MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Mobil.cz v síti T-Mobile - dotazy pouze k internetu

Offline - Junior Profil 
24. 7. 2017 19:23 Odeslat příspěvek
Mobil cz překvapil.
Včera jsem na automatu zažádal o CVOP a do deseti sekund dorazilo, podotýkám že byla neděle.

Poslali SMS

Dobry den, cislo vypovedi, ktere potrebujete k preneseni sveho cisla jinam, xxxxxxxxxxx. Mrzi nas, ze o Vas prichazime.

Nj přicházejí protože zdaleka nejsou tak výhodné nákupy dřív po tom co od 11.6 platí nové obchodní podmínky.
Číslo má platnost měsíc, s přechodem ještě počkám až dojedou data po vyčerpání 200MB FuP což bude někdy začátkem příštího měsíce a pak přecházím ke kaktusů.
Nenechám jim ani ň zlodějům, z kreditu sice zbylo 1.37kc což není ani na poslání smsky ale ať se tím udavi.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
24. 7. 2017 21:31 Odeslat příspěvek
Ahoj díky za odpovědi, takže ta jejich aplikace mi půjde i bez dat a mohu v ní objednat balíčky?


Offline - Junior Profil 
25. 7. 2017 17:02 Odeslat příspěvek
Jo, aplikace jede i bez dat. A když vlezeš v prohlížeči na net, tak tě to přesměruje na stránku mobil.cz, kde si taky můžeš koupit nějaký datový balíček.


Offline - Junior Profil 
25. 7. 2017 17:14 Odeslat příspěvek
Super, diky všem za informace...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 8. 2017 16:19 Odeslat příspěvek
Na stránkách www.mobil.cz jim zmizel kompletní ceník v PDF,jinak tu a tam informace o cenách za volání ale o cenách za data ani slovo (radši)
Nebo přijde změna ?


Offline - Moderátor Profil 
1. 8. 2017 16:35 Odeslat příspěvek
Nic nezmizlo. Je normalne na http://www.mobil.cz/podpora-kredit.aspx ... i-podminky jako http://data.idnes.cz/soubory/websites/A ... 2017_2.PDF


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 8. 2017 21:29 Odeslat příspěvek
Ale jo,když kliknu na ten odkaz ceník v PDF,tak se to vrátí zpět na začátek stránky Podpora.A v mobilu s androidem to samý .


Offline - Junior Profil 
1. 8. 2017 22:47 Odeslat příspěvek
Mě se ten ceník normálně zobrazí...používám prohlížeč Opera46 na win10.


Offline - Moderátor Profil 
2. 8. 2017 00:39 Odeslat příspěvek
Mně ho Firefox na XP automaticky stáhne, Chrome na XP i W10 otevře i jde z nich uložit. Má to 334 kb, 8 stran.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 8. 2017 17:09 Odeslat příspěvek
kolik lze u mobil.cz minimálně dobít? chci u nich skončit si koupit za 100,- data na stahuj.cz a chybí mi k tomu 35,- kreditu. Můžu dát příkaz na převod z banky na těch 35,-?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 8. 2017 17:30 Odeslat příspěvek
200, holoto.


Offline - Junior Profil 
21. 8. 2017 18:57 Odeslat příspěvek
Přehlédl jsem nějakého operátora anebo je Kaktus nejvhodnější náhrada za Mobil. cz pokud chci levnou náhradu za zrušený pomalý internet?


Offline - Moderátor Profil 
21. 8. 2017 19:10 Odeslat příspěvek
nic jsi nepřehlédl, Kaktus je nejvýhodnější, akorát si musíš každý měsíc obnovit balíček 80MB za 50kč


Offline - Junior Profil 
15. 4. 2018 11:09 Odeslat příspěvek
Čím to je že v historii čerpání se zobrazuje využití mobilních dat i když žádná mobilní data nemám koupena ani jsem v posledních měsících nedobíjel kredit?


Offline - Moderátor Profil 
3. 5. 2018 16:23 Odeslat příspěvek
Mobil.cz slaví 5. narozeniny a odměňuje

https://www.mobil.cz/mobilcz.aspx?y=web ... ernost.htm
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 65  Další stránka
Stránka 60 z 65 [ Příspěvků: 961 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies