MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Výběr virtuálního operátora

Offline - Pokročilý Profil 
24. 9. 2021 20:30 Odeslat příspěvek
balíček volání lze kupovat opakovaně, třeba 500x najednou..takže proč by měl provolat 200 minut a zbytek z kreditu? v tomhle kaktus vede naprosto na plný čáře..v podstatě se nejede na nějaký zúčtovací období a to i při menší spotřebě..takže to bude mít 6GB za 100 (s nekonečným převodem jednotek, což se pak hodí na nějakou nárazovou spotřebu) a pak minutu volání za 0,75 při tarifikaci 1+1 a prostě kolik provolá tolik zrovna zaplatí - 300minut vyjde na 225, ale tarifikace to sníží tak na 260-270 minut v reálu
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2021 20:11 Odeslat příspěvek
Zdravím, hledám tarif pro tchýni (senior) s neomezeným voláním za co nejlepší cenu.
SMS nepíše, data nepoužívá.
Zatím má obyč Twist kartu od t-mobile.
Děkuji za tipy.


Offline - Pokročilý Profil 
11. 10. 2021 20:38 Odeslat příspěvek
300 u virtuálů (Emtéčko, Erbia, ČEZ...). Levněji na 3 měsíce přenosem k T-Mobile za půlku z ceníkových cen to by bylo s meziskokem třeba k Tesco. Ten teď dává neomezenku s 1GB za 249 na půl roku.


Offline - Junior Profil 
11. 11. 2021 10:01 Odeslat příspěvek
Hledám náhradu za Emtéčko. Bohužel jejich tarif MINI už delší dobu neumožňuje čerpání dat po MB a je možný jen balíček. Když jste v terénu a potřebujete např. zaplatit parkovný, tak nemáte šanci. Nepodporují ani SMS nákup. Využívám u nich volání a sms zdarma mezi jejich čísly, jinak jsou útraty velmi malé (4 SIM, celkem 100-200 minut mimo).

Existuje aktuálně nějaký operátor nabízející VPN zdarma (volání i sms), má nízký nebo nulový paušál (ne předplacenka), umožňuje využívání dat po MB a ostatní volání je za rozumnou cenu?

EDIT: Když tak koukám na možnosti, tak mě nic nenapadá. Volání v síti zdarma je většinou spojený s paušálem 100-150+ Kč, což se moc nevyplatí. Emtéčko je fajn, jen prostě nevím, jak zprovoznit internet mimo Wifi (byť těch 50 mb za dvacku).


Offline - Junior Profil 
11. 11. 2021 12:45 Odeslat příspěvek
Tak jedině asi DualSIM a druhou SIMku mít T-mobile 12x1GB za 499 Kč.


Offline - Junior Profil 
11. 11. 2021 12:48 Odeslat příspěvek
499 Kč nezaplatím dohromady za všechny 4 SIM, tohle by byly jen data... Emtéčko má i 50 MB na den za dvacku, jenže se to aktivuje přes operátora, což je hodně user friendly... Možná bude ve finále nejjednodušší zapnout data u dvou čísel po 110 Kč za měsíc za 1 GB.


-
11. 11. 2021 12:59 Odeslat příspěvek
499 Kč je za 1 rok. 12 x 1 GB na měsíc.
Jo a Premium SMS Emtéčko normálně podporuje - musí se aktivovat přes operátora.


Naposledy upravil anonymni dne 11. 11. 2021 13:03, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
11. 11. 2021 13:00 Odeslat příspěvek
Těch 499 korun je za rok! Nejvíce člověk ušetří s dualsim...
Jinak VPN (bez těch požadovaných dat) má Tesco. Až mezi čtyřmi čísly zdarma. Stačí dobít 200 korun na půl roku a kredit lze využít na volání a sms ostatním mimo ta čtyři čísla....


Offline - Pokročilý Profil 
11. 11. 2021 15:48 Odeslat příspěvek
Jo Tesco je 200 korun/6 měsíců/SIM na VPN. A internet 1GB měsíčně za 490 v akci, stačí na SIM zdarma dobít 350 přes apku a roční net je na světě. Na 4 SIM na rok 1400 net a 1600 za VPN u Tesco.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 12. 2021 18:58 Odeslat příspěvek
Zdravím všechny rádce. Chtěl bych vás poprosit o názor :) V lednu roku 22 mi končí tarif o 02 Family (neomez volání a sms, 2 gb dat za 400 Kč) a hledám nějakou adekvátní náhradu :) Za ty dva roky, co jsem tarif měl, jsem přišel na to, že neomezené volání a sms je dobrá věc, ale u mě zůstává trochu nevyužita. Zas tolik toho neprokecám a spíš než sms používám Massenger nebo Whatsapp. 2Gb dat mi celkově stačí :)
Celkem mne zaujala nabídka Kaktusu, jak NEŘEŠTO, tak i možnost nabít si někdy za dvojnásobek, nicméně nevím, co se vyplatí spíš. Fórum jsem si pochopitelně četl, ale stále v tom mám celkem galimatyáš.
Chci se zeptat, zda je možné zde najít ještě něco lepšího na trhu :) S cenou bych šel rád max na 300.
Děkuji všem za pomoc!

PS. Chápu správně, že pokud si u Kaktusu v jistý čas nabiji za 500, dostanu kredit za 1000, který mohu rozdělit podle sebe, třeba do balíčků nebo na kredit?


Offline - Junior Profil 
12. 12. 2021 23:47 Odeslat příspěvek
U Kaktusu se vyplatí dobíjet právě kvůli tomu dvojnásobku v dobíječce. Já bych si zkombinoval u kaktusu volání a sms z jednorázových balíčků (pokud nepoužíváš sms, tak ty bych vůbec neřešil balíčkem) a zapnul si samoobnovující datový balíček dle potřeby (nespotřebovaná data se nekonečně převádí, Messenger a WhatsApp ti data nežerou vůbec). Nejlepší by bylo vychytat ten 6GB za 200 Kč, až (jestli) bude zase v nabídce. Sám doufám, že ho teď přes vánoce zase na chvíli nahodí. Takže objednat např. Kaktusí sim zdarma, tam máš 100% bonus na 1. dobití a když ho uděláš zároveň v dobíječce, tak dostaneš 3x tolik. A po převodu čísla na tuto sim opět 3x tolik na první dobití po převodu. Takže bych dobil v dobíječce 500 Kč, zapnul vybraný datový balíček, za zbytek bonusu nakoupil ty největší minutové balíčky a pak každých 30 dnů prodlužovat minuty tím nejmenším balíčkem za 50 Kč (to je potřeba si hlídat, abys o nasyslené minuty nepřišel). To samé zopakovat po přenesení čísla. A pak už si jen hlídat dostatek kreditu a jednou za měsíc, za dva dobít v dobíječce (dobiješ 200 Kč - za bonusových 200 Kč se ti obnoví balíček internetu, za 50 Kč prodloužíš minuty a 150 Kč normálního kreditu máš do dalšího měsíce). Standardní platnost bonusového kreditu je 30 dnů od dobití (pokud nemáš na SIM bonusový kredit s delší platností, pak přebere platnost toho delšího).


Offline - Pokročilý Profil 
13. 12. 2021 11:07 Odeslat příspěvek
Akorát na té Kaktus SIM zdarma má úvodní kredit (ten je vždy bonusový) 2 měsíce tak by mu ten (byť dvojnásobný) triple po 2 měsících propadl co by mu z něho zbylo. Buď do 2 měsíců rozpustit do balíčků nebo si pořídit druhou SIM Kaktusu a než propadne bonus provést výměnu SIM a oba kredity (klasický i bonus) bude mít na 6 měsíců. U Kaktusu je to tak že buď za 3 kila si pořídí Neřešto a nemusí nic hlídat každý měsíc se strhnou 300 z platební karty a má 6 GB + 100 minut (tarifikace 1+1) +100 SMS s tím že vše nespotřebované se mu neustále kupí do dalších měsíců. Pokud by mu nevadilo pro to udělat pár věcí (objednat 2 simky,nainstalovat si apku co mu pohlídá dobíječku a do apky Kaktusu si uloží platební kartu na dobití 1 kliknutím), pak se může dostat na provozní náklady 100-200 měsíčně podle toho kolik provolá.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 12. 2021 14:47 Odeslat příspěvek
Zdravim, potreboval bych poradit s vyberem noveho virtualniho operatora.
Pozadavky
Mesicni pausal zadarmo nebo 1kc.
Ceske telefonni cislo, pouze na prijem hovoru. Volani z tohoto cisla je minimum.
Nejaky rozumny datovy balicek, ktery se da prubezne menit a funguje roaming v ramci eu.
Momentalne mam tarif u cezu, ale nejsem s nima spokojen, protoze jejich datove balicky, v nekterych zemich eu proste nefunguji.
Predem diky vsem za poskytnutou radu


Offline - Pokročilý Profil 
13. 12. 2021 16:04 Odeslat příspěvek
Kaktus. Nepíšeš požadavek na data. Má 6GB SIM (třeba z Aukra) a při dobití 1x za 2 měsíce 200 v dobíječce tě datový balíček vyjde na 100 měsíčně včetně EU roamingu. Nespotřebované jednotky včetně dat vše Kaktus neustále převádí nejen do dalšího měsíce jako ostatní ale pořád dál.


Offline - Junior Profil 
14. 12. 2021 02:19 Odeslat příspěvek
to je hezké, ale on to chce zadarmo :-D
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 98  Další stránka
Stránka 92 z 98 [ Příspěvků: 1457 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies