MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 9. 2021 05:17 Odeslat příspěvek
Simka s bozim balickem mi lezi na poste a rozhoduju se jestli si pro ni dojit. Aktivoval ji ted nekdo? Jak je to u ni tedy s dobou platnosti bonusu? Mesic nebo rok? Protoze mam v supliku i twistackou a zvazuju mezi aktivaci 6+neo na kaktusu nebo TM a data na rok. Jo a jeste, ma bonus za prvni dobiti,nebo jen double pri dobijecce a finito. Dikes
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
15. 9. 2021 06:18 Odeslat příspěvek
Odpovědi na obě tvé otázky s kreditem se tady řešili minulý týden. (Asi v termín, kdy sis ji objednával). Dohledáš si to nebo to chceš napsat znovu?


Offline - Junior Profil 
15. 9. 2021 07:38 Odeslat příspěvek
Zkusil jsem vyjezdit simku od Rekoly, no už to asi nefunguje, appka nabídla jen usmolenou slevu na cestování v Německu, a podpora dělá mrtvého brouka.


Offline - Junior Profil 
15. 9. 2021 08:00 Odeslat příspěvek
Dobrý den,lze přenést sim z 6gb za 200kč na sim kartu kterou mám v mobilu,budou zachovány ty výhody.Díky.


Offline - Pokročilý Profil 
15. 9. 2021 08:12 Odeslat příspěvek
Po přenosu z 1. Kaktus SIM na 2. Kaktus SIM, budeš mít zachované všechny služby a kredity z 1. SIM, kterou už máš v mobilu. Balíček 6 GB se nepřenese.


Offline - Junior Profil 
15. 9. 2021 08:16 Odeslat příspěvek
Dík,tak že obráceně? na sim z 6gb přenést stávající sim v mobilu.


Offline - Pokročilý Profil 
15. 9. 2021 08:43 Odeslat příspěvek
Jestli ti jde ti o roční platnost aktuálního kreditu na původní SIM, tak převeď aktuální SIM na SIM novou s 6 GB balíčkem.Nebudeš mít sice ten balíček, ale kredity z obou SIM se ti sloučí. O peníze nepříjdeš. Jestli to děláš kvůli něčemu jinému, tak to budeš muset napsat konkrétně.


Offline - Junior Profil 
15. 9. 2021 08:58 Odeslat příspěvek
Já jsem to teda po debatě s podporou pochopil tak, že tarif bude tý simky, kterou přenášíš. takže přenesením čehokoli na boží sim přestane být boží. Tam je potřeba to nejdřív přenést k jinému operátorovi a pak zpátky do kaktusu na tu boží sim.


Offline - Pokročilý Profil 
15. 9. 2021 09:09 Odeslat příspěvek
Tos pochopil správně. To jsem napsal i já. Přenosem ke konkurenci si sice zachováš Boží SIM s balíčkem 6 GB, ale zase "příjdeš" o kredit na staré SIM. Jediné, co zůstane z té nové SIM, tak bude výše kreditu. Oba kredity z obou SIM se sečtou. Pak ještě platnost kreditu budeš mít delší než jsi měl před přenosem.

Ono to jde "vyhádat" přes podporu na FB a i ten Boží balíček ti zachovají a zpětně aktivují. Bez záruky. Praxe je ale taková, že naprosto v pohodě ti doaktivují ztracený balíček dat a ještě ti i protáhnou platnost bonusového kreditu na přesný 1 rok.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 9. 2021 10:04 Odeslat příspěvek
Ipanema píše
Odpovědi na obě tvé otázky s kreditem se tady řešili minulý týden. (Asi v termín, kdy sis ji objednával). Dohledáš si to nebo to chceš napsat znovu?

no ja to procetl a proste je tu zmatek, pokud spravne chapu, ma platnost bonusu rok,ale nema bonus za prvni dobiti - pokud se teda na ni nahlizi jako na plne placenou kartu, je to tak?

ta diskuze se pak rozplizla do karet zadarmo, nejakych karet za 75kc a karet co se kupovaly predtim a nemaji prednastaveny bozi balicek ale platily se za plnou cenu

proto jsem se ptal, jestli nekdo poridil ted v teto dobe tuto aktualni kartu s bozim balickem z teto posledni edice (za 200) a aktivoval ji, jestli tam je ten rocni bonus a pripadne bonus na prvni dobiti, protoze ja tu svou jeste nemam v rukach - uvazuju jestli ji za 200 prevzit, nebo jit shanet nekam do trafiky nejakou starou za 100 s rocnim bonusem, bonusem na prvni dobiti, dobit ji nekdy okolo 25. zari v dobijecce, inkasovat vsechny ty triply s tim, ze budou platit rok a spustit bozi balicek az pak


Offline - Pokročilý Profil 
15. 9. 2021 10:12 Odeslat příspěvek
Platnost tam je 1 rok a bonus za 1. dobití žádný. Na té kartě na té poště.
Samozřejmě, že je lepší (jak na co ale) ta karta za 75 Kč nebo za 100 Kč, ale kde ji vzít teď? V trafice bys musel mít kur*a štěstí.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
15. 9. 2021 11:31 Odeslat příspěvek
Borci jak dlouho teď trvá, než dojdou sim Rekola 6 GB + Nekonečné socky ? A chápu správně, že pokud odstraním platební kartu a znovu přidám, že se dá podruhé na stejném účtu najezdit sim ? :D Jaké máte poznatky ? 8-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 9. 2021 11:54 Odeslat příspěvek
Přišla mi 7. pracovní den.


Offline - Pokročilý Profil 
15. 9. 2021 12:27 Odeslat příspěvek
Radim : triple (druhý) po přenosu je jen na kartě kde je 100% bonus na 1.dobití-SIM musí mít na obale samolepku 100% bonus na první dobití. Což dle reakcí žádná 6GB edice není. Na druhou stranu na 6GB SIM se ten 6GB balíček může kdykoliv aktivovat aktivací karty. Jinak teď do 15.10. se dá ten 6GB balíček aktivovat NA VŠECH Kaktus kartách.


Offline - Junior Profil 
15. 9. 2021 13:37 Odeslat příspěvek
Ipanema píše
zase "příjdeš" o kredit na staré SIM. Jediné, co zůstane z té nové SIM, tak bude výše kreditu. Oba kredity z obou SIM se sečtou.


Přijdeš o něj nebo se sečtou? Možná nejsem sám, kdo ti úplně nerozumí :-D
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549 ... 927  Další stránka
Stránka 546 z 927 [ Příspěvků: 13896 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies