MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
11. 10. 2021 18:28 Odeslat příspěvek
Ano, šéfe. Tam píšeš, že nejdřív dobít. Ale na str. 550, že po přenosu čísla (od konkurence) to dá bonus znova :-) Takže po přenosu odjinud to bonus dá, po přenosu z kaktusu už ne? :-)
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
11. 10. 2021 18:38 Odeslat příspěvek
Je to tak. Podruhé s triplem to je jen s přenosem t.č. od konkurence. Ne s přenosem/výměnou SIM mezi Kaktus čísly.


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2021 19:53 Odeslat příspěvek
Myslim, že ten první tripl by šel i po přesunu z kaktusu. Kolega kdysi přenášel a od té doby dobíjel jen 50 udržovačku, no a po letech že zkusí dobíječku, a ejhle trojitej zásah. Ale samo jenom když nebylo dobito před přenosem.


Offline - Pokročilý Profil 
11. 10. 2021 19:58 Odeslat příspěvek
Také mně aplikace kaktus dobijecka poprvé neupozornila, v aplikaci info bylo,ale upozornění bylo s tím špatným datumem,mám podezření na aktualizaci, která byla pár dní zpátky,že se něco nepovedlo


Offline - Junior Profil 
11. 10. 2021 22:28 Odeslat příspěvek
Zdravím, chtěl bych se poradit o následující situaci, mám nyní 2 sim karty.

1) kredit 3 010 Kč (1 000 běžný a 2 010 bonus s platností do listopadu) - zde už proběhl převod čísla od jiného operátora
2) bonusový kredit 100 kč platný do září 2022

na číslech mi nezáleží, je to primárně datová karta (ikdyž možná do budoucna bych na tento kredit převedl i volací číslo)

Je tedy lepší převést kartu na 1 na 2 nebo ani v tomto případě už v budoucnu nebude možné udělat převod čísla od konkurence? případně má naopak převod čísla 2 na sim 1 nějakou výhodu?


Offline - Pokročilý Profil 
12. 10. 2021 07:26 Odeslat příspěvek
Při výměně SIM se z původní karty převádí číslo, kredity + všechny balíčky včetně nasyslených jednotek. Pokud nemáš žádný balíček ani na jedné pak by mělo být celkem jedno co kam přeneseš výměnou stejně zkrátí platnost kreditů na 6 měsíců a budeš muset požádat potvoru na fb o nápravu. Přenést číslo na SIM by snad jako u jediného opa mělo jít i víc než 1x.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 10. 2021 11:19 Odeslat příspěvek
Za 60% ceny standardniho kreditu jednu z nich vezmu (a nahradim s ni TIR).


Offline - Junior Profil 
12. 10. 2021 11:20 Odeslat příspěvek
Citace
kdy je možnost aktivovat tu speciální nabídku 6 Gb, tak je začnu rezervně používat (balíček vám po dohodě můžu aktivovat před odesláním, abyste o tuto nabídku nepřišli)


Když si tu 6 GB sim objednám dnes tak tu speciální nabídku můžu aktivovat kdykoliv v době platnosti té SIM ne? Nebo se pletu?


BTW nenapsal jsi cenu.


Offline - Pokročilý Profil 
12. 10. 2021 11:45 Odeslat příspěvek
Nepleteš, můžeš do data, které je na obalu od SIM. V PŘÍPADĚ, ŽE SI JI KOUPÍŠ SÁM Z WEBU. Ona rozhoduje datum aktivace nové SIM s tímto Božím balíček. Tady to od Tomáše Vlasáka je už aktivovaná SIM a u aktivovaných SIM je nutnost balíček aktivovat do 15.10.

Cena SIM mě taky zajímá.


Offline - Junior Profil 
13. 10. 2021 09:02 Odeslat příspěvek
tomasvlasak:

musis dat nejakou tu slevu ale-) a urcite to nekdo vezme.-)


Offline - Junior Profil 
13. 10. 2021 11:09 Odeslat příspěvek
O dobíječce jsem aktivoval a v pořádku dobil jednu simzdarma, ale zaboha mi nepřijde jednorázový kód do samoobsluhy. Zadávám číslo s volačkou, bez volačky, nic nefunguje. Sms mi chodí, volat z čísla můžu. Paměť na sms je prázdná.
Setkal se s tím někdo?
Potřeboval bych tam přenést číslo :)


Offline - Pokročilý Profil 
13. 10. 2021 11:12 Odeslat příspěvek
Občas se to někomu stane. Napiš jim na Messeneger. Buď na jejich webu nebo přes FB a oni to opraví. Napiš jim to co jsi napsal zde, pak ještě tel. č. a ICCID karty. To je číslo na zbytku plastu od SIM nebo přímo na ní.


Offline - Junior Profil 
13. 10. 2021 11:27 Odeslat příspěvek
Dík, ok fajn.


Offline - Junior Profil 
13. 10. 2021 12:24 Odeslat příspěvek
čekal jsem na konkrétní nabídky, nemám pevnou představu o ceně, ale minimálně chci standartní kredit zpátky (to jsem reálně zaplatil) + 100 kč za běžnou kartu, aby měl bonusový kredit dlouhou platnost + ideálně něco málo navíc za práci s tím (kvůli dobíječkám a převodu čísla to nejde udělat kdykoliv a okamžitě, ale trochu času si to vzalo)

nabídka od ze.us za cenu 60% běžného kreditu mi přijde jako výsměch (kredit 3 110 kč využitelný na férový internet a nabízet 600 kč)


Offline - Pokročilý Profil 
13. 10. 2021 12:39 Odeslat příspěvek
Nikdo se ti nechce vysmívat nebo tě oholit. Jen prostě za 1100 Kč (plus ještě a jistě i poštovné k tomu) si tu kartu s kreditem 3110 Kč každý udělá sám. Během 14ti dnů a dvou dobíječek... To přece sám víš, že Twist je stále za 0 Kč a k tomu druhá karta od Kaktusu taky za 0 Kč.

60% ceny standardního kreditu je "klasická" nabídka, která tady vždy byla když někdo nepotřebný kredit prodával. Možná proto padla i nyní stejná výše v nabídce.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 564, 565, 566, 567, 568, 569, 570 ... 927  Další stránka
Stránka 567 z 927 [ Příspěvků: 13905 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies