MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Výběr virtuálního operátora

Offline - Pokročilý Profil 
14. 12. 2021 10:43 Odeslat příspěvek
nechce platit puašál za užívání, nikoliv za služby samotné
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
14. 12. 2021 11:49 Odeslat příspěvek
Také bych potřeboval nějaký tarif od nějakého operatora kde by se dalo převést číslo , dalo se na něj zavolat . Z něj by byl hovor tak nějak 2x za měsíc a bylo to co nejlevnější . Ted jsem měl Emtečko kde byl paušál 4 Kč ale co to zdražili na 25 Kč tak už je to nerentabilní . Poradí někdo ?


Offline - Pokročilý Profil 
14. 12. 2021 12:36 Odeslat příspěvek
asi opět to stejné a to kaktus, volání s cenou 2,50, tarifikace 1+1, bez bonusů, pokud by toho volání bylo více (delší hovory) přes bonus za dobití se dá stáhnout cena níže, ale to předpokládám není potřeba, ale hlavně má údržbu 50kč/rok, ostatní předplacenky mají nutnost dobít během roku min 200


Offline - Pokročilý Profil 
14. 12. 2021 13:46 Odeslat příspěvek
Nebo nulový tarif od Vodafone, pravda že Kaktus se dá pořídit s náklady 50Kč/rok. SIM zdarma, do 2 měsíců od aktivace dobít v apce za 50Kč (což se dá provolat) a na rok je klid. 2,50Kč/minutu s tarifikací 1+1.


Offline - Pokročilý Profil 
16. 12. 2021 09:53 Odeslat příspěvek
akorát tam je volání 6,55 s tarifikací 60+60..u kaktusu je nutnost dobít min 1x za 12měsíců 50Kč, což odpovídá provolání 20minut, což pokud bude 2x měsíčně z čísla hovor se provolá a předpokládám, že tam ten kredit nebude sypat zbytečně, takže provoz takové sim bude na měsíční náklady nulový. I u vdf se u nulového tarifu musí provést nějaká útrata za posledních 12měsíců, jinak číslo mohou zrušit.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 12. 2021 10:43 Odeslat příspěvek
Jen teoreticky. Mám u Vody asi 3 čísla, ze kterých se volalo naposledy tak před 10 lety, a nic zatím nezrušili. :-)


Offline - Pokročilý Profil 
16. 12. 2021 15:20 Odeslat příspěvek
Ale na udržení čísla se dá přecházet i mezi SIM zdarma, třeba Twist na zkoušku-pošlou zdarma- 10Kč bonusu platí rok od aktivace. U Kaktusu na SIM zdarma je 10Kč na 2 měsíce. Pak simzdarma.cz ta je O2 bez kreditu. A další...


Offline - osobne Profil 
16. 12. 2021 15:53 Odeslat příspěvek
radim píše
Jen teoreticky. Mám u Vody asi 3 čísla, ze kterých se volalo naposledy tak před 10 lety, a nic zatím nezrušili. :-)

Já mám jedno s nulovým tarifem snad ještě déle, na to mi chodí pouze autorizační SMS z bank. Ale operátor asi inkasuje propojovací poplatky i za příjem SMS, takže stejně vydělává, i když já mu neplatím nic.


Offline - Junior Profil 
27. 12. 2021 10:20 Odeslat příspěvek
Ahoj, pro otce-seniora, který má u O2 tarif "Free+ Modrý" (neomezené volání + SMS a 3 GB dat na 5G) za aktuálně 549 Kč hledám levnější náhradu.
Smlouvu prodloužil na další období někdy tento srpen, takže může, pokud se nemýlím, odejít jinam bez sankce, když již od té doby uplynuly více než 3 měsíce.

Podmínkou nového tarifu je neomezené volání + SMS.
Dat mu podle vyúčtování stačí 1 GB, max. 1,5 GB s nějakou rezervou. Možnost případného výjimečného dokupu za rozumnou cenu by byla výhodou.
Na telefonu má jen LTE, takže 5G není podmínkou ani výhodou.
Nemá upřednostňovanou síť, ve které virtuání operátor funguje.

Ideálně aby to byla ze strany operátora cena fixovaná na delší období (v letech), aby se nemusela řešit případná plná moc, pokud bych chtěl místo něj vyjednávat třeba na "perském trhu" T-Mobile a po 3 měsících jim hrozit výpovědí, aby cenu ponechali na úvodní "přetahovací" úrovni.

Předem díky za tipy.


Offline - Administrátor Profil 
27. 12. 2021 10:27 Odeslat příspěvek
Ahoj, určitě T-Mobile, FLAT + 1GB lze za 263 Kč s fixem na 5 let. Plná moc na vyjednávání není třeba, postačí mandatorní údaje z občanky, popřípadné vygenerované OKU, atd..


Offline - Junior Profil 
27. 12. 2021 10:55 Odeslat příspěvek
Loader: Díky moc za tip. Sice je aktuálně už za cenu o něco vyšší (285 Kč), ale v porovnání s tím, kolik táta platí teď u O2, je to super nabídka. Dle telefonické informace na jejich infolince skutečně garantují cenu na 5 let. Pro ty, kterým stačí 1GB dat měsíčně, to je teď asi ideální nabídka.


Offline - Pokročilý Profil 
27. 12. 2021 11:27 Odeslat příspěvek
Přesně tak jejich aktuální tarif za 285 flat+1GB není úplně k zahození. Navíc je to bez (pro někoho) zbytečného vyřizování přes retenční a jako bonus VoLTE které u případných virtuálů rozhodně není standardem.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 3. 2022 17:03 Odeslat příspěvek
Zdravím, můžete mi poradit pro kamaráda s výběrem operátora + tarifu. Používá ještě starou klasickou tlačítkovou Nokii, žádná data - internet nepoužívá. Pouze volání + sms. Jednoduchý systém dobíjení, bez závazků. Má předplacenku u Vodafone, drahé volání,chce odejít.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 3. 2022 17:15 Odeslat příspěvek
Kolik provolá a propíše? Na každou spotřebu může být vhodná jiná předplacenka.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 3. 2022 17:44 Odeslat příspěvek
Hlavní je volání, sms moc nepíše, volá podle stavu v peněžence, nyní dobíjí 200 - 400 Kč měsíčně.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 98  Další stránka
Stránka 93 z 98 [ Příspěvků: 1457 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies