MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
11. 7. 2022 18:53 Odeslat příspěvek
Jo ten taky nefunguje v zahranici, sms na Kaktus proste nechodi.
Stalo se nekomu? Podobny problem mel kamarad s Tesco Mobile. Diky tomu se pak neslo dostat treba do bankovnictvi.
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
12. 7. 2022 06:28 Odeslat příspěvek
https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-oper ... ratori_LHR

(Nový článek. Už je ale vše jasné a známé.)


Offline - Junior Profil 
12. 7. 2022 06:48 Odeslat příspěvek
Tak jak to je?
Dotaz na FB: Když změním balíček z původního (0,5+0,5 GB) a mám našetřeny data na sociální sítě, o ty přijdu nebo se datové limity sloučí?
Kaktus odpověď: Ahoj, jedná se o stálou nabídku. Normální data se ti při přechodu na některý z daných balíčků převedou, ty na sociální sítě ale ne.

Všude čtu, a počítám s tím, že se nasyslená data ze sociálek při přechodu na stejný samoobnovující balíček sloučí s běžnými daty. Už mě svrbí prst a chci přejít i bez opravy v systému/appce, ale toto mě rozhodilo


Offline - Pokročilý Profil 
12. 7. 2022 07:02 Odeslat příspěvek
Hmmm, to tam fakt je napsané? Taky jsem myslel, že se vše mezi sebou sloučí do klasických dat.


Offline - Junior Profil 
12. 7. 2022 07:14 Odeslat příspěvek
FB nepoužívám, tak sem jen klikl na odkaz ze stránek kaktusu a pročítal diskuzi k novým balíčkům. Je to tam trochu zmatečné, tak sem zkoušel jestli tady někdo už přešel a s jakým výsledkem. A ještě bych měl jeden dotaz. Když dám aktivovat, tak se mi automaticky odečte znovu cena z kreditu?


Offline - Pokročilý Profil 
12. 7. 2022 07:17 Odeslat příspěvek
Znovu odečte a znovu bude platnost 30 dnů.

FB taky nemám, čtu někdy tu diskuzi, ale nevidím všechny příspěvky co tam jsou napsané...


Offline - Junior Profil 
12. 7. 2022 07:28 Odeslat příspěvek
Díky za odpověď, aspoň mám teď čas až se přiblíží doba obnovy


Offline - Junior Profil 
12. 7. 2022 08:40 Odeslat příspěvek
Kámoš přecházel s balíčkem 0,5 + 0,5 na nový 1 GB. Asi 2 dny před obnovením toho starého aktivoval nový. Přičetl se celý 1 GB jako běžný internet ale staré (nasyslené) socky zůstaly. Tak napsal na chat Kaktusu a tam už to operátoři nastavili správně. Takže už je vše převedeno na standardní data.


Offline - Junior Profil 
12. 7. 2022 09:15 Odeslat příspěvek
Dobré vědět, že se ty socky převádějí. Mám obnovu až za tři týdny, tak snad to půjde i bez chatu


Offline - Junior Profil 
12. 7. 2022 09:47 Odeslat příspěvek
Každopádně je lepší to dělat v pracovní dny, kdy je infolinka v provozu. O víkendu a svátcích mají veget.


Offline - Junior Profil 
12. 7. 2022 13:37 Odeslat příspěvek
Tak zrovna jsem si vyzvedl NEŘEŠTO simky do zásoby.. :-D


Offline - Moderátor Profil 
12. 7. 2022 13:53 Odeslat příspěvek
DOBÍJEČKA DNES od 17 do 20 hodin.


Offline - Junior Profil 
12. 7. 2022 17:11 Odeslat příspěvek
Já mám teda v aplikaci i na webu pořád možnost aktivovat jen staré balíčky se sockama, ty nové tam vůbec nemám.


Offline - Junior Profil 
12. 7. 2022 20:18 Odeslat příspěvek
Peter: jj v aplikaci je to ještě po starém a jak znám Kaktus tak dlouho bude. �


Offline - Junior Profil 
13. 7. 2022 11:58 Odeslat příspěvek
Ahoj, poprosím o radu ohledně přenesení současného čísla u Kaktusu na novou SIM u kaktusu (6GB za 200Kč.) Pokud zašlu na podporu kaktus telefonní číslo a dvanáctimístné ICCID obou sim, nepřepíše se mi nová sim (6GB/200kč) na kterou chci přejít právě pro internet tou stávající? Píší, že na novou sim, přeneseme všechno včetně čísla, balíčků a kreditu.
Děkuji
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 636, 637, 638, 639, 640, 641, 642 ... 927  Další stránka
Stránka 639 z 927 [ Příspěvků: 13905 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies