MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

-
30. 12. 2021 06:58 Odeslat příspěvek
Dobiju 200 Kč, dostanu dalších 200 Kč, ze kterých zaplatím Boží balíček. Tím pádem ho mám jakože za 0 Kč, protože je hrazenej z bonusu. Zbude mi dobitých 200 Kč, které mohu provolat za 2,50 Kč/ min. Uznávám, že máte v podstatě pravdu, když vezmu v úvahu Boží balíček za 0 Kč. K tomu tarifikace 1+1, to vskutku to vypadá dobře. Jen docela dost provolám v rámci VPN, takže to už tak moc nevychází, protože za Boží balíček zaplatím 100 Kč (při dobíjení v dobíječce jednou za 2 měsíce 200 Kč) a za volání v rámci VPN 25 Kč + dalších cca 10 Kč, to za prvé. A za druhé, u Kaktusu v podstatě chybí jakákoli technická podpora, protože chat, kterej moc nefunguje a fb, který nemám a nechci mít, se za podporu v případě potřeby moc považovat nedá. A to, že v budoucnu budou dobíječky, není vůbec jistý. Žádný oficiální stanovisko operátora k tomu není, jen info z chatu ;)
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
30. 12. 2021 11:43 Odeslat příspěvek
Já zpochybnil jen tu poslední větu. Prostě minuta vyjde na 1,25Kč - a to maximálně. Samozřejmě může být (pro tebe) výhodnější si někde platit VPN, to s tím není v rozporu.

Moje zkušenost - používal jsem VPN u Tesca, než to zkazili - teď jsem přešel ke Kaktusu, někoho převedl, ale někoho nechal (takže volání platím) - takže mé potřeby - za 200Kč/měsíc mám neomezána data/volání (přes jednorázové balíčky a tarifikace udělá fakt dost)/SMS (neřeším).
Jo, jednou měsíčně si musím pohlídat dobíječku a dobít jednorázový balíček, ale za ty prachy mi nikdo nic lepšího nenabídl.
Jo, technická podpora je tragická (hlavně, že třeba o víkendu není).

Holt si musí každý spočítat, jak to vychází jemu.

Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
30. 12. 2021 14:22 Odeslat příspěvek
Momentální várka SIM gratis 10 Kč zdarma má expiraci 2.11.2027, kdyby to někoho zajímalo. :)

Offline - Moderátor Profil 
30. 12. 2021 20:54 Odeslat příspěvek
Kdo ví, co bude na shnilém českém telekomunikačním trhu za 5 let...

-
30. 12. 2021 21:20 Odeslat příspěvek
libol píše
Jo, technická podpora je tragická (hlavně, že třeba o víkendu není).

Jasně, neber můj příspěvek tak dogmaticky, popsal jsem svou zkušenost. Nechápu, proč to někteří berou tak osobně. A ohledně té podpory...na Emtéčku taky nejsou o víkendu, jen po - pá: 8.00 - 16.30, ale člověk jim může napsat na chat, kterej funguje, napsat e-mail, na kterej ti odpoví a nebo zavolat. Stačil by mi funkční chat a e-mail :)

Offline - Kolemjdoucí Profil 
31. 12. 2021 15:44 Odeslat příspěvek
To nedají škrti dobíječku ani na Silvestra, když nedali na Štědrý den Vánoční?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
31. 12. 2021 17:40 Odeslat příspěvek
byla 22.12. to nestacilo? myslim si ze kaktus je i tak dost stedry, njn neni nad nenazranost ;)

Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
1. 1. 2022 08:01 Odeslat příspěvek
Ahoj, dobíječka bude určitě i nadále. �
Týna

-
1. 1. 2022 12:29 Odeslat příspěvek
jackki píše
byla 22.12. to nestacilo? myslim si ze kaktus je i tak dost stedry, njn neni nad nenazranost ;)

Ty budeš asi taky dost štědrej ;)
Slibovali vánoční akci (bylo houby), kdyby dali 24.12. dobíječku, bylo by to tím vyřízený. Jenže se rozhodli, se na to vykašlat...

Offline - Pokročilý Profil 
1. 1. 2022 16:57 Odeslat příspěvek
Brání ti někdo odejít k operátorovi s lepší nadílkou pod stromeček? Určitě ne, že?

Online - Junior Profil 
1. 1. 2022 17:46 Odeslat příspěvek
ne asi,kdo ti brání, já jsem třeba spokojeny s kaktusem jako 6gb+neomezené socky za 100kč/měsic a ještě převod nevyuživanych dat do dalších obdobi ,kdo tito nabidne v česku a ješte na předplacence?

1. 1. 2022 19:43 Odeslat příspěvek
Přesně

-
1. 1. 2022 20:26 Odeslat příspěvek
Hele chlapi, nebuďte demagogové. O odchodu k operátorovi, kvůli lepší vánoční akci, tu nebyla řeč! Psal jsem, že Kaktus sliboval, dělal s tím tajnosti a nakonec kromě soutěže na fb nebylo nic. Nehledejte za tím nic víc, děláte, jak kdyby byl Kaktus vaše holka :) Kdyby to celý spláchnul nabíječkou 24.12. bylo by to dokonalý. Nestalo se tak a jedeme dál ;)

1. 1. 2022 20:31 Odeslat příspěvek
A že tě to tak trápí. Kaktus není charita, která by plnila přání, dělají jen to co musí. Tvoje představy o nadílce je vůbec nezajímají. Na tom není nic demagogického, to je prostý fakt.

-
1. 1. 2022 21:10 Odeslat příspěvek
Napsal jsem to v návaznosti na mé předešlé příspěvky, netrápí mě to ;)

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 596, 597, 598, 599, 600, 601, 602 ... 625  Další stránka
Stránka 599 z 625 [ Příspěvků: 9368 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies