MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
29. 12. 2020 18:56 Odeslat příspěvek
Jedna technická k limitované edici SIM 6 GB + flat soc. sítě: Jakým způsobem je doručovaná? Jako doporučený dopis nebo ji vozí poštovní balíkáři?
Poslední příspěvek


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
29. 12. 2020 19:07 Odeslat příspěvek
Mě je dovezla slečna od pošty jiná než obvykle. Platil jsem dopředu kartou. :D


Offline - Pokročilý Profil 
29. 12. 2020 19:12 Odeslat příspěvek
iceman9: ze své zkušenosti z roku 2019, kdy jsem využíval samoobnov. balíčky na volání, tak potvrzuji, že se jednotky sčítali. Možnost dokoupit je i manuálně jsem měl a bylo to jak píšeš - pouze tím jedním balíčkem s hodnotou, která byla aktivovaná. Jak je to nyní, nevím. Mám na volání jednorázové balíčky. Napiš jim zprávu na FB a trval bych slušně na sečtení. Zaplatil sis to.

a.b.a.c.u.s.: obyčejná denní poštačka od ČP. Doporučeným dopisem.


Offline - Junior Profil 
29. 12. 2020 20:16 Odeslat příspěvek
Moje zkušenosti: ještě přes léto jsem používal SB na data i hovory. Data fungovaly v pohodě a vždycky se při obnově balíčku data přičetly k původním. Ale u hovoru (měl jsem SB 200 minut) se někdy zbývající minuty ztratily a někdy ne. Pokaždé mi ale při reklamaci přes Facebook vrátili za ztracené minuty poměrnou část kreditu. Někdy v říjnu mě ale přestalo bavit pořád hlídat o kolik minut mě zase obrali a přešel jsem u hovorů na JB, který funguje dobře (jen se musí včas obnovit, ale to řeším upozorněním v kalendáři)


-
29. 12. 2020 21:49 Odeslat příspěvek
a.b.a.c.u.s píše
Jedna technická k limitované edici SIM 6 GB + flat soc. sítě: Jakým způsobem je doručovaná? Jako doporučený dopis nebo ji vozí poštovní balíkáři?

Přijde jako doporučený dopis, takže obyč. doručovatelka, balíkáři ne ;-)


Offline - Pokročilý Profil 
30. 12. 2020 00:04 Odeslat příspěvek
iceman9
u samoobnovovacích balíčku minut a sms se jednotky nesčítají, je to psáno i při jejich nákupu, je to jediný případ, kdy ne, jinak u všeho ostatního ano. Jinak samobnovovací balíček 22minut není zrovna výhodná věc k používání


Offline - Pokročilý Profil 
30. 12. 2020 08:20 Odeslat příspěvek
I při jednorázových je to napsáno při nákupu. Doslova, že předchozí balíček není možné kombinovat s novým a tím bude deaktivován.


Offline - Junior Profil 
30. 12. 2020 08:28 Odeslat příspěvek
JayDeeSq píše
iceman9
u samoobnovovacích balíčku minut a sms se jednotky nesčítají, je to psáno i při jejich nákupu, je to jediný případ, kdy ne, jinak u všeho ostatního ano.

Pokud tomu tak je, tak je to zřejmě jen krátce a nebo o tom nevědí ani holky Gabča a spol z Facebooku. Kdykoliv se mi letos smazaly zbylé jednotky minut, považoval jsem to za chybu Kaktusu a reklamoval to přes Facebook chat. Holky se mi omlouvaly, že je to chyba jejich systému a že na tom technici pracují a vždy vrátily poměrnou část kreditu za nepřevedené minuty.
Pokud se tedy minuty u SB nesčítají, tak o tom asi nevěděli ani u Kaktusu ;)


Offline - Pokročilý Profil 
30. 12. 2020 08:48 Odeslat příspěvek
Neberte to jako bernou minci. Nevím to s jistotou, ale vím, že před rokem se to klasicky mezi sebou sčítalo. Teď jsem kupoval jednorázová balíček minut a ta hláška je doslova:
Kód
Nový balíček Balíček 200 minut jednorázový nemůžeš mít zapnutý společně s balíčkem Balíček 200 minut jednorázový, proto ti původní balíček nahradíme novým.

U všech jednorázových balíčků a samoobnovujícího balíčku dat ti vždycky jednotky převedeme.
U samoobnovujícího balíčku volání a SMS se jednotky nepřevádí.

Takže to bude asi něco novějšího to nesčítání.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 12. 2020 10:49 Odeslat příspěvek
Upozornění, jak tady někteří píšete se mi ale v mobilní aplikaci nezobrazuje. Možná tak na webu, který já nepoužívám. Reklamoval jsem to na Facebooku Kaktusu s výsledkem, že ano, v minulosti se dalo takto obnovit dříve samoobnovovací balíček tím stejným a minuty se sčítaly, nově to prý nejde a minuty se nesčítají. Mají tam však chybu v mobilní aplikaci, která toto stále umožnuje (nejnovjěší verze 3.0.11 (82)). Vrátili mi kredit za zmizelé minuty a prý předají další podnět k nápravě aplikace - vědí o tom. Na přímý dotaz, kdy došlo k této změně však nebyli schopni odpovědět. Za sebe můžu říct, že jsem to dohledával a ještě v záři to šlo a minuty se sčítaly.

-- 30. 12. 2020 11:52 --

JayDeeSq máš nějakou výhodnější věc k používání než balíček 22min? ...Měsíčně mám spotřebu 18 - 25 min, jak kdy. Hlídat a obnovovat jednorázové se mi moc nechce. A možná by tam ve výsledku nebyl ani žádný rozdíl.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 12. 2020 12:55 Odeslat příspěvek
iceman9: já se na čas se svým hlavním číslem přesunul z Kaktusu pod drahej mateřskej TM, takže jsem pro volání zase po čase využil appku Zoiper pod klasickým VOIP účtem u Odorika s CLIPnutým mobilním číslem. 0,59 Kč/min od první vteřiny. Spotřebu mám podobnou. Ale jinak u Kaktusu nic lepšího nekoupíš a máš to pohodlnější.


Offline - Pokročilý Profil 
30. 12. 2020 14:57 Odeslat příspěvek
Zkopirováno z jejich FAQ :
"PŘEVÁDÍ SE NEVYČERPANÉ JEDNOTKY?
U samoobnovujících i jednorázových balíčků můžeš nevyčerpané jednotky převádět a díky tomu o ně nikdy nepřijdeš ;)


Samoobnovující balíčky se ti, pokud máš dost kreditu a obnovu sis nevypnul, každých 30 dní obnoví. Po obnově se ti všechny nevyčerpané jednotky převedou do nového balíčku a převezmou jeho novou 30 denní platnost.

Nevyčerpané jednotky u jednorázových balíčků prodloužíš koupením nového jednorázového balíčku stejného typu. Nový balíček, včetně převedených jednotek, ti bude platit 30 dní."


Offline - Pokročilý Profil 
30. 12. 2020 15:04 Odeslat příspěvek
To ano, ale tohle se zase oni budou ohánět, že platí jen po automatické obnově. :(


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 12. 2020 16:28 Odeslat příspěvek
Ty podmínky jsou přesně to, co v tom dělá bordel. Buď se dají vykládat vícero způsoby, nebo naopak některou situaci nezmiňují vůbec.


Offline - Pokročilý Profil 
30. 12. 2020 16:38 Odeslat příspěvek
Kaktus je v tomto ale skvělý a podpora max. vstřícná. Nedokážu si představit, že by mi na moji jedinou zprávu vrátil Vodafone poměrnou část kreditu, i když nemám jasnou pravdu. Jen tak...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469 ... 927  Další stránka
Stránka 466 z 927 [ Příspěvků: 13905 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies