MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
28. 12. 2021 13:02 Odeslat příspěvek
To nebylo řečeno. Byla jen řeč, že se to trošku zdrží. Těžko říct, jestli pro Kaktus je trošku pár dní, měsíc, rok. :)
Poslední příspěvek

Offline - Pokročilý Profil 
28. 12. 2021 13:29 Odeslat příspěvek
Jestli ten dárek tak uspěchají jako VoLTE tak to potěš koště ;-)

28. 12. 2021 16:20 Odeslat příspěvek
Tak dárek nebude. Neboli překvapení nebude. Asi jste moc zlobili. A Boží balíček přes číšníky spustit taky nejde. Musí se dobit. A musí se dobit asi 200 Kč. 50 Kč asi nebude stačit. :)

Offline - Junior Profil 
29. 12. 2021 04:39 Odeslat příspěvek
Ono lepší, že nic není, jediné překvapení, které nás od nich ještě čeká, že zruší dobíječky.

29. 12. 2021 08:56 Odeslat příspěvek
Ono to vypadá, že měli v Kaktusu i v T-Mobile nachystané dárečky už od léta, ale z Dojclandu nebo kde to má headquarters došel befehl - nekompromisně dojit. :) Německý důchodec se chce mít dobře i v corona krizi, tak mu to hloupý český Honza musí zaplatit.

-
30. 12. 2021 00:01 Odeslat příspěvek
Kaktus se pro mě stal tímto dost nedůvěryhodný. Nemám zapotřebí, aby mě operátor lakoval s vánoční akcí a nakonec mi bylo sděleno, že přece byly soutěže na fb. Zatím jedu na dualsim s Božím balíčkem, ale volání nechám u emtéčka. Chtěl jsem mít jen jednu sim, ale zatím to na to nevypadá

Offline - Moderátor Profil 
30. 12. 2021 00:25 Odeslat příspěvek
lucavka píše
Kaktus se pro mě stal tímto dost nedůvěryhodný. Nemám zapotřebí, aby mě operátor lakoval s vánoční akcí a nakonec mi bylo sděleno, že přece byly soutěže na fb.

Mohu vědět, na základě čeho toto tvrdíš? Žádné oficiální vyjádření k vánoční akci jsem u Kaktusu nenarazil. Jestli vycházíš pouze z nějakých ničím nepodložených zpráv od Ředitele ČTÚ...

-
30. 12. 2021 00:36 Odeslat příspěvek
Vycházím z informací z chatu s operátorem. Ptal jsem se, abych si potvrdil - případně vyvrátil, zde uváděné informace. Bylo potvrzeno, že na Vánoce něco chystají, mělo to být od 13.12. Momentálně si o celém Kaktusu nic moc dobrého nemyslím, kdyby napsali...nebude žádná akce - ok, ale tohle je sprostý!

Offline - Junior Profil 
30. 12. 2021 00:45 Odeslat příspěvek
Ještě, že Emtéčko Vánoční dárky rozdalo a neobelhali tě.

-
30. 12. 2021 01:03 Odeslat příspěvek
Ach jo, Emtéčko nic neslibovalo. Napsal jsem svou zkušenost. Co tě na tom tak popuzuje? Vypadá to, že to bereš nějak moc osobně. Pro mě je z toho výsledek ten, že se Kaktusu nedá moc věřit. Budu využívat Boží balíček v kombinaci s dobíječkou, než dobíječku třeba zruší ;)

Offline - Moderátor Profil 
30. 12. 2021 01:23 Odeslat příspěvek
lucavka píše
Vycházím z informací z chatu s operátorem. Ptal jsem se, abych si potvrdil - případně vyvrátil, zde uváděné informace. Bylo potvrzeno, že na Vánoce něco chystají, mělo to být od 13.12. Momentálně si o celém Kaktusu nic moc dobrého nemyslím, kdyby napsali...nebude žádná akce - ok, ale tohle je sprostý!

Z tvrzení jednotlivých operátorů na chatu bych asi taky nevycházel, nejedná se o oficiální stanovisko operátora. Tenkrát když se něco řešilo skrz Datamánii, tak 3 operátoři na chatu tvrdili 3 různé věci, takže asi tak!

-
30. 12. 2021 01:32 Odeslat příspěvek
No, jsem rád, že hlavní číslo mám jinde. Dobíječku nám snad nezruší a Boží balíček v dualsim telefonu je při jejím využití bezkonkurenční. Nic víc bych za tím nehledal. VoLTE a VoWIFI taky už slibujou dost dlouho, tak možná, až budou mít to :)

Offline - Pokročilý Profil 
30. 12. 2021 02:00 Odeslat příspěvek
Na volání Emtéčko je ve srovnání s Kaktusem (60+1 vs 1+1 a díky dobíječkám max.1,25/min.,v případě kombinace jednorázových balíčků již od 0,75/min.) celkem zbytečný luxus, v případě nutnosti neomezenka je mnohem lepší T-Mobile s akčním tarifem za 285.

-
30. 12. 2021 02:30 Odeslat příspěvek
Využívám hlavně VPN, za 25 Kč měsíčně je to v pohodě. Kaktus má super hlavně účtování 1+1. Cena 1,25 Kč za minutu by byla fajn, ale musíš vědět kolik následující 30 denní období po dobíječce provoláš, protože je člověk omezenej 30 denní platností bonusového kreditu. Takže to nikdy na tu 1,25 nevyjde.

Offline - Junior Profil 
30. 12. 2021 06:33 Odeslat příspěvek
Jen technická - na tu 1,25 MAXIMÁLNĚ to vyjde vždy. O kolik to bude pod, je otázka k diskusi (už je to individuální)

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 595, 596, 597, 598, 599, 600, 601 ... 625  Další stránka
Stránka 598 z 625 [ Příspěvků: 9368 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies