MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
25. 9. 2022 14:47 Odeslat příspěvek
Třeba to tak bude, až zruší Nášup. Bude tento týden Nášup?
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
25. 9. 2022 15:36 Odeslat příspěvek
Tak jsem právě u dcery aktivoval Neřešto. Stejně jsem 5bábu na triple dobíjel za 2-2,5 měsíce. Dnes si vycucla zbytek kreditu 1kč/MB po spotřebování božího balíčku. Tak akorát bude bez Mezi námi které stejně nevyužila, a aspoň si nevycucne kredit daty. Má minusový kredit a těch 100minut/SMS určitě bude stačit.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
25. 9. 2022 17:52 Odeslat příspěvek
Jde přenest SIM Neřešto na SIM s kreditem s Nášupem ?


Offline - osobne Profil 
25. 9. 2022 17:58 Odeslat příspěvek
Proč by to nešlo? Nevidím ale jedinou výhodu, budeš tam mít kredit, který nevyužiješ, protože tarify Neřešto platíš kartou a ne kreditem.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
25. 9. 2022 18:12 Odeslat příspěvek
Jestli zruší Nášup, tak to bude oukej ne ? A půjde to z kreditu. Tedy alespoň pro ty co sysli Nášupové SIM.


Offline - osobne Profil 
25. 9. 2022 18:19 Odeslat příspěvek
Myslel jsem, že Nášupen nazýváš bonus kredit z dobíječek. Jinak nevím, co to je.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
25. 9. 2022 18:25 Odeslat příspěvek
Jasný to tím myslím. Máme Dobíječku a máme SIM s Nášupem (100% na první dobití). Tedy Tripl. Když nebude Dobíječka, furt ještě bude Nášup na první dobití až 500 Kč. Pak kdyby bylo Neřešto (i) z kreditu, tak by se přeneslo.


Offline - osobne Profil 
25. 9. 2022 18:41 Odeslat příspěvek
No z kreditu ale Neřešto nezaplatíš, jedině z karty. Kredit ti bude k ničemu, standardní můžeš převést na jinou SIM, ale bonusový propadne.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
25. 9. 2022 18:50 Odeslat příspěvek
Jo ale když nebude Dobíječka a nebudou ani Nášupové SIM, tak už je jedno jestli to bude z kreditu nebo z karty.


Offline - Pokročilý Profil 
25. 9. 2022 19:09 Odeslat příspěvek
Pokud by to Neřešto ve vzdálené galaxii dali z kreditu tak by IMHO nešlo platit z bonusu (stejně jako u Tesco). Takže případný bonus by se vyplácal max. na minuty/SMS přes 100 jednotek nebo na roaming a jiné služby operátora. Nic víc mě nenapadá (data navíc asi netřeba zmiňovat vzhledem k 2Mbit poFUPu).


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
25. 9. 2022 20:04 Odeslat příspěvek
A kde by se měl ten bonusový kredit jako brát ? Moje úvaha je založená na tom, že projde čtvrtý pokus o regulaci a pak ty ceny za balíčky budou / by vypadaly komicky, kdyby s nima Kaktus nic neudělal. A kdyby je snižil / když je sníží, pak určitě nezachová Dobíječku. :D To by pak dostával komické peníze, kdyby dobíječku nezrušil. 8-)


Offline - Pokročilý Profil 
26. 9. 2022 02:26 Odeslat příspěvek
Tak Neřešto prodlužuje platnost SIM každou aktivací (samoobnovením) balíčku. Takže Neřešto netřeba dobíjet, jen pro prodloužení platnosti případného kreditu je třeba jednou za rok dobít alespoň 50.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 9. 2022 10:53 Odeslat příspěvek
Lidi, jak je to s tou rychlosti 2 mb/s. Na co to stačí? Hudba? Videa? Mapy? Zkoušel někdo, prosím?


Offline - Junior Profil 
26. 9. 2022 10:57 Odeslat příspěvek
To je takovy problem si to precist par vlaken zpet?


Offline - Pokročilý Profil 
26. 9. 2022 10:57 Odeslat příspěvek
Tibor:
Myslíš za poslední 2 týdny tady v příspěvcích? Jestli někdo netestoval rychlost na různých službách v reálu? Ne, nikdo.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 669, 670, 671, 672, 673, 674, 675 ... 927  Další stránka
Stránka 672 z 927 [ Příspěvků: 13905 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies