MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - Pokročilý Profil 
21. 10. 2021 09:35 Odeslat příspěvek
Dokud to neudělají moderátoři nebo zakladatel tohoto vlákna, tak je to je plácání rukou do vody....
FollowThatPage nevím jak funguje nyní, ale asi před tím rokem to bylo vyloženě nepoužitelné. Většina lidí od toho jistě rychle utekla.

Osobně se nedivím, že když někdo uvidí tu změť nepřehledných datumu dobíječek, že vlastně raději napíše. Asi bych udělal to samé. Navíc, když to jsou 8 let staré informace.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
21. 10. 2021 11:03 Odeslat příspěvek
Hauzz + Ipanema: Na FollowThatPage jsem si před cca měsícem založil profil zdarma a notifikace v případě změny konkrétní stránky uvedené zde v návodu v tomto fóru. Na zatím poslední dobíječku jsem dostal včas e-mailem upozornění. Takže za mne bych řekl, že FollowThatPage aktuálně funguje.


Offline - Pokročilý Profil 
21. 10. 2021 11:21 Odeslat příspěvek
Tak to je dobře. Kdysi to fungovalo skvěle, pak to asi 3 měsíce "bylo rozbitý" a bylo to možná vinou Kaktusu, že svůj web a info o Chceš přidat nějak (možná schválně) stále aktualizoval. Na mailové upozornění je už nová služba na https://dobijecka.vadimk.com/ a kdo chce upozornění e-mailem, tak je zde. Kdysi byla služba FollowThatPage super, ale doba je zase trochu modernější.


Offline - Pokročilý Profil 
21. 10. 2021 13:34 Odeslat příspěvek
Mě pro změnu poslední dobíječku apka Kaktus dobíječka po víc než cca 2 letech poprvé neupozornila. Budu muset mrknout jestli mi to šaomi nějak nesestřelilo že jsem nedostal upozornění.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 10. 2021 14:02 Odeslat příspěvek
Tak jsem minulý čtvrtek objednal simku 6GB+ a k tomu jednu zadarmo.... a zatim ani jedna nepřišla. Doufám že přijdou do příští dobiječky.


Offline - Pokročilý Profil 
21. 10. 2021 14:08 Odeslat příspěvek
Dobíječka bude asi v pondělí/úterý, takže snad stihneš.
Každopádně týden je dost. Na to, že jedna SIM jde doporučeně.... Přinejhorším, jestli to máš opravdu na sebe objednané a né na vymyšlené jméno, tak jim napsat, ať ti napíšou číslo dopisu, abyste se podívali, kde to může být.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 10. 2021 14:28 Odeslat příspěvek
Asi jim zkusím napsat, uvidím co odpoví.
Jedna simka je na manželku s adresou do práce a druhou mam na sebe a adresa domů.

-- 21. 10. 2021 17:00 --

Simka s adresou domů je na cestě....ta s adresou do práce je nějaká zaseknutá, prý předá na obchodní oddělení.... snad to brzy vyřeší


Offline - Junior Profil 
21. 10. 2021 16:44 Odeslat příspěvek
Lučavka má pravdu. Buď chcem pomoct, nebo ne. Ať už dotyčný/á četl všechno nebo ne. Když pomoct nechceš, můžeš mlčet, ale rozčilovat se nemá smysl �

-- 21. 10. 2021 17:52 --

piiters píše
Asi jim zkusím napsat, uvidím co odpoví.
Jedna simka je na manželku s adresou do práce a druhou mam na sebe a adresa domů.

-- 21. 10. 2021 17:00 --

Simka s adresou domů je na cestě....ta s adresou do práce je nějaká zaseknutá, prý předá na obchodní oddělení.... snad to brzy vyřeší


No zas neni úplně optimální jim odkrývat, kam všude si to posíláš, si myslim ;-)
Zaseklý zdarma bych prostě poslal znova jinam ;-)


Offline - Pokročilý Profil 
21. 10. 2021 22:43 Odeslat příspěvek
Akorát ty zdarma posílají jen jednou na adresu tak je lepší objednat rovnou 2 jestli to teda ještě jde.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 10. 2021 06:01 Odeslat příspěvek
Právě že se zaseknula ta 6GB+....dnes se mají ozvat


Offline - Junior Profil 
22. 10. 2021 08:54 Odeslat příspěvek
je uz tato nabidka prekonana ?

nebo to je porad nej nabidka na data?
1,2 GB dat a SMS v síti VDF neomezeně za 99,50 Kč


Offline - Pokročilý Profil 
22. 10. 2021 09:08 Odeslat příspěvek
To je Vodafone Karta 26 pro mladé do 26ti let včetně. Zde se řeší jiný operátor a u něho lez pořídit výhodnější tarif, ale je to až pro lidi 30+ let. Zkus svůj dotaz položit i vedle.


Offline - Pokročilý Profil 
22. 10. 2021 10:21 Odeslat příspěvek
Evelisto jestli ti přijde za 99,50 cena u Vodoucha adekvátní ke Kaktusí 6GB+neomezené socky+nekonečné převody nevyčerpaných dat do dalších balíčků za 100 měsíčně (při započtení dobíjení v dobíječkách) tak bys měl asi vrátit občanku nebo se asi nechat zbavit svéprávnosti. Možná kdo napíše stovky SMSek ale právě jen do sítě Vodafone stejně je to mimo. SMS už používá díky datům minimum lidí.


-
22. 10. 2021 11:06 Odeslat příspěvek
evelista píše
je uz tato nabidka prekonana ?

nebo to je porad nej nabidka na data?
1,2 GB dat a SMS v síti VDF neomezeně za 99,50 Kč

Dávno! Za kilo 1,2 GB je moc. O SMS jen do Vodoucha nemluvím už vůbec ;-)


Offline - Pokročilý Profil 
22. 10. 2021 12:23 Odeslat příspěvek
Tak ono to je ve skutečnosti 3,2 GB což už je o něco lepší, a někomu to může vyhovovat, bo se nemusí prudit s dobijeckama
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574 ... 927  Další stránka
Stránka 571 z 927 [ Příspěvků: 13905 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies