MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - Pokročilý Profil 
29. 8. 2020 22:15 Odeslat příspěvek
Ono už jde M-platba když je na kartě bonus? Psalo se tu už mockrát i na jejich faq že nefunguje když je na kartě bonus. Doporučuji vyzkoušet.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
29. 8. 2020 22:46 Odeslat příspěvek
Jasně, M-platba normálně funguje, už jsem tam utratil tak pětibábu ... Tak radši o tom asi ticho :-D :-D :-D

Jen teda nevím, jestli si rozumíme, samozřejmě pro účely té M-platby se používá standardní kredit, nikoliv ten bonusový.


Offline - Pokročilý Profil 
30. 8. 2020 09:38 Odeslat příspěvek
Jojo rozumíme v podmínkách je že nelze hradit služby třetích stran (premium SMS, audiotex a M-platbu) z bonusu ale mnohokrát se tu řešilo že dokud byl na kartě i bonusový tak se musel rozpustit do balíčků minut/SMS/dat aby ty platby třetím stranám fungovaly. Jestli to opravili tak se to chová jako u Tesco a to je jedině dobře.


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2020 10:34 Odeslat příspěvek
Tak je to trochu vyjití vstříc ze strany T-Mobile, protože ten můj způsob je skutečně na hraně toho, co oni chápou jako zneužití kreditu. Tak snad to nevrátí zpátky :-)


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2020 10:56 Odeslat příspěvek
No nevim jeste pred mesicem me premium sms nesli kdyz sem mel bonus ale zajimave je ze sms jizdenka jde porad


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2020 12:34 Odeslat příspěvek
Asi se to liší služba od služby. Já to používám na aplikace na Google Play, na nic jiného jsem to nezkoušel.


-
30. 8. 2020 13:38 Odeslat příspěvek
No tak hlavně je rozdíl v tom, co je m-platba (platba v Google Play) a co je Premium sms (třeba sms jízdenka nebo dms).
Dvě odlišné služby, které nelze srovnávat.


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2020 17:39 Odeslat příspěvek
No tak hlavně já říkám, že by se to tady mělo přestat rozebírat, nebo típnou i tu m-platbu :-D To bych vám, chlapci, teda moc nepoděkoval :-D :-D


Offline - Pokročilý Profil 
30. 8. 2020 17:44 Odeslat příspěvek
Kaktus jako jeden z mála nabízí i M-platbu. Tesco má jen Premium SMS. Ale ty od začátku fungují u Tesco i s bonusovým kreditem (platba jde samozřejmě z nebonusového).


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2020 17:51 Odeslat příspěvek
A co si vůbec platíš v Google Play za služby?


Offline - Junior Profil 
31. 8. 2020 08:11 Odeslat příspěvek
Dívám se na vyúčtování a kdybych dobíjela kredit v akci +100%, tak se mi kaktus vyplatí více než tarif, který nám od zaměstnavatele. Doba se za dva roky změnila a už ten zaměstnanecký tarif není nic extra.

Jen nerozumím v ceníku jedné větě:

Volné jednotky v rámci balíčků nebo zvýhodnění (hlas, SMS, MMS) jsou určeny pouze pro provoz započatý v síti Kaktus (T-Mobile Czech Republic a.s.).

To znamená, že když si koupím za 100 Kč balíček 50min, tak těch 50 minut je jen do sítě kaktus?


Offline - Pokročilý Profil 
31. 8. 2020 08:53 Odeslat příspěvek
Ta věta je tam historicky z toho důvodu aby byl vyloučen roaming (obecně) "provoz započatý v síti Kaktus (T-mobile CR)". Od jisté doby jde používat balíčky i v rámci EU roamingu. Jedná se o balíčky na volání/SMS do všech sítí s tím že 30 dní od dobití alespoň 200 Kč je volání (bez SMS) do Kaktusu v ceně dobití (služba Mezi námi).


Offline - Junior Profil 
31. 8. 2020 10:06 Odeslat příspěvek
Díky za vysvětlení. V tom případě je to fajn. Teď platím za 1,5GB 125 Kč a 75 Kč za 50 minut. Víc než 2 roky zpět to byly skvělé ceny. Dneska už za to můžu mít více i u předplacenky :)
50 minut za 50 Kč a 3GB za 125 Kč (při dobití v akci 100% navíc).


-
31. 8. 2020 13:59 Odeslat příspěvek
A navíc se vše nevyčerpané převádí do dalšího měsíce..


Offline - Junior Profil 
31. 8. 2020 14:12 Odeslat příspěvek
Ano, to je taky fakt, teď mi vše nevyčerpané propadá.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427 ... 927  Další stránka
Stránka 424 z 927 [ Příspěvků: 13896 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies