MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Odorik v síti T-Mobile - obecná diskuze

-
16. 7. 2013 10:13 Odeslat příspěvek
Zhruba během týdne budou spuštěny služby nového virtuálního operátora Odorik.cz, který bude provozován společností miniTEL prostřednictvím GTS v síti T-Mobile.

ODORIK.cz jako takový existuje několik let jako VOIP operátor a mimo jiné poskytovatel telefonních ústředen, hostingových serverů a dalších služeb. Aktuálně mají 3 pobočky a to v Praze, Brně a Plzni. Služeb ODORIKU můžete využít i nyní, operátor vám do začátku dá i kredit na vyzkoušenou ve výši 10,- Kč, který vám vystačí např. na 16 minut volání v CZ přes internet a nebo na 8 minut v rámci CallBacku bez CLIP. Tady máte pár odkazů. ;-)

http://www.odorik.cz
http://www.odorik.cz/nabidka.html
http://www.odorik.cz/registrace.html
http://www.odorik.cz/ceny.html

Jako virtuál bude poskytovat 1 druh předplacené karty, tarifikaci 1+1, společný kredit pro GSM, VoIP včetně více SIM karet. Místo měsíčního poplatku bude mít denní a to v ceně 1,- Kč. Nová SIM karta bude stát 100 Kč, zaslání poštou 15,- Kč, případně možnost osobního odběru na pobočkách. Volací jistina 50,- Kč. Z počátku roaming nebude dostupný, spustí ho časem. Převod stávajícího mobilního čísla do sítě ODORIK.cz bude 300,- Kč.

Ceník volání:

Volání do vlastní sítě: 0,59 Kč/min.
Volání do jiných sítí: 1,69 Kč/min.
SMS do vlastní sítě: 0,59 Kč/SMS
SMS do jiných sítí: 1,25 Kč/SMS
SMS na zahraniční mobilní čísla: 2,50 Kč/SMS


Ceník dalších možností volání s ODORIKEM.cz:

CALLBACK (prozvonění ústředny a nebo přednastavené zpětné volání)
Volání na mobilní sítě: 1,18 Kč/min.
Volání na pevné sítě: 1,18 Kč/min. / 0,98 Kč/min.


PŘES PEVNOU LINKU A NEBO Z TELEFONNÍ BUDKY:
Volání na mobilní sítě: 1,25 Kč/min. / 0,92 Kč/min.
Volání na pevné sítě: 1,25 Kč/min. / 0,72 Kč/min.



PŘES INTERNET:
Volání na mobilní sítě: 0,59 Kč/min.
Volání na pevné sítě: 0,59 Kč/min. / 0,39 Kč/min.


Veškeré ceny jsou včetně DPH.

Účtování: 1+1
SMS do celého světa: 1,- Kč (web brána)
Špička v pracovní dny: 7-19 hodin. (viz cena volání: špička/mimo špičku)

Prozatím neznám bližší informace k jistině, převodu čísla, výběru čísla, infolince, roamingu, dat, atd.



Naposledy upravil milanBrno dne 15. 8. 2018 06:42, celkově upraveno 6

upraven název tématu

Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
16. 7. 2013 12:01 Odeslat příspěvek
Škoda toho denního poplatku, měl být rozpuštěn do ceny hovorného a třeba účtováním po celých minutách nebo za něj měli být dány volné minuty, ovšem takhle se bude platit za nic (manipulační poplatek), což lidi nemaj rádi.


Offline - Junior Profil 
16. 7. 2013 12:21 Odeslat příspěvek
Tak na jejich fóru zástupce Odoriku xsouku04 píše:

Citace
Simkarty máme už skladem, jen je třeba nějakým způsobem zautomatizovat aktivace. Počítám že by to mělo být spuštěno do týdne.


Takže dneska to spuštěno pravděpodobně nebude.


Offline - VIP uživatel Profil 
16. 7. 2013 12:34 Odeslat příspěvek
http://forum.odorik.cz/viewtopic.php?p=11641#p11641

Přílohy

Pripravujeme.png
Pripravujeme.png
[ 98.71 | Zobrazeno 628 krát ]




-
16. 7. 2013 13:21 Odeslat příspěvek
Komplet info by měly být zhruba do týdne.

Každopádně za sebe prozatím nebudu měnit své zvyklosti a budu pokračovat s CallBackem.

V poslední době jsem i rád za ty SMS z netu do všech sítí za 1,- Kč. Kolega, co je v zahraničí používá zahraniční číslo, takže SMSka za korunku je čupr. :-) a nestalo se, že by mu nedošla.

Naopak již pracuji na tom, aby blízké okolí, které dosud jelo na TescoM a Twistu, aby začlo na CallBacku. Dobíjení lze na mnoha místech, takže i pro neznalé přes IB je zde možnost dobíjení v hotovosti.

Každopádně i Odorik (včetně Voocall) díky callbacku pokořil ČD tarify od Vodafone. Pominu-li SMSky.


Offline - Junior Profil 
16. 7. 2013 19:15 Odeslat příspěvek
Tak to je docela bída...a přenos čisla za 300kč se asi po...
Pořád mi vychazi lepe Relax...


Offline - Junior Profil 
24. 7. 2013 12:56 Odeslat příspěvek
no je zajímavé že na mobil.idnes.cz v den kdy vyšlel článek na mobilmanii ani čárka. Asi se bojí ohrozit svou investici v mobil.cz. Nebo to dostali nařízeno od majitele?


Offline - Junior Profil 
24. 7. 2013 14:43 Odeslat příspěvek
Umí Odorik callback při prozvonění rovnou předat kam chci volat přes speciální číslo?
Já viděl instr. video a tam dáma ťukala volané číslo až po zavolání ústředny.


Offline - VIP uživatel Profil 
24. 7. 2013 14:49 Odeslat příspěvek
D.roak - a proč by se báli? Jako virtuál je Odorik zajímavý jen pro málo lidí. Zajímavé jsou jen jeho hlavní aktivity :-)


Offline - Junior Profil 
24. 7. 2013 21:57 Odeslat příspěvek
Treba proto ze jak mobil tak odorik pojedou pod siti tmo. A odorik uctovani po sec levnejsi. Lepsi kredit jeden. Nez jeden u virtuala a druhy u Voip


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 7. 2013 22:39 Odeslat příspěvek
Mam u sveho operatora za 300 mesicne 100 minut do vsech siti, neomezene SMS do vsech siti a 300 MB internet. To se mi zda jako dobra nabidka. Navic zadny udrzovaci poplatek a zadny poplatek ze prenos cisla.


Offline - Junior Profil 
25. 7. 2013 05:18 Odeslat příspěvek
Robin Brett píše
Umí Odorik callback při prozvonění rovnou předat kam chci volat přes speciální číslo?
Já viděl instr. video a tam dáma ťukala volané číslo až po zavolání ústředny.

Umí, ale na jednom účtu může být jen 10 přednastavených (speciálních) čísel.


Offline - VIP uživatel Profil 
25. 7. 2013 08:04 Odeslat příspěvek
Voocall má sto, tak Odorik bych tedy čekal podobně... Tak fakt jen deset?


-
25. 7. 2013 12:15 Odeslat příspěvek
V e-shopu Odorik lze objednávat SIM, případní zájemci mrkněte na e-shop ODORIK. Vše tam najdete. :-)

REKU: 10 ke každé lince.


Offline - Junior Profil 
26. 7. 2013 06:50 Odeslat příspěvek
sonix: Díky.
Už jsem to našel i na webu. Já to hledal v rychlých kontaktech, ale je to v nastavení.
Trochu mne mate, že se prozvánějí slovenská čísla.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další stránka
Stránka 1 z 10 [ Příspěvků: 144 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies