MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - Pokročilý Profil 
25. 3. 2023 18:10 Odeslat příspěvek
Jestli máš možnost zkusit SMS zprávu poslat i na nějaké jiné anglické číslo, tak zkus ještě to. Eliminuje se tím, že problém není na straně anglického příjemce. Jinak asi budeš muset kontaktovat Kaktus, aby se na ten tvůj problém podívali do systému.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
26. 3. 2023 06:58 Odeslat příspěvek
Pokud přichází i doručenka, tak tipuju, že Kaktus žádný problém neuvidí.
Pokud půjde doručit SMS na jiné anglické číslo, odpadá problém u Tebe. A podezření pak padá naopak právě na telefon anglického příjemce. Má smartphone?


Offline - Junior Profil 
26. 3. 2023 08:40 Odeslat příspěvek
Já mám tento problém u lidí, kterým se automaticky zapla funkce chatu (RCS zprávy) aniž by věděli, že tato funkce vůbec existuje a kteří nejsou běžně na datech.

Ale pokud se zpráva odešle jako běžná SMS, tak v tomto by problém být neměl.


Offline - Junior Profil 
26. 3. 2023 10:35 Odeslat příspěvek
Pokud s ostatními SMS není žádný problém, odcházejí a doručují se, tak telefon máte nakonfigurovaný správně a v něm problém pravděpodobně nebude. Napadají mě jen dvě možnosti. Nemá Kaktus možnost blokování mezinárodních hovorů? Hádám, že anglické číslo už spadá do Zóny 2, kde jsou i SMS dražší, tak jestli blokování mezinárodních hovorů neblokuje i SMS. Ale jestli se mám odchozí SMS na anglické číslo účtují, tak toto by neměl být ten problém. A pak mě napadá, jestli to anglické číslo vás nemá uložené v nějakém black, ban nebo ingore listu? To by mu pak SMS od vás samozřejmě nechodily, potažmo chodily, ale nezobrazovaly se.


Offline - Pokročilý Profil 
26. 3. 2023 13:24 Odeslat příspěvek
Velká Británie je stále v Zóně 1.


Offline - Junior Profil 
26. 3. 2023 17:43 Odeslat příspěvek
Opravdu bych se pokusil podívat na stav RCS zpráv. Já si s tím jednou hrál a dostal jsem se do stavu, kdy kolega, který stál vedle mě, ty zprávy nikdy nedostal. Tak jsem to raději všechno povypínal a je klid. Což neznamená, že to je tento případ...


Offline - Junior Profil 
26. 3. 2023 18:33 Odeslat příspěvek
nerval2 píše
Pokud přichází i doručenka, tak tipuju, že Kaktus žádný problém neuvidí.
Pokud půjde doručit SMS na jiné anglické číslo, odpadá problém u Tebe. A podezření pak padá naopak právě na telefon anglického příjemce. Má smartphone?

Ne, cílová uživatelka má tlačítkový telefon NOKIA 2610, typ RH-86. Zkusím vykoumat, kam to poslat jinam, na jiné anglické číslo.


Offline - Junior Profil 
26. 3. 2023 18:46 Odeslat příspěvek
P3p3k: Pokud to dobře chápu, tak Nagant má Nokii 3310, která RCS určitě nepodporuje a všechny odchozí zprávy jsou tak zaručeně SMS. A i kdyby protistrana měla aktivní RCS, tak běžné SMS umí každý telefon stále přijímat. Navíc teď Nagant doplnil, že protistrana má Nokii 2610, která RCS také neumí, tak s RCS už není co řešit.
Zatím to vidím tak, že protistrana má číslo odesilatele uložené mezi blokovanými, jak jsem již uvedl v předchozím příspěvku.


Offline - Junior Profil 
26. 3. 2023 19:00 Odeslat příspěvek
To jde nejak blokovat sms, kdyz se dovola? Navic ta dorucenka..


Offline - osobne Profil 
26. 3. 2023 19:01 Odeslat příspěvek
Kdyby měl číslo uložené mezi blokovanými, tak se mu ani nedovolá.


Online - Pokročilý Profil 
26. 3. 2023 22:21 Odeslat příspěvek
Co zkusit jiny telefon než N3310, najdem problém zda telefon nebo SIM.


Offline - Junior Profil 
27. 3. 2023 00:15 Odeslat příspěvek
Je konec 6GB+soc datového balíčku naplánován na 31.března bez ohledu na to, kdy proběhla jeho předchozí obnova (např.29.března)?


Offline - Pokročilý Profil 
27. 3. 2023 06:10 Odeslat příspěvek
Pokud se Boží balíček obnoví 29.3., tak skončí až 28.4. (30 dnů po obnovení) a až pak z něj bude balíček 10GB za 250Kč.


Offline - Junior Profil 
27. 3. 2023 11:27 Odeslat příspěvek
Je někde v dokumentech, že Boží balíček opravdu končí? Na 2 čísla v rodině nám přišla SMS o konci ke dni 31.3. a na další 2 čísla nepřišlo nic.


Offline - Junior Profil 
27. 3. 2023 11:45 Odeslat příspěvek
Mě se balíček obnovuje 31.3. tak se teď rozmýšlím, jestli ho za 200Kč bonusových nechat obnovit a hned přejít na 1GB balíček nebo přejít hned den před obnovením.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 785, 786, 787, 788, 789, 790, 791 ... 927  Další stránka
Stránka 788 z 927 [ Příspěvků: 13905 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies