MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - Pokročilý Profil 
12. 4. 2022 17:13 Odeslat příspěvek
Asi 2x se vynechala. Tuším, že tak nějak. Takže mezera byla celý měsíc.
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
12. 4. 2022 18:58 Odeslat příspěvek
randomuser píše
Ahoj, je možné spravovat v jednom telefonu nezávisle dvě různé předplacenky od Kaktusu? Jde mi o to, že mám dvě simky s různými čísly a apku z Play napárovanou na to hlavní. Nikde jsem v ní nenašel možnost přidat jiné číslo a uvítal bych možnost spravovat v ní i tu druhou, sporadicky používanou SIM.

Ano, normálně to jde, spravuji takhle 4 různé SIM karty. V appce nesmíš mít zapnuté "Trvalé přihlášení" a pak se do ní budeš přihlašovat pomocí několika uživatelských jmen a hesel, která můžeš mít v telefonu uložená a jen si vždycky vybereš to konkrétní uživatelské jméno a heslo.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
12. 4. 2022 20:00 Odeslat příspěvek
Ladislav_Malek píše
Byla už někdy v historii tak dlouhá mezera mezi dobíječkami, jako nynějších 23 dní?



A byla už někdy v historii tak dlouhá přestávka a po ní hned další dlouhá ? Páč to abych si asi teda nabil jak to půjde. Už si budu muset obnovit 6GB + socky po dvou měsících. :D Ať mi ten balíček zbytečně nepropadne, když levné data jsou v nedohlednu (min. 2 roky). 8-) I když zásoby Božích sim mám. :D


Offline - Pokročilý Profil 
12. 4. 2022 20:35 Odeslat příspěvek
Tipnul bych si, že Dobíječka bude zítra :-) Jinak archiv termínů předchozích Dobíječek je zde https://www.mujkaktus.cz/novinky, kdo chce, může si tedy udělat statistiku 8-)


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
12. 4. 2022 21:00 Odeslat příspěvek
Njn inflace je přes 10% a kdo ví, jak dlouho tak bude. Válka může trvat roky a inflace taky. Takže dnešních Božích 6 + nekonečné socky už jsou defakto v ideálním případě v podstatě za cenu pod 60 Kč/měsíc. A jelikož německý důchodce umí pičítat a na prachy si sáhnout nedá, tak hloupý český Honza mu tu chajdu na Mallorce bude muset zaplatit. Takže kdo ví, jak to s dobíječkama a jejich frekvencí bude. No nic, jdu nachystat new tripl sim na zejtra. :D


Offline - Junior Profil 
13. 4. 2022 10:12 Odeslat příspěvek
Milos píše
Ano, normálně to jde, spravuji takhle 4 různé SIM karty. V appce nesmíš mít zapnuté "Trvalé přihlášení" a pak se do ní budeš přihlašovat pomocí několika uživatelských jmen a hesel, která můžeš mít v telefonu uložená a jen si vždycky vybereš to konkrétní uživatelské jméno a heslo.


Děkuju za rady, pomohlo a funguje - to trvalé přihlášení bylo kamenem úrazu. Třešničkou na dortu by byla možnost spravovat čísla pod jedním přihlášením (widgety by se vázaly vždy na číslo, zvolené jako primární), ale to už bych byl moc rozežranej. Ještě jednou dík!


Offline - Junior Profil 
13. 4. 2022 13:46 Odeslat příspěvek
stačí si aplikaci naistalovat vícekrát a můžeš mít vše po čem toužíš


Offline - Pokročilý Profil 
13. 4. 2022 15:05 Odeslat příspěvek
Jak lze na mobil (Android) nainstalovat jednu appku vícekrát (například čtyřikrát)? Nebo je řeč o iOS?


Offline - Junior Profil 
13. 4. 2022 15:23 Odeslat příspěvek
Stávající aplikaci naklonovat. Nastavení - Aplikace - Klonované aplikace


Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 4. 2022 15:29 Odeslat příspěvek
To zní spíše jako nějaká xiaomi-only-ovna


Offline - Pokročilý Profil 
13. 4. 2022 15:43 Odeslat příspěvek
Duální aplikace (klonované aplikace) podporuje více značek telefonů, nejen Xiaomi. Ale lze tímto způsobem mít jednu aplikaci třeba pro čtyři účty, nebo maximálně pro dva účty?


Offline - Junior Profil 
13. 4. 2022 16:27 Odeslat příspěvek
Jak zde bylo řečeno, duální aplikace podporuje nejeden výrobce. Také existují i speciální aplikace které toto umožnují.. například aplikace Island v obchodě GooglePlay(zdarma).

Co se týče dobíječek, zatím nic nenasvědčuje tomu že by byly nějak omezeny. Leden-Únor-Březen dvě dobíječky. Za červen minulého roku byla první dobíječka až 14.6 ... V Prosinci 2020 dokonce první až 17.12.... Takže tady prosím nebrečte ani se nestrachujte, zatím není důvod k panice.

S pozdravem váš VelkýZnalec


Offline - Moderátor Profil 
13. 4. 2022 16:44 Odeslat příspěvek
Statisticky pravděpodobné je, že Dobíječka bude zítra. Může, ale nemusí. Taktéž bych neplašil B)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 4. 2022 17:12 Odeslat příspěvek
Tak to jsem rád, že to nebylo statisticky už včera :-D Ne vážně, je vidět, že na to čeká skoro každý, na fb mají taky veselo a ještě jim nefunguje ani ten jediný komunikační kanál přes Messenger.


Offline - Junior Profil 
13. 4. 2022 18:06 Odeslat příspěvek
naklonovat si aplikace. mám 5 kaktus app v mobilu :-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 617, 618, 619, 620, 621, 622, 623 ... 927  Další stránka
Stránka 620 z 927 [ Příspěvků: 13905 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies