MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
3. 12. 2021 07:58 Odeslat příspěvek
V takovém případě je nejlepší si vynutit režim LTE only. Akorát si nezavoláš.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
3. 12. 2021 08:25 Odeslat příspěvek
To na spoustě telefonů nejde, pokud se nemýlím. Vždy tam máme jen 2g, jen 3g, nebo Lte/3g/2g. Pokud to jde nějak jednoduše, taky uvítám návod :-)
Spíše mě zaráží, že někde kde bylo 3g je na tom Lte hůře, to je blbá situace..


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 12. 2021 08:47 Odeslat příspěvek
Já si LTE only vynucuju přes NetMonster, je to tam celkem hluboko zahrabané.


Offline - Moderátor Profil 
3. 12. 2021 12:55 Odeslat příspěvek
dwxx píše
To na spoustě telefonů nejde, pokud se nemýlím. Vždy tam máme jen 2g, jen 3g, nebo Lte/3g/2g. Pokud to jde nějak jednoduše, taky uvítám návod :-)

na GP je spousta app 4G LTE only
https://play.google.com/store/apps/deta ... zw-k_q_oCQ


Offline - osobne Profil 
3. 12. 2021 14:27 Odeslat příspěvek
Díky za tip, to bude pro mě ideální, jednu SIM mám jen na volání a SMS (Kaktus), tam mám povoleno jen 2G, druhou SIM mám jen na data (O2 Datamania), tam teď vynutím jen 4G.


Offline - Moderátor Profil 
3. 12. 2021 21:29 Odeslat příspěvek
Ředitel ČTÚ píše
Pán je znalec. Takže tento týden to vypukne. :D

Dnes už se mohu oprávněně domnívat, že zřejmě nikoliv. Bohužel.


-
4. 12. 2021 10:44 Odeslat příspěvek
Na vynucení 4G se mi nejvíc osvědčilo toto...https://www.google.com/url?sa=t&source= ... Vue7licNnl


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
4. 12. 2021 13:25 Odeslat příspěvek
peta809 píše
Ředitel ČTÚ píše
Pán je znalec. Takže tento týden to vypukne. :D

Dnes už se mohu oprávněně domnívat, že zřejmě nikoliv. Bohužel.


Njn členové Kartelu s náma asi hrají novou hru, kdo víc a dýl a hloub s náma vyj**e. :D


Offline - Junior Profil 
4. 12. 2021 13:42 Odeslat příspěvek
jjrr píše
Ředitel ČTÚ píše
Tak mám potvrzené od Kaktusa, že Vánoční akce bude. Akorát mi nechtěli říct, kdy to bude a co to bude. Kdy pls začala Vánočka u Kaktusu loni ? :D

Vánoční akce neznamená sleva, může to být i zdražení. Prostě reklama na předražené služby. U operátorú zásadně platí, že ani dárek se nedává zadarmo.

Ja byl minule spokojeny. Za stejnou cenu, jako jsem platil za 2 GB, jsem diky vanocni akci (stejna akce byla jeste pak nekolikrat zopakovana pod jinymi jmeny) dostal natrvalo 6 GB mesicne. V kombinaci s tim, ze obvykle potrebuji mnohem min a nevyuzita data se opakovane pricitaji, je to dobry. Aktualne mam 50 GB, coz se bude hodit, az budu nekde bez jineho pripojeni a zase si udelam z mobilu hotspot.
Pro moje potreby neomezeny internet za stovku. Pro obdobne vyuziti nema konkurenci.
Pro me to tedy byl darek zadarmo. Jeste pamatuju doby, kdy byly vanocni akce typu internet zadarmo na den (nebo na tyden) a kdyz si to zapomenes zrusit, budes za nej automaticky platit :-D


Offline - Pokročilý Profil 
4. 12. 2021 14:52 Odeslat příspěvek
Akce je pořád k mání na Aukru jsem viděl 6GB SIM okolo 3 stovek. Kdykoliv k dispozici 6GB+socky za 100 měsíčně je slušný.


Offline - Junior Profil 
4. 12. 2021 19:39 Odeslat příspěvek
Mimochodem, stále můžu nabídnout tu svou kde je aktuálně "nasysleno" 36 GB navíc... Pardon, já musel.. :-)


Offline - osobne Profil 
4. 12. 2021 20:00 Odeslat příspěvek
Za kolik? Za 100 Kč beru. Za 300 Kč mám 100 GB O2 Datamánia.


Offline - Pokročilý Profil 
4. 12. 2021 21:09 Odeslat příspěvek
Ten se poved. Za 100 (jistě včetně dobírky, že jo... Jak to tak cítím.) bych to raději nechal propadnout a vyhodil do smeťáku.


Offline - osobne Profil 
5. 12. 2021 05:40 Odeslat příspěvek
No větší hodnotu ta data prostě nemají.


Offline - Junior Profil 
5. 12. 2021 08:09 Odeslat příspěvek
Jasně, nová sim se prodává za 300 a sim s 36GB má hodnotu stovku, to jsou mi panečku vtipné počty takhle po ránu :-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588 ... 927  Další stránka
Stránka 585 z 927 [ Příspěvků: 13905 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies