MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
23. 1. 2023 16:52 Odeslat příspěvek
Co by ale Kaktus teoreticky mohl, je kontaktovat je přes email, který mají zaregistrovaný, a přeposlat tu prosbu. Zároveň ujistit, že Kaktus jako operátor neprovede korekci, což se jinak před lety využívalo v dobíjecích podvodech.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
23. 1. 2023 17:11 Odeslat příspěvek
Mohl jsi napsat ať to pošle sám, než to začneš řešit s operátorem. Třeba by se chytil. Teď už to máš jedno.
No, naštve to.


Offline - Pokročilý Profil 
23. 1. 2023 17:13 Odeslat příspěvek
@eetg: A volat jsi na to cizí číslo nezkoušel? Ústní domluva bývá obvykle jednodušší, než přes SMS. Někdo třeba ani neví, že jde kredit vrátit přes appku.


Naposledy upravil Milos dne 23. 1. 2023 17:15, celkově upraveno 1


Offline - osobne Profil 
23. 1. 2023 17:13 Odeslat příspěvek
Psal jsem v sobotu SMS se žádostí o vrácení omylem zaslaného kreditu, bez reakce, SMS se tváří jako doručená.

A při pokusu o telefonní hovor se ozve jen obsazovací tón, předpokládám, že je to SIM vložená v nějakém alarmu, na kterou se dovolat nejde.


Offline - Pokročilý Profil 
23. 1. 2023 17:16 Odeslat příspěvek
Nebo zablokované číslo,zkus z jiného.


Offline - osobne Profil 
23. 1. 2023 17:25 Odeslat příspěvek
U blokovaného čísla obsazovací tón? Předpokládal bych spíš hlášku, že telefonní číslo je nedostupné.

-- 23. 1. 2023 17:32 --

Zkusil jsem hovor z jiného čísla T-Mobile, a to jen 5x pípne a ukončí se volání. Z Kaktusu to vypadá jako obsazovací tón. Můžete sami otestovat: 735644925.


Offline - Moderátor Profil 
23. 1. 2023 17:42 Odeslat příspěvek
Potvrzuji obsazovací tón.


Offline - Pokročilý Profil 
23. 1. 2023 17:47 Odeslat příspěvek
První milisekunda je klasický vyzvánění. Má to jinou výšku tónu. Pak až je ten obsazovací. Nekdo má manuálně bloknutý příchozí hovory. Možná od všech neuložených tel. čísel ze seznamu.


Offline - Moderátor Profil 
23. 1. 2023 17:56 Odeslat příspěvek
No, každopádně vše nasvědčuje tomu, že majitel daného čísla je "nekontaktní" a tudíž smolík.
Ať je za tím cokoli... ale při běžném provozu nebývá zvykem blokovat všechny příchozí hovory nebo hovory z neznámých čísel. Může jít o SIM v zařízení, jen na data nebo odesílání stavových zpráv, řízení přes SMS nebo povely z netu... U Kaktusu je vzhledem k nízkým nákladům na pasivní provoz tato možnost docela pravděpodobná.


Offline - Pokročilý Profil 
23. 1. 2023 18:15 Odeslat příspěvek
Blokování příchozích hovorů z neznámých čísel (čísel neuložených v seznamu) je běžné například u dětí, pro jejich "ochranu". Někdy i u seniorů :-)


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
23. 1. 2023 18:46 Odeslat příspěvek
Proto je dobré mít "pěkné" čísla. Neříkám, že se pak omyl nestane, ale je to min pravděpodobné. Já mám všechno co používám "pěkné" čísla. Zafixovaných 2 GB/16 Kč bude na 703aabbcc. :)


Offline - Moderátor Profil 
23. 1. 2023 20:35 Odeslat příspěvek
Milos píše
Blokování příchozích hovorů z neznámých čísel (čísel neuložených v seznamu) je běžné například u dětí, pro jejich "ochranu". Někdy i u seniorů :-)


No, úplně běžné to není (neznám nikoho, kdo by to měl takto ošéfované), ale každopádně to vypadá, že kredit omylem skončil u někoho, s kým jeho vracení řešit nebude jednoduché/možné.


Offline - Junior Profil 
23. 1. 2023 21:20 Odeslat příspěvek
Tak jsem jednomu členovi rodiny (po dlouhým přemlouvání) převedl číslo na kaktus... vše OK, jen komentář "proč mi jako v SMS tykaj?" jsem měl trochu problém vysvětlit...


Offline - Pokročilý Profil 
23. 1. 2023 21:38 Odeslat příspěvek
Na to si zvykne ;-)


Offline - Junior Profil 
26. 1. 2023 08:20 Odeslat příspěvek
Když mám balíček 10GB, lze v roamingu čerpat vše to, co mám nasysleno?
Předtím jsem měl Neřešto 6GB a socky a tam byl pro roaming speciální koláč zbývajících dat.
V zahraničí se řídí rychlost dat domácím opetárorem - Kaktusem, nebo tím roamingovým, tzn. rychlost může odlišná, tedy výšší, ale i nižší?
K čemu je v aplikaci Roaming - Limit pro data v roamingu v nějakých korunách? Abych někde v roamingu 3. zóny neproserfoval výplatu?


Naposledy upravil technikus dne 26. 1. 2023 09:22, celkově upraveno 1
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 758, 759, 760, 761, 762, 763, 764 ... 927  Další stránka
Stránka 761 z 927 [ Příspěvků: 13905 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies