MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Výběr virtuálního operátora

Offline - Pokročilý Profil 
10. 4. 2020 21:06 Odeslat příspěvek
Tady je přesný postup na roční internet na Twistu za 260 : viewtopic.php?p=12538995#p12538995
Poslední příspěvek


-
12. 4. 2020 15:29 Odeslat příspěvek
Mohl by někdo, kdo už ten internet na rok využívá, potvrdit z výpisu účtování dat? Zda je to 1 kb?
Díky


Offline - Junior Profil 
14. 4. 2020 00:10 Odeslat příspěvek
Předplacená karta Twist Online přešla před více jak 5 roky z účtování 1 kB na 1 MB. Divil bych se, kdyby to tahle karta měla jinak.


-
14. 4. 2020 06:57 Odeslat příspěvek
Ano, Twist Online má 1 MB, ale to neplatí pro ostatní datové balíčky.
V ceníku na str. 22 bohužel u sloupce TWIST INTERNET NA ROK účtování chybí. Ale ostatní internety v mobilu mají účtovací jednotku 1 kB nebo 1 B.
Proto se ptám na praktickou zkušenost, kolik teda vlastně účtují u toho Twist Internet Na Rok.. Díky


Offline - Pokročilý Profil 
14. 4. 2020 07:09 Odeslat příspěvek
Asi to nepomůže, ale v aplikaci se po celých MB neodečítá s vyhrazeného balíku. Klidně tam vidím, že zbývá 935,2 MB. Reálné účtování nevím. Nemám FB, ale když napíšete na FB nebo se jim napíše na podporu e-mail, tak by mohli napsat.


-
14. 4. 2020 07:44 Odeslat příspěvek
Díky, čekám, až mi přijde simka pak zavolám na infolinku.
Chtěl jsem jen zjistit, zda to tady už někdo neřešil.. Času dost.


Offline - Junior Profil 
14. 4. 2020 21:41 Odeslat příspěvek
Netušíte jestli již nějaký virtuál nabízí esim anebo to alespoň nechystá?


Offline - Moderátor Profil 
14. 4. 2020 21:43 Odeslat příspěvek
Podle mne zatím žádný


Offline - Junior Profil 
15. 4. 2020 08:18 Odeslat příspěvek
Potřeboval bych totiž skloubil levné volání a levná data s tím, že často používám premium sms. No a na volání mi vyhovuje tesco mobile, kdy bonus kredit využiji na volání a sms, stejně jako standardní, ale ten můžu navíc využívat i na premium sms. Tesco mobile má pro mě drahé a nevyhovující tarify na internet a proto jsem si pořídil emtéčko. Pokud nechci platit ten balíček za 155 Kč, tak volání + sms vychází u emtéčka dráž. Teď mám nově S20, v ní paměťovou kartu, takže mohu použít pouze kombinaci esim + sim.
Takže bych potřeboval nějakou kvalitní levnou předplacenku či paušál, kde by šla využít esim.
V současné době tedy jen hlavní kartelová trojice, která má velmí bídnou nabídku předplacenek a levný paušál s alespoň 4 GB internetu neexistuje. Respektive, díky toho, že mám net u UPC, lze využít nabídky neomezené volání+sms+ 4 GB za 397 Kč..Jenže se mi paušál prodraží o premium sms účtované zvlášť, takže ta útrata bude vyšší a neomezené volání a sms nepotřebuji, takže budu defakto platit 400 Kč za 4 GB netu a to je síla. Navíc je to 2+2 GB, tzn. pokud vodafone bonus zruší stejně jako nedávno u těch studentských sim karet, tak pak už to bude totalní výsměch...


Offline - Pokročilý Profil 
15. 4. 2020 18:44 Odeslat příspěvek
Pro plné využití hybridního slotu (2SIM+MicroSD) zkus tento návod : https://m.youtube.com/watch?v=pF8rhGvejDw


Offline - Junior Profil 
24. 5. 2020 16:33 Odeslat příspěvek
Válí se mě doma "starej" mobil. Uvažuju že ho budu opět využívat jako navigaci na motorku, případně kolo... Hodila by se nějaká datová SIM, jestli bude i na volání, je mě celkem jedno. Vzhledem k nízké spotřebě dat přes Waze a nebo Mapy.cz (tam bych měl mapy stažený), nevím co vybrat?


Offline - Moderátor Profil 
24. 5. 2020 18:15 Odeslat příspěvek
Kaktus? 80 MEGADAT za 50 Kč?


Offline - Junior Profil 
24. 5. 2020 18:19 Odeslat příspěvek
Kaktus používám. To by byla taky možnost, ale říkal jsem si, jestli není něco za pár drobnejch co by se nemuselo obnovovat každý měsíc?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 5. 2020 22:12 Odeslat příspěvek
Pak datovka Twist 500MB, na inzercich do 50Kc. Data plati, nez je vycerpas, coz za rok jiste stihnes.


Offline - Junior Profil 
25. 5. 2020 08:45 Odeslat příspěvek
tady máš ty Twist simky :

https://www.mobilprovas.cz/detail/88898 ... redit-200/
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 98  Další stránka
Stránka 88 z 98 [ Příspěvků: 1457 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies