poměrně hodně, tudíž i ti nespokojení, kterým se nelze vždy vyhnout, jsou více slyšet, než když má operátor o dva řády méně klientů.

Pokud jde o dotaz Fuckira: Kreditní (prepaid) režim umožňuje přestat dobíjet a služba pak v budoucnu na základě obchodních podmínek bude zrušena. Případné paušály stržené do mínusu vymáhat nebudeme. Nicméně podat řádnou výpověď rozhodně vítáme, stačí ji poslat naskenovanou mailem. Je zde i možnost změnit si tarif na BASIC a za 3 měsíce zase na jiný.

GymmiCZ: Q-CZ a jeho velkoobchodní ceník nemá s naším tarifem PREMIUM nic společného. Kupujeme jednotky a tarify si vytváříme dle našich potřeb, čímž se od mnoha jiných virtuálů odlišujeme.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 7. 2014 20:26 Odeslat příspěvek
Pro Fayn skoro Telecommnications,
děkuji za Vaše opravdu skvělé služby a super ceny.................Kecám a jen si z Vás dělám srandu jak to umíte u vaší firmy. Jsem u Vás už celý měsíc a půl a zážitek s Vaší firmou stojí opravdu za román .Mám neomezený tarif-vlastně omezený ,3000minut není neomezený. Již měsíc a půl se snažím-JÁ se snažím ne VY jak to má být aby se mi aspoň někdo dovolal ze sítě O2.Docela zásadní problém, když se mi nikdo nemůže dovolat. Nejdříve jsem začal komunikaci přes mejl, Poprvé mi nikdo ani neodpověděl a podruhé se zadařilo a proletělo pár mejlů ale z ničeho nic utichla komunikace z Vaší z strany. Tak jsem na tuto formu rezignoval a přešel jsem na fázi číslo 2-volání na infolinku. když jsem měl štěstí a někdo to na druhém konci vzal tak se mi dostávalo opravdu dobrých odpovědí nad kterými kroutila hlavou i má tří letá dcera . Po různu jsem žongloval se sim kartami a telefony, jen aby nemusel někdo na druhé straně řešit můj asi i docela závažný problém s nedovoláním z O2.Pokuď už páni operátoři nevěděli jak mi odpovědět tak mi řekli že zavolají zpět a to asi 3x a ani jednou se tak nestalo. Jestli používají síť O2 tak se nedivím. Nejlepší byl jeden pán z infolinky kterej mi chtěl zaktivovat číslo po čísle v síti od O2- a chtěl abych mu řekl ze kterého mi budou volat . Pár jsem mu jich řekl ale na druhou stranu neznám všechny čísla různých e-shopů,messengrů atd. který mi můžou volat. Podtrženo a sečteno Vaše služby jsou jedna velká katastrofa, bohužel ta už funkční. Zvlášť zoufalý dojem předvádí Vaši operátoři na infolince-to už si asi ani nezavolám. Nejspíš. Jestliže jsou Vaši operátoři přetížený-pracovně tak máte přibrat někoho dalšího a hlavně aby ten člověk věděl co mluví, nevidím důvod proč na to mám doplácet já jako zákazník jak časově tak nervově už jen proto že se mi nemůže nikdo dovolat....Je to smutné u telekomunikační firmy,která se je z toho "živa". Na konec jsem nevydržel o poslal jsem mejla dle rady infolinky že si chci ukončit nespolupráci s Vaší firmou a to hned plus přenos čísla z toho důvodu že se mi nikdo z O2 nemůže dovolat a o nápravu se nikdo nechce postarat.Odpověď byla úžasná, žádná nabídka o napravení problému jen konstatování že výpověďní lhůta je měsíc, že musím platit za nefunkční službu. Opravdu úžasné. Výpověď pošlu, a budu s radostí na oplátku dělat další kroky. S pozdravem 258597586


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 7. 2014 11:35 Odeslat příspěvek
Pro kam5: Například na Váš první dotaz jsme odpověděli do hodiny, následně jsme Vám sdělili, že problémy s nedovoláním jsou na straně O2, protože nemají aktualizovány informace o směrování, což jsme jim také nahlásili. Dále jsme již věc u nás řešit nemohli. Také vzhledem k Vašim problémům jsme Vám následně nabídli, že platit za své potíže nemusíte.


Offline - Junior Profil 
26. 11. 2014 10:02 Odeslat příspěvek
Dnes jsem opet vybiral nějaký levný neomezený tarif. Mel jsem driv vyhlidnuty tarif Premium u Faynu, ktery mel neomezene volani a neomezene SMS za 489 Kč, ale ten jaksi z nabídky zmizel a je nahrazen tarifem Exclusive, ktery stoji 479 Kc, ale obsahuje jen neomezene volani bez SMS, coz uz neni tak zajimave, kdyz jinde jeste dostanu treba dalsich 200 SMS, nevi nekdo kdy tato zmena nastala?


Offline - Pokročilý Profil 
7. 7. 2015 17:39 Odeslat příspěvek
Vsimnul jsem si, ze Fayn ma do konce roku tarify za pulku. Prenos cisla by mel byt zdarma, treba se to nekomu hodi.

http://www.fayn.cz/novinka/akce-pul-roku-za-pul/


Offline - Junior Profil 
13. 7. 2015 08:57 Odeslat příspěvek
Nemyslím si, že dát 50% slevu na tarif je pro fayn šťastná volba. 10000 zákazníků v GSM nezíská není s tarify ničím zajímavým. Třeba neomezené volání a SMS v síti + 300 MB dat za 179,- Kč s přidáním 150 minut a 50 SMS za 379,- Kč by byl zajímavější.


Offline - Junior Profil 
13. 7. 2015 09:16 Odeslat příspěvek
No, 50 minut a 25 Kč za padesátikorunu měsíčně pro někoho zajímavé být může. Minutová sazba nad volné minuty je 1,40; SMS 1,20 (schválně zaokrouhluju o ten haléř nahoru, aby to nemátlo). A je to bez úvazku, takže není problém od 1.1. přejít jinam nebo na jejich bezplatný tarif basic, kde je cena volání pořád přijatlných 1,80 za minutu a SMS za standardních 1,50.


-
13. 7. 2015 17:31 Odeslat příspěvek
xlendi:
K citovanému "bez úvazku": přenos čísla jinam je za 290 Kč... Až tak bezproblémově bych to teda neviděl.


Offline - Junior Profil 
13. 7. 2015 19:45 Odeslat příspěvek
zkušenější vědí jaký přístup k zákazníkům fayn má, mě jejich nabídka neoslovila a jsem zklamán z toho co udělal CityMobile


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 1. 2016 18:16 Odeslat příspěvek
K FAYN mobil jsem před cca 1,5 rokem přenes tři čísla. Vybral jsem si je z důvodu levného neomezeného volání. Data mě nezajímala. Před cca rokem změnili všebecné podmínky tak, že zpoplatnili odchod (přenesení) čísla od nich k jinému operátorovi. Změna podmínek byla avizována tak, že ji nebylo možné skoro zerigistrovat. Na podzim letošního roku mi pak od nich přišla výpověď služeb na číslo s neomezeným volání. Důvod neznám, ale na webu službu kterou mi vypověděli, stále nebízejí.

Rozhodl jsem se tedy přejít s čísli k jinému operátorovi, který mi neomezené volání poskytne. A tady přišlo poslední překvapení. Musel jsem zaplatit 580,- Kč za vygenerování dvou kódů pro přenos (to bylo součastí té změny všeobecných podmínek.

Pokud to shrnu, jsou jejich služby fakt bomba. Místo práce neustále musíte řešit nějaké změny a sledovat co si operátor vymyslí, aby jste pak nakonec zaplatili poplatek za to, že Vám vypověděli služby a Vy jste se rozhodl odejít.

Výsledek je nakonec dobrý. Našel jsem přes tarifomat za stejnou cenu neomezené volání včetně dat. Vyzkoušel jsem celkem tři virtuální operátory a výše popsané změny podmínek prováděli všichni. Moje zkušenost je tedy silně negativní.


Offline - Junior Profil 
2. 1. 2016 19:21 Odeslat příspěvek
nnnokiaE52 píše
xlendi:
K citovanému "bez úvazku": přenos čísla jinam je za 290 Kč. ...

To bych se radeji cisla vzdal a poridil si nove.


Offline - Moderátor Profil 
1. 7. 2021 14:22 Odeslat příspěvek
Fayn snižuje ceny mobilních dat. 1 GB za 99 korun, 5 GB za 289 korun. A tarif REMIX se 100 minutami, 20 SMS a 1 GB nyní za 199 korun.

Více zde: https://www.fayn.cz/novinka/nizsi-ceny- ... rifu-remix
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #
Stránka 4 z 4 [ Příspěvků: 57 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies