MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
7. 12. 2021 14:41 Odeslat příspěvek
Je možné aby byl balíček 6 GB + socky pozastavený dýl jak měsíc ? Dívám se na jedné sim teď do sámošky a je tam vidět v balíčcích. Než je definitivně zrušený, tak příjde SMS ?
Poslední příspěvek

Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 12. 2021 17:45 Odeslat příspěvek
Zdarec. Aktivoval jsem si kartu s balíčkem se 6 GB dat. Teď jsem si dobil 500 Kč. Tak mam nyní platnost kreditu do 9.12.22. Teď se chci zeptat, jestli mám v nastavení u samo obnovujícího balíčku zaškrtnout "Neobnovovat". Nebo to nemám měnit?

Offline - Junior Profil 
8. 12. 2021 17:57 Odeslat příspěvek
Jestli o něho nechceš přijít, tak na ten odkaz NIKDY neklikej. Nejde to odvolat nebo zrušit to rozhodnutí a případné kliknutí omylem.

-
8. 12. 2021 21:01 Odeslat příspěvek
Od příštího týdne má být nějaká vánoční akce. Tak jsem zvědavý, co to bude. Snad vymyslí něco lepšího než 6 GB + socky.

Offline - Junior Profil 
8. 12. 2021 21:06 Odeslat příspěvek
Ipanema píše
... Po posledních negativních zkušenostech z předchozích stran, je to tak na 70-90%, že ti to prodlouží.

Měls pravdu. Tak za půl roku zas.

Offline - Junior Profil 
8. 12. 2021 21:16 Odeslat příspěvek
Za necelýho půl roku klidně. Jestli to náhodou nezmění...

Offline - Junior Profil 
8. 12. 2021 22:02 Odeslat příspěvek
yndezit píše
Ipanema píše
... Po posledních negativních zkušenostech z předchozích stran, je to tak na 70-90%, že ti to prodlouží.

Měls pravdu. Tak za půl roku zas.

Takže ti bonus na rok neprodloužili? Myslím, že kdyby byl roční bonus na sim, která nezanikne a zůstane její balíček atd, tak to narovnají zpátky na rok, ale takhle už je jim jasné o co jde. Každopádně stačí potom zase jednoduše získat další půl rok platnosti a případně i tripl...

Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 12. 2021 23:12 Odeslat příspěvek
Ahoj, co se stane s balíčkem 6GB plus neomezeně za 200, pokud nebude po měsíci dost kreditu na další obnovení? Že propadnou už nasyslené data z předchozích měsíců, s tím počítám, ale nepřijdu o ten už momentálně nenabízený balíček? V obchodních podmínkáck k tomuto balíčku na webu kaktusu píšou "Vypnutím obnovy Balíčku, nebo v případě kdy nedojde k automatickému obnovení balíčku z důvodů nedostatku kreditu, ztrácí Účastník nárok na Balíček a dále si bude moct vybrat jen z aktuálně nabízených balíčků uvedených v Chlupatém ceníku." Když jsem se na to ptal na facebooku kaktusu, odepsali mi toto: Uznávám, že je to tam špatně napsané, předám to vedení Omlouvám se za zmatky, ale opravdu je to tak, jak jsem říkala, balíček můžeš probudit dobitím kreditu . Majda
Máte to někdo vyzkoušené? Jak to tedy je?

Offline - Junior Profil 
8. 12. 2021 23:19 Odeslat příspěvek
Je to tak, jak máš tu druhou tučnou větu. Dobití ho zase probudí/aktivuje a začíná se od začátku. Nejsem si ale jistý, jestli někdo má už vyzkoušené, jak dlouho může být balíček uspaný.

Offline - Moderátor Profil 
9. 12. 2021 06:17 Odeslat příspěvek
Tuším, že tenkrát deklarovali měsíc, když se to začalo řešit.

9. 12. 2021 07:21 Odeslat příspěvek
Já vím jak dlouho může být uspaný. :D (což zásadně mjení situejšn) :D A veem i pár dalších věcí ohledně Vánoc. 8-)

Offline - Junior Profil 
9. 12. 2021 09:10 Odeslat příspěvek
Velice hodnotný příspěvek... Všechny nás oblažil. Však počkej - na oplátku!

9. 12. 2021 09:21 Odeslat příspěvek
Pánové musel jsem do terénu, jsem z5. :D

Tááááákže... Boží balíček 6 GB + nekonečné socky mohe být uspaný 2 - 3 mjesíce. :D
Před koncem "zimního" spánku přijde výhružná SMS, takže blížící se konec nepropásnete. 8-)

Mno a co se týká Vánoc, tak budou nějaké soutěže, asi na F*ckbooku.
A má být i nějaké přeqapení. Tady nevím, jestli jedno nebo víc. 8-)
Takže mjejte připravené šrajtofle a vyčkejte toho co přijde.

To je vše co vím. o<:)

Offline - Junior Profil 
9. 12. 2021 09:34 Odeslat příspěvek
Hmmm, tak to budou chudé kaktusí Vánoce s pastelkama a plecháčkama. Po tom jak nás "rozmlsali"... Překvapením by mohlo být VoLTE. To by byl šlágr kola :-(

9. 12. 2021 09:40 Odeslat příspěvek
VoLTE bych čekal spíš tak za půl roke. :D Zajímavější mi přijdou úvahy, jestli je Boží balíček už minulost, co se týká jeho nabídky jako nové SIM nebo v Sámošce. Takže musím to pozorovat a případně jednu SIM na které je ležící/spící zachovat. Sice mám zásoby sim s 6 GB balíčkem i z Rekol, ale možná budu muset šetřit s ním (pro mé blízké), jestli už nebude. :D

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 584, 585, 586, 587, 588, 589, 590 ... 625  Další stránka
Stránka 587 z 625 [ Příspěvků: 9368 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies