MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
13. 4. 2022 19:01 Odeslat příspěvek
Tak kde je ta dobijecka ? :) 5tikilo do triplu nachystaný.
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
13. 4. 2022 22:18 Odeslat příspěvek
Jo s těma widgetama to měl nejlíp vychytaný před x lety Tescomobile. Pro každý widget šlo nastavit přihlášení zvlášť tak jsem na ploše měl kredity celý rodiny - naprosto geniální. Prostě každý widget při umístění na plochu chtěl login. Jo to bylo tenkját když Tesco byl za pár kaček super pro VPN za dobití a data šly z bonusu. Zaplať pánbůh alespoň za Kaktus. Jeho triple je velice schopná fíčura!


Offline - osobne Profil 
14. 4. 2022 01:42 Odeslat příspěvek
Je načase si pomalu zvyknout, že dobíječky jednou skončí. Možná už skončily. Kdo pak ještě zůstane u Kaktusu?
:hm


Offline - Junior Profil 
14. 4. 2022 03:43 Odeslat příspěvek
Všechno jednou končí a něco začíná. A na tvoji otázku, já. Důvod? Tarifikace 1+1, nekonečný převod prakticky všeho, volání zadara, atd.


Offline - Junior Profil 
14. 4. 2022 06:28 Odeslat příspěvek
jjrr píše
Je načase si pomalu zvyknout, že dobíječky jednou skončí. Možná už skončily. Kdo pak ještě zůstane u Kaktusu?
:hm


V tom připadě se mi vyplatí odejít pod Oskartu. 1 GB za 77 kč.


Offline - Pokročilý Profil 
14. 4. 2022 06:43 Odeslat příspěvek
1 GB nejlépe vychází na ročním Twistu když je v akci za 499. Dá se ponížit ještě o kilo ochutnávkovou SIM případně o 2 kila na šuplíkovou. S tím se může Oskarta klouzat.


Offline - Junior Profil 
14. 4. 2022 09:15 Odeslat příspěvek
Ahoj, mám dual sim a na druhé simce mám vyjednán neomezený tarif. Čekám, že ho budu dlouhodobě využívat, ale zároveň bych nechtěl uplně přijít o tarif boží simky, kdyby náhodou jsem v budoucnu potřeboval. Poradíte mi, jak to funguje v případě, když bych cíleně přestal mít kredit na obnovu božího balíčku, jak dlouho a zda mi zůstane tarif zachován? Že přijdu o nastřádaná data (100GB :( ) vím, spíš mi jde o to, zda když jednou za čas dobiju simku, tak že budu mít boží tarif znovu aktivovaný a nevyprší po nějaké době. Díky


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 4. 2022 09:25 Odeslat příspěvek
Pan Reditel ti potvrdi, ze je to rozhodne vice nez mesic spanku a ze pred hrozicim ukoncenim prijde SMS.


Offline - Junior Profil 
14. 4. 2022 10:04 Odeslat příspěvek
Co se týče zrušení Dobíječek, tak na fb k Dobíječce se objevují komentáře v tom duchu, že se bude rušit, ale moc se mi tomu nechce věřit, protože to je naprosto zásadní věc, která u Kaktusu drží tak 70% klientely.

Nicméně, jaká by byla alternativa, pokud by k tomu došlo? :hm


Offline - Pokročilý Profil 
14. 4. 2022 10:14 Odeslat příspěvek
Nic se nebude rušit. Klid. Kdo Kaktus nechce, tak ať přejde na tarif T-Mobile s 50% slevou a pak se dohaduje. Několikrát bylo Kaktusem potvrzené, že dobíječky budou. Jak často ale budou, to nikde netvrdili s jistotou.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
14. 4. 2022 10:33 Odeslat příspěvek
Dnes asi bude dobíječka, moje chcechtáky už se cukají v kapse. Plácnu tam 5 tikilo do triplu, i když je jakási malá/minimální šance, že o prázdninách budou data nějakým způsobem zdarma. Ale spíš tomu nevěřím. Takže když budou, tak se mi aspoň nasyslí 12 GB. No a kdyby dobíječky nebyly, tak ještě furt máme k dispozici Internet na rok za 499 Kč. Musel bych si ho plácnout na dvě sim, 2 GB by mi snad stačilo měsíčně. No a kdyby ani ten nebyl, tak bych musel vytáhnout už asi 7 roků staré sim karty grátis od Vodafone s 500 GB zdarma. No a kdyby ani to nebylo zajdu do lesa, nasbírám klestí (pokud tam ještě nějaké je, teď když zdražuje plyn ) a budu komunikovat kouřovými signály. :D Jo vlastně jsem zapoměl, že mám ješte nějaké zásoby Božích sim a taky 100 GB O2 tu mám simky, takže já vlastně jako zkušený prepper přežiju. 8-)

Období nejistoty vidím tak na 2 roky. Pak asi přijde národní roaming a snad se něco stane. :D

Boží sim by měla spát asi 2 - 2,5 měsíce, pak se musí dobít, aby balíček neexpiroval. Přijde výstražná sms. :pozor Ale bacha na dobíječky, to spolu nemusí vyjít, nicméně jsem v praxi ověřil, že jde aktivhovnat i dobitím jen 50 Kč. (+samo další krédo tam musí být, minimálně aby to bylo dohromady 200 Kč). 8-)


Offline - Moderátor Profil 
14. 4. 2022 13:08 Odeslat příspěvek
DOBÍJEČKA DNES od 16 do 19 hodin.


Offline - Junior Profil 
14. 4. 2022 13:09 Odeslat příspěvek
Ten, kdo mel trpelivost, bude po zasluze dnes odmenen...


Online - Pokročilý Profil 
14. 4. 2022 13:16 Odeslat příspěvek
Hlavně nezapomenout


Offline - Moderátor Profil 
14. 4. 2022 15:36 Odeslat příspěvek
Ředitel ČTÚ píše
Boží sim by měla spát asi 2 - 2,5 měsíce, pak se musí dobít, aby balíček neexpiroval. Přijde výstražná sms. :pozor Ale bacha na dobíječky, to spolu nemusí vyjít, nicméně jsem v praxi ověřil, že jde aktivhovnat i dobitím jen 50 Kč. (+samo další krédo tam musí být, minimálně aby to bylo dohromady 200 Kč). 8-)

Jen bych snad ještě dodal, že když není dostatek kreditu pro obnovení balíčku, tak zákazník přijde o nasyslená data.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 618, 619, 620, 621, 622, 623, 624 ... 927  Další stránka
Stránka 621 z 927 [ Příspěvků: 13896 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies