MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
16. 9. 2021 09:18 Odeslat příspěvek
Může někdo další potvrdit, že Sim Rekola už nejde získat ? Třeba je to jenom lokální nebo to na nás yndezit jenom hraje a obchází stanoviště a jede v tom ve velkém. :D
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
16. 9. 2021 11:49 Odeslat příspěvek
jednoduché shrnutí i pro ostatní, jestli jsem to dobře pochopil

1) vezmu sim kartu s bonusem 100% na první dobití (což je třeba ta zdarma posílaná s 10 kč kreditem), dobiju 500 kč v happy day a mám 1510 kč kredit celkem, ale bonusový má jen krátkou platnost

2) do 15.10. aktivuju 6 gb + soc. sítě

3) přenesu číslo na jinou kartu, kde je bonusový kredit platný rok

Ve výsledku se prodlouží platnost bonusového kreditu, zůstane zachován datový balíček a kredit se sečte

Je to tak?

Offline - Junior Profil 
16. 9. 2021 15:09 Odeslat příspěvek

...kterou seženeš kde...?

Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 9. 2021 15:14 Odeslat příspěvek
V každé trafice, tam jiné nejsou.
Akorát teda těch 6 GB je třeba aktivovat na té kartě, na kterou se přenáší, né na té přenášené, tam je to zbytečné, ta zanikne se vším všudy, přenese se jenom kredit.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 9. 2021 15:33 Odeslat příspěvek
Ja mam naopak zkusenost, ze se to prenese se vsim vsudy a zanikne to, co bylo puvodne nastaveno na nove, i jeji vyhody. A bonusovy kredit se spoji a obdrzi po prenosu platnost pul roku.

Offline - Junior Profil 
16. 9. 2021 16:16 Odeslat příspěvek
brumak píše

Na webu po 1 kliknutí na "koupit kartu" v menu nahoře. Tam.

Offline - Junior Profil 
16. 9. 2021 16:41 Odeslat příspěvek
radim píše
Akorát teda těch 6 GB je třeba aktivovat na té kartě, na kterou se přenáší, né na té přenášené, tam je to zbytečné, ta zanikne se vším všudy, přenese se jenom kredit.

"přenese se jenom kredit" a co třeba telefonní číslo, to se nepřenese?... Jak dlouho trvá přenos? Je potřeba aby ta karta na kterou se přenáší byla aktivována před tím než začne tento proces ?

Offline - Junior Profil 
16. 9. 2021 16:44 Odeslat příspěvek
Přenos je hned do minuty a lze si ho udělat sám. Obě karty musí být aktivovaný.

Offline - Junior Profil 
16. 9. 2021 21:53 Odeslat příspěvek
radim píše

No řekl bych, že to je právě naopak. Vše co je na staré SIM (i číslo), se přenese na novou SIM. Ta posléze zanikne. Akorát kredity se sečtou.

-- 16. 9. 2021 21:56 --

qxdxqxdx píše
Ja mam naopak zkusenost, ze se to prenese se vsim vsudy a zanikne to, co bylo puvodne nastaveno na nove, i jeji vyhody. A bonusovy kredit se spoji a obdrzi po prenosu platnost pul roku.

Stačí napsat na podporu a hned má bonusový kredit platnost rok. Tedy pokud na jedné z těch karet byl bonusový kredit s roční platností.

Offline - Junior Profil 
16. 9. 2021 22:32 Odeslat příspěvek
Ipanema píše
brumak píše

Na webu po 1 kliknutí na "koupit kartu" v menu nahoře. Tam.

Takže on si tam koupí sim s bonusovým kreditem, platným rok, a bude ji přenášet na druhou, co tam koupí, a má taky platnost bonusovýho rok? Proč to teda bude dělat?

Offline - Pokročilý Profil 
16. 9. 2021 22:57 Odeslat příspěvek
1) SIM zdarma"10 korunovka" má 100% navíc na 1. Dobití takže v dobíječce triple ale jen na 2 měsíce od aktivace SIM.
2) Přenosem na SIM placenou která má vždy úvodní bonus platný rok se získaný triple na 10korunovce prodlouží a přenese se i s 6GB balíčkem aktivovaným na 10korunovce před přenosem (a sečtou se všechny kredity z obou SIM, jen balíčky z té placené se zruší)
Ještě něco není jasné? :O

Offline - Junior Profil 
17. 9. 2021 07:18 Odeslat příspěvek
broumak: On píše v bodu 1) něco o SIM, která má platnost 1 rok? Já tam jasně vidím SIM za 0 Kč a ta nemá platnost jeden rok. Jakou má kredit na této SIM platnost, tady už nikdo snad psát nemusí. Je to tady 87x napsané a taky je to napsané 1x na webu Kaktusu.

hauzz: Ano, jistě ještě něco dnes vyleze...

Offline - Junior Profil 
17. 9. 2021 07:33 Odeslat příspěvek
Přenosem se sice bonusový kredit ze SIM zdarma prodlouží na půl roku, ale na placené SIM se naopak zkrátí na půl roku. To je lepší přenášet ze SIM zdarma na SIM zdarma.

Offline - Junior Profil 
17. 9. 2021 08:31 Odeslat příspěvek
yndezit píše
Zkusil jsem vyjezdit simku od Rekoly, no už to asi nefunguje, appka nabídla jen usmolenou slevu na cestování v Německu, a podpora dělá mrtvého brouka.

Update: z podpory Rekoly napsali po čtyřech dnech, že si mám napsat do Kaktusu, že prej mi ji pošlou. Tak se uvidí.

Offline - Junior Profil 
17. 9. 2021 08:50 Odeslat příspěvek
hauzz píše
1) SIM zdarma"10 korunovka" má 100% navíc na 1. Dobití takže v dobíječce triple ale jen na 2 měsíce od aktivace SIM.
2) Přenosem na SIM placenou která má vždy úvodní bonus platný rok se získaný triple na 10korunovce prodlouží a přenese se i s 6GB balíčkem aktivovaným na 10korunovce před přenosem (a sečtou se všechny kredity z obou SIM, jen balíčky z té placené se zruší)
Ještě něco není jasné? :O

Rozumim. Takže první vezme tu zdarma, dobije, a pak přenese na tu za 200. Ta "bonusová" stovka na tý za 200 má teda platnost rok, aby ten bonus z tý zadarmový měl co převzít?

-- 17. 9. 2021 08:52 --

yndezit píše
yndezit píše
Zkusil jsem vyjezdit simku od Rekoly, no už to asi nefunguje, appka nabídla jen usmolenou slevu na cestování v Německu, a podpora dělá mrtvého brouka.

Update: z podpory Rekoly napsali po čtyřech dnech, že si mám napsat do Kaktusu, že prej mi ji pošlou. Tak se uvidí.

Jenže do Kaktusu přeposíláš email od rekoly s kódem na to vyzvednutí. Jestli teda už ten kód nepotřebujou, napíšu si taky :-)

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551 ... 569  Další stránka
Stránka 548 z 569 [ Příspěvků: 8525 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies