MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 6. 2022 11:21 Odeslat příspěvek
Myslel jsem třeba jen za poštovné, že by mi ji někdo mohl poskytnout, když jsme tady taková parta vyjebávačů :-)
Mám mrtě simkaret, ale boží bohužel ne.
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
21. 6. 2022 11:29 Odeslat příspěvek
No já to chápu, ale obávám se, že levněji to nepůjde. Jedině ještě od někoho koupit už aktivovanou a převést na to synovo tel. číslo od konkurence. Nesměl by na SIM být žádný převod udělaný v minulosti. Je možné, že někdo SIM má a už ji nechce, tak by ti ji podstoupil takto za to poštovné a kredit.

Druhý varianta, kde bys měl 6GB + neomezeně a zdarma bez výpalného, tak je Neřešto tarif. To by se muselo vypočítat, co syn chce/potřebuje a jestli i bez dobíječek by stálo za uvažování.


Offline - Junior Profil 
21. 6. 2022 11:35 Odeslat příspěvek
ze.us píše
Citace
lze mít tu e SIM ve dvou telefonech a zapínat si to podle potřeby ? :)


A neni to malo, pane rediteli?

Spis akorat... Kdyby to slo takhle jednoduse stridat, uplatneni by si to naslo. Druhy horsi telefon na sport nebo do hospody. Nebo na ten sport klidne jen hodinky s e-SIM...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 6. 2022 11:38 Odeslat příspěvek
Jasný, v nouzi to koupím na tom Aukru. Tam je kilo kredit a první měsíc 6GB zdarma, tak to není tak hrozné.
Chci právě tu verzi s dobiječkama, čili za skutečné kilo 6GB.
Ipanema píše
No já to chápu, ale obávám se, že levněji to nepůjde. Jedině ještě od někoho koupit už aktivovanou a převést na to synovo tel. číslo od konkurence. Nesměl by na SIM být žádný převod udělaný v minulosti. Je možné, že někdo SIM má a už ji nechce, tak by ti ji podstoupil takto za to poštovné a kredit.

Druhý varianta, kde bys měl 6GB + neomezeně a zdarma bez výpalného, tak je Neřešto tarif. To by se muselo vypočítat, co syn chce/potřebuje a jestli i bez dobíječek by stálo za uvažování.


Offline - Junior Profil 
21. 6. 2022 12:18 Odeslat příspěvek
A jak by sis to tak představoval? Já ještě nějaké mám a nevím jestli je využiju. Ale kdyby náhodou jo, tak se jich zbavit nechci. Každopádně ta sim stála 200. To ti těžko někdo pošle za poštovné...


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
21. 6. 2022 13:17 Odeslat příspěvek
Přesne tak. Ta SIM má cenu 200 Kč od Kaktusu. Asi už nebude dostupna a to zvedá její cenu. Na Aukru je za 399 a to si myslím, furt není špatne. Šla sehnat i zadarmo od Rekol, ale to se člověk musel snažit. Kdo ji má, určitě ji neproda jen za 200 Kč. :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 6. 2022 13:36 Odeslat příspěvek
Cizímu ne, ale nám kamarádům z mobilmanie bychom mohli, kdo má zásoby. :-D


Offline - Pokročilý Profil 
21. 6. 2022 13:58 Odeslat příspěvek
Dnes dobíječka 17-19

-- 21. 6. 2022 16:03 --

Jen taková perlička: v EU roamingu se SIM Kaktusu připojí v LTE :-)


Offline - Moderátor Profil 
21. 6. 2022 16:52 Odeslat příspěvek
Spike26 píše
Cizímu ne, ale nám kamarádům z mobilmanie bychom mohli, kdo má zásoby. :-D

Mám rád lidi se smyslem pro humor :D, ale bohužel ani tak ti jí za cenu poštovného nepošlu B) a myslím, že ostatní také ne. Virtuální kamaráde :D


Offline - Junior Profil 
21. 6. 2022 16:55 Odeslat příspěvek
hauzz píše
jen taková perlička: v EU roamingu se SIM Kaktusu připojí v LTE :-)

Na jare jsem byl v Portu a Lisabonu - 5G jelo pekne :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 6. 2022 16:57 Odeslat příspěvek
Tak já kdybych jich měl doma víc, tak bych to stopro někomu, kdo se tu pohybuje více než 10 let a znám ho odtud a 10 let si tu s ním píšu, úplně v pohodě poslal kdyby to potřeboval.


Offline - Junior Profil 
21. 6. 2022 17:25 Odeslat příspěvek
Zajimava hlaska o dobe platnosti trvani kreditu (to same prislo i v sms na mobil, ze prej bonus 1000Kc je platnej az do toho 28.02.2027, coz by i z pravniho hlediska mohlo bejt podle Many i smeroplatny) :-)
Byla to ted pred chvili aktivovana desetikorunovka, zaslana nekdy kolem vanoc (exp. ma 26.2.2024), pote dobita.
Jeji jediny ucel byl po dobiti v samoobsluze na ni prenest cislo jineho stareho kaktusa kvuli ziskani triplu i dosazeni te sestimesicni platnosti bonusoveho kreditu. Takhle by to mohlo dopadnout teoreticky i lip :-)
Ale nejspis se to casem opravi na bezne doby, bo i to zatim hlasi, ze VOLÁNÍ MEZI NÁMI ZADARA je neaktivni, coz by aktivni bejt melo.
-----------------------------------------
Po aktivaci:
AKTUÁLNÍ STAV KREDITU
10 Kč
Standardní kredit 0 Kč - platnost do 28.02.2027
Bonusový kredit 10 Kč - platnost do 28.02.2027

Po dobiti 500 Kc v hepyhouru:
AKTUÁLNÍ STAV KREDITU
1 510 Kč
Standardní kredit 500 Kč - platnost do 28.02.2027
Bonusový kredit 1 010 Kč - platnost do 28.02.2027


Offline - Junior Profil 
21. 6. 2022 18:08 Odeslat příspěvek
Mně to psalo 2027 jen přes *103# po aktivaci. V sámošce údaje reálný. Stejně to vypoužíváš do běžný platnosti, tak na co spekulovat :-)

Jinak se mi povedlo, že bonus platí delší dobu, než sim. To se jako ta nabitá sim zablokuje, když na ni nepošlu pade?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 6. 2022 08:16 Odeslat příspěvek
jak to má ta 6gb sim s datama v zahraničí? jsou tam nějaký data na vyčerpání nebo platím za každej MB?


Offline - Pokročilý Profil 
22. 6. 2022 08:31 Odeslat příspěvek
Neřešto tarif to má omezené. Klasická dobíjecí SIM s kreditem to má jako jakákoliv jiná česká SIM od všech tří operátorů - datuješ v EU stejně jako doma.

(Mám vyzkoušené předloni, že se v Řecku stáhlo přes 20 GB za asi 5 týdnů v kuse a bylo to naprosto OK. Pouze u Hotspotu nefungují neomezená data na socky.)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 625, 626, 627, 628, 629, 630, 631 ... 927  Další stránka
Stránka 628 z 927 [ Příspěvků: 13905 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies