MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 8. 2022 16:57 Odeslat příspěvek
Chci využít metodu bonus na půl roku. Pamatuji si správně, že se přihlásím do samoobsluhy na staré číslo, které chci zachovat a tam zadám kód v dobíječce nabité nové simky, na kterou se převede číslo, kredit a služby z té staré SIM?
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
24. 8. 2022 16:59 Odeslat příspěvek
SlizFiala
Jak píše ředitel - neprodlouží. Ale taky to tak jde, že jedeno číslo nebudeš dobíjet a oželíše volání zdarma v sítí. Pouze na něho budeš z té datové SIM přeposílat kredit.

Wit.
Ano, přihlásíš se se starým tel. č. a zadáš číslo nové SIM (iccid číslo to kratší, které je jen na SIM a né to dlouhé z obalu). Obě dvě SIM musí být aktivní, ale nové číslo nemusí být dobité.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 8. 2022 17:19 Odeslat příspěvek
A ještě jedna teoretická, kterou teď aplikovat nebudu, ale kdyby v budoucnu... lze udělat totéž s tím, že bych ještě na novou sim převedl předplacenku TM/O2, dobil a poté převedl původní kaktusí sim?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 8. 2022 17:34 Odeslat příspěvek
Zdravím. Objednal jsem na netu celkem 3sim 6gb+socky neomezené. Je možnost všechny tři karty zaregistrovat v aplikaci pod jeden účet?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 8. 2022 17:37 Odeslat příspěvek
JohanCZ12: 1 číslo = 1 účet, pokud vím

hm, v samoobsluze mi to po kliknutí na zadat způsob ověření vyhodí messages.ERR0843.error


-
24. 8. 2022 17:50 Odeslat příspěvek
Během dobíječky a okolo se stává, že jim systémy blbnou..


Offline - Pokročilý Profil 
24. 8. 2022 18:38 Odeslat příspěvek
Wit.
Jo, to jde. Ale to jen kvůli druhému triplu na jedné SIM. Jinak to je k ničemu.


Offline - Junior Profil 
24. 8. 2022 18:41 Odeslat příspěvek
SlizFiala píše
Čili neexistuje jiná možnost na prodloužení bonus kreditu?

...


Naposledy upravil dwxx dne 24. 8. 2022 19:11, celkově upraveno 1


Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 8. 2022 19:03 Odeslat příspěvek
Ale padne mi, skončí balíček 6Gb že? Číslo je již ted v srpnu jednou převedeno od jiného operátora právě na onu kaktus SIM s balíčkem 6GB...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 8. 2022 09:06 Odeslat příspěvek
wit.cz píše
hm, v samoobsluze mi to po kliknutí na zadat způsob ověření vyhodí messages.ERR0843.error

Dnes také. Tak asi napsat na podporu a požádat o výměnu sim? Nepohnojí to ručně? :-)


Offline - Pokročilý Profil 
25. 8. 2022 09:16 Odeslat příspěvek
I kdyby tak to umí opravit.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 8. 2022 09:34 Odeslat příspěvek
Citace
Nechat propadnout 300 Kč je úplně nerozumné.

Rozhodne mi prijde rozumnejsi neprijit o Bozi balicek na ne-Bozi SIM a nastradana data.
Trik s prodlouzenim je tu opakovane popsan (naposledy na teto(!!) strance) - 'ztrata' SIM.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 8. 2022 12:49 Odeslat příspěvek
Ředitel ČTÚ píše
https://aukro.cz/sim-kaktus-t-mobile-6gb-neomezena-data-na-soc-site-limitka-7015820563

Jestli budeš kupovat tu Boží sim od tohoto prodejce, tak pak napiš, jakou má sim expiraci. 8-)

Je to tak, jak jste psali 11/23


Offline - Junior Profil 
27. 8. 2022 07:43 Odeslat příspěvek
Mate nekdo zkusenosti s KlokanMobil: Nabitý Klokan? Potrebuji sim s kreditem bez casoveho omezeni, kde nemusim rocne nic obnovovat a platit. Dle srovnavace je jediny na trhu...
Nebude se nikde volat ani posilat sms, jenom na prijem(registrace do ruznych eshopu, sluzeb atd)
https://www.skrblik.cz/telefon/predplacene-karty/

-- 27. 8. 2022 09:02 --

to nepujde, maji min poplatek 42.-/m, to je teda predplacenka...

Takze nejlevnejsi moznost pro me ucely je Kaktus s rocnim "poplatkem" 50kc jo?


Offline - Pokročilý Profil 
27. 8. 2022 08:04 Odeslat příspěvek
Sídlo firmy je normálně v paneláku. To je nějaká One man klokan show?
VOP jim na webu nejedou, takže to tam nepřečtu ani já, ani ty. Vodafone má v podmínkách, že z každé jejich karty se musí uskutečnit 1 placený hovor za 12 nebo 13 měsíců, jinak ti můžou zrušit číslo. Jestli to má i Klokan z paneláku v Blansku, to jsem ve VOP nenašel. A taky tam mají minimální měsíční plnění!!!

Udržovací poplatek Kaktusu je 50 Kč bez nutnosti volání. Ty peníze se pak dají použít na cokoliv. Třeba na děti skrze DMS.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 654, 655, 656, 657, 658, 659, 660 ... 927  Další stránka
Stránka 657 z 927 [ Příspěvků: 13905 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies