MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - Pokročilý Profil 
11. 2. 2022 16:39 Odeslat příspěvek
Apka spí, protože v novinkách z květináče na stránkách kaktusu je pořád jen dobíječka z 21.1. Tak jestlipak vůbec je?
Poslední příspěvek

11. 2. 2022 16:49 Odeslat příspěvek
Teď

11. 2. 2022 16:50 Odeslat příspěvek
Jo a taky hned follow the page hlásí

Offline - Junior Profil 
11. 2. 2022 16:50 Odeslat příspěvek
Tak už opraveno na webu i appka už hlásí.. :)

Offline - Junior Profil 
11. 2. 2022 16:58 Odeslat příspěvek
Takze statisticka data to predpovedela spravne - 11. v mesici.

Ted jeste, aby autor konecne opravil tu apku, aby hledela na ta SPRAVNA statisticka data a ne na dny v tydnu...
A rovnou by u toho mohl spravit tu blbost, ze jeste 11.2. tam sviti, ze pristi dobijecka bude 7.2.

Offline - Junior Profil 
11. 2. 2022 21:08 Odeslat příspěvek
Hm. Prvý bonusový kredit platil rok, druhý už len mesiac? To som nejak prehliadol, čakal som zas rok.

Takže mám kopu bonus kreditu na 200kč balíček za mesiac.. Aspoň viem že stačí nabíjať za 200.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 2. 2022 21:56 Odeslat příspěvek
radim píše
Kdy by tak mohla být dobíječka, v pátek?

Bych se možná aji uživil v Delfách, ne? ;-) Akorát že jsem to prošvih... :grr:

Offline - Junior Profil 
11. 2. 2022 22:02 Odeslat příspěvek
Myscho123: Ta karta je už víc jak rok aktivovaná? To by pak souhlasilo. První bonus byl na ni rok a teď už to bude po měsících. Jakékoliv dobití (dnes a nebo příště) prodlouží předchozí bonus o 30 dní. Jestli karta má míň než rok, tak ses dostal s bonusovým kreditem na nulu. Tím se ten plný rok "vymaže".

Snad jsem to pochopil správně.

Jinak ano - nyní stačí dobíjet každý druhý měsíc za 200 Kč, jestli máš kartu jen na internet.

11. 2. 2022 23:20 Odeslat příspěvek
Pokud máš spoustu bonusu co by propadl pořiď SIM zdarma a v samoobsluze udělej výměnu. Oba kredity budou na půl roku. Když ještě před výměnou uděláš dobití SIM zdarma v dobíječce máš navíc triple ;-)

-
12. 2. 2022 08:59 Odeslat příspěvek
Hauzzi, když udělám výměnu v sámošce, do kdy je nová karta aktivní? Respektive, jak dlouho budu bez telefonu?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 2. 2022 09:41 Odeslat příspěvek
Pár sekund myslím. Stejně jako když převádiš SIM na eSIM a opačně.

Offline - Junior Profil 
12. 2. 2022 12:45 Odeslat příspěvek
Dá se Kaktus dobíjet také na terminálech (trafiky, apod.)?

Offline - Junior Profil 
12. 2. 2022 12:59 Odeslat příspěvek
google neznáš?
https://www.mujkaktus.cz/nejcastejsi-do ... bit-kredit

-
12. 2. 2022 13:08 Odeslat příspěvek
Díky, nemám s tím zkušenost. Předpokládám, že kartu zdarma nejprve aktivuji hovorem, dobiju na požadovanou hodnotu, nejlépe při dobíječce a potom provedu převod v samoobsluze původní sim (aniž bych musel mít u té karty zdarma aktivovanou sámošku), že?

Naposledy upravil anonymni dne 12. 2. 2022 14:31, celkově upraveno 1

12. 2. 2022 13:30 Odeslat příspěvek
Právě jsem provedl výměnu za SIM zdarma takže :
- SIM zdarma jsem včera aktivoval hovorem, přišla SMS s číslem OKU a druhá SMS s tím že na 1. Dobití je bonus.
- během dobíječky (doporučuji až druhou hodinu) jsem dobil 500 celkem tedy 1510 oba kredity.
- samoobsluhu na novou SIM jsem nezřizoval není potřeba
- v samoobsluze stávající SIM na webu (pro PC) v sekci nastavení je výměna SIM
- bonus kredit 1010 na půl roku od výměny, klasický kredit 500 Kč platí rok od dnešní výměny. Výměna je během pár sekund, zkusil jsem na číslo zavolat a bylo hned nedostupné tak jsem SIM vyměnil a je to (legendární zakázaná reklama t-mobilu vyměňámy!).

-- 12. 2. 2022 12:32 --

Ještě dodám že dobití jsem provedl na jejich webu kartou, paradoxně přes mobilní data T-mobile byla stránka delší dobu nedostupná. Když jsem se připojil na WiFi tak se stránka Kaktusu na dobití kreditu v pohodě otevřela. Ale ostatní stránky Kaktusu šly bez problému i přes ty mobilní data. Zvláštní hm.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 605, 606, 607, 608, 609, 610, 611 ... 651  Další stránka
Stránka 608 z 651 [ Příspěvků: 9765 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies