MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - Pokročilý Profil 
17. 3. 2021 10:09 Odeslat příspěvek
Ředitel ČTÚ

utratit přeci 200 kreditu za mesic neni problem a pres balíčky se to dá přenést i do dalších, takže s platností bonusu 30dni problém většinou není, aby se musely dělat takové neustálé obstrukce se simkama, valná většina přešla na boží balíček a ten má hodnotu 200, takže tam celý bonus padne na boží balíček a nemusí se řešit platnost bonusu
Poslední příspěvek


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
17. 3. 2021 11:24 Odeslat příspěvek
Jaké neustálé obstrukce ? Číslo máš přenesene i s výměnou sim za 5 minut (a to se ještě z těch 5 minut tak 2 minuty hnípeš v nose) a zpátky ke Květináči jsi zase za 5 minut i s výměnou sim. :D Navíc k tomu ještě získáš "tajnou" výhodu (o které tu nikdo nemá ani páru), pokud to přeneseš k T-Mobilu 8-)


Offline - Junior Profil 
17. 3. 2021 11:50 Odeslat příspěvek
A jaká je ta tajná výhoda asi neřekneš co?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 3. 2021 11:58 Odeslat příspěvek
Zdravím, chtěl jsem se zeptat, dají se na SIM kaktusu zablokovat data? SIM Kaktusu používám pouze jakou druhou náhradní k velice vyjímečnému volání. A u mobilu mám nějaký problém, takže se občas data přepnou na SIM Kaktusu. Děkuji.


Offline - Pokročilý Profil 
17. 3. 2021 12:17 Odeslat příspěvek
Tohle se tady řešilo. Nejde. Jedině, pokud máš FB, tak jim napiš zprávou co chceš. Opět ale nevíme jestli to udělají nebo neudělají. :-(


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 3. 2021 12:22 Odeslat příspěvek
Napadá mě sleva na T za přenos čísla nebo že přehled kompletní historie čerpání zůstává k dispozici :)


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
17. 3. 2021 12:25 Odeslat příspěvek
MSwamp píše
A jaká je ta tajná výhoda asi neřekneš co?


"Tajná" výhoda, která je prozrazena přestává být "tajná" že. :D A když bude prozrazena mohe to T-mobilu vadit a mohe ji zrušit. :D Proto musí zůstat "tajná". 8-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 3. 2021 13:14 Odeslat příspěvek
To Ipemana dík. Napíši jim na FCB a uvidím.


Offline - Pokročilý Profil 
17. 3. 2021 13:19 Odeslat příspěvek
Nemáš vůbec zač. Rádo se stalo. Jestli to jen trochu půjde, tak sem pak dej odpověď... Díky.


Offline - Junior Profil 
17. 3. 2021 15:55 Odeslat příspěvek
chess64 píše
Zdravím, chtěl jsem se zeptat, dají se na SIM kaktusu zablokovat data? SIM Kaktusu používám pouze jakou druhou náhradní k velice vyjímečnému volání. A u mobilu mám nějaký problém, takže se občas data přepnou na SIM Kaktusu. Děkuji.


Přepiš si u té karty název přístupovýho bodu. Měl by tam být "internet.t-mobile.cz", tak za to něco dopiš, třeba "SMAZAT", abys věděl, co smazat, kdybys to chtěl zase zprovoznit.


Offline - Pokročilý Profil 
17. 3. 2021 16:09 Odeslat příspěvek
No tak manuální nastavování APN přístupových bodů, to jsme se vrátili do roku 2006 odhadem :-D
Ale pokud není jiná varianta....


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 3. 2021 17:13 Odeslat příspěvek
Jakože dneska na to slouží appka z google play? :D


Offline - Pokročilý Profil 
17. 3. 2021 17:32 Odeslat příspěvek
To asi ne, ale myslel jsem, že to operátor vypne přímo u sebe v systému a na SIM.


Offline - Junior Profil 
17. 3. 2021 19:48 Odeslat příspěvek
chess64 píše
Zdravím, chtěl jsem se zeptat, dají se na SIM kaktusu zablokovat data? SIM Kaktusu používám pouze jakou druhou náhradní k velice vyjímečnému volání. A u mobilu mám nějaký problém, takže se občas data přepnou na SIM Kaktusu. Děkuji.


Tohle jsem na kaktusí sim řešil, stačí jim napsat na chat na jejich webu. Chtěli myslím tel číslo a ICCID a není problém data natvrdo zablokovat.


Offline - Junior Profil 
18. 3. 2021 09:58 Odeslat příspěvek
Ipanema píše
No tak manuální nastavování APN přístupových bodů, to jsme se vrátili do roku 2006 odhadem :-D
Ale pokud není jiná varianta....


Mně to přijde nejjednodušší, nejrychlejší a taky nejsvobodnější - když budu chtít, okamžitě znovu zprovozním.

Apky na to tuším taky jsou, ale pokud člověk není úplný BFÚ, tak nejsou nutné.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496 ... 927  Další stránka
Stránka 493 z 927 [ Příspěvků: 13905 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies