MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
22. 12. 2021 15:46 Odeslat příspěvek
Ahoj, chtěl bych využít postup dvakrát tripl a božskou SIM 6GB. Pěkně to sepsal Ipanema, ale trochu mě znejistil Dwxx. Proto se raději zeptám znovu, prvně se použije SIM za 0,- Kč, pak převod cizího čísla a následně božská SIM anebo prvně se tripl udělá na božské SIM, pak převod cizího čísla a poslední je převod na SIM za 0,- Kč ?


Naposledy upravil Briko dne 22. 12. 2021 16:00, celkově upraveno 1
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
22. 12. 2021 15:51 Odeslat příspěvek
Tak dobíječka by byla...a ten vánoční dárek? :nenapadne


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 12. 2021 15:54 Odeslat příspěvek
Ten se marketingově nedává jako v reálu těsně před Vánoci, čili nic.


Offline - Pokročilý Profil 
22. 12. 2021 16:09 Odeslat příspěvek
Briko píše
Ahoj, chtěl bych využít postup dvakrát tripl a božskou SIM 6GB.

Díky. Postup je podobný. Ten můj na str. 550 byl v době, kdy byl balíček dostupný. Což nyní není. Takže pokud ti to bude stačit zevrubně.....

1) aktivuješ SIM za 0 Kč s klasickým t.č. od Kaktusu. SIM je aktuálně v měkkém podlouhlém papíru.
2) v dobíječce ji dobiješ částkou 500 Kč.
3) po dobití bude kredit 1510 Kč.
4) na tuto SIM převedeš nějaké t.č. od konkurence (klidně Twist zdarma po objednání z webu), o které můžeš přijít. To t.č. zanikne.
5) po převodu a opět v dobíječce zopakuješ bod 2) a tvůj kredit bude 3010 Kč.
6) aktivuješ druhou SIM v tvrdém a menším balení. Už nedobíjíš.
6A) Na tuto SIM si převedeš (zřejmě svoje hlavní) t.č., které budeš chtít používat. Jestli nepotřebuješ, už nepřevádíš nic.
7) SIM si vyměníš (odkaz v Samoobsluze "výměna SIM") z jedné, na druhou Kaktus SIM. V samoobsluze u tohoto bodu, budeš přihlášený se SIMkou, která je v tvrdém papírovém obalu.
8 ) budeš mít kredit až 3110 Kč.

bod 6) udělej tehdy, od kdy chceš mít Boží balíček s 6 GB dat aktivní.

-
nyní to je trochu složitější. Fyzicky na celou kolenovrtnou transakci, potřebuješ 3-4 SIM karty. Dvě Kaktusí, jednu nějakou konkurenční a případně ještě t.č., které je tvoje hlavní a budeš ho mít z Kaktusu na data.


Offline - Junior Profil 
22. 12. 2021 16:16 Odeslat příspěvek
Díky moc, takže dnes budu dobíjet 500 Kč na SIM za 0 Kč (měkký obal :-)) Pak celý tvůj postup, božskou SIM jsem právě objednal na Aukro, ta dojde stejně až po Vánocích. Dík


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
22. 12. 2021 16:26 Odeslat příspěvek
Lukas063 píše
Tak dobíječka by byla...a ten vánoční dárek? :nenapadne


Mělo by to být překvapeni. Což nevím, jestli je to stejné jako dárek. Ale předpokládám, že překvapení není soutěž o mikinu na Facebooku.


Offline - Pokročilý Profil 
22. 12. 2021 16:30 Odeslat příspěvek
Na vše máš čas. Postupuj přesně podle těch bodů. Ono za půl roku (možná za 1 rok, ale spíš za půl roku) budeš muset zase něco se SIM dělat.... Nenapsals na co SIM budeš mít. Bude to jen a pouze na data a dlouhodobě? Ono tripl dostaneš i u menšího dobití, tak jen aby pak těch 3110 Kč nebylo pro tebe moc. To si nějak vypočítej pro sebe. Ale určitě bych obětoval 1 x dobití za 500 Kč v Prosinci, pak za 500 Kč v Lednu a máš klid.


Offline - Junior Profil 
22. 12. 2021 16:48 Odeslat příspěvek
Priorita jsou data, volám relativně málo, s tím dobitím máš pravdu, ještě to propočítám, nejhůř něco věnuji formou DMS na charitu :-)


Offline - Pokročilý Profil 
22. 12. 2021 16:53 Odeslat příspěvek
Tak jestli to je tvoje hlavní číslo, není potřeba nic počítat. Nahrň to tam. Za půl roku tady zase někdo poradí co a jak dále...

Na volání a SMS si spíš dej jednorázové balíčky. Jdou mezi sebou velikostně lépe kombinovat.


Offline - Junior Profil 
22. 12. 2021 17:00 Odeslat příspěvek
U Kaktusu se nikdo nudit nemůže, pořád je co objevovat a něco špekulovat. Jen aby nezatrhli dobíječku, pak bysme měli smůlu. Tarif NEŘEŠTO je náznak směru uvažování jak to celé poslat k ledu.

-- 22. 12. 2021 17:54 --

Nevím zda není vánočním překvapením NEŘEŠTO za čtyři stovky s 16GB dat v samoobsluze, omlouvám zda to tam nebylo už dřív, cíleně to nesleduju.


Offline - Junior Profil 
22. 12. 2021 21:07 Odeslat příspěvek
Dop*dele... rada nad zlato: Nenechavejte dobiti na posledni chvili!
Propasl jsem dobijecku... vedel jsem o ni, ale bylo moc brzo... pak jsem mel nejakou nutnou praci a vzpomnel si na dobijecku az ted :( :( :( :( :(

Bonusovy kredit mi plati do 1.6.2022 (mel rocni platnost)... ale zbyva uz jen 172 Kc a 3.1. se ma obnovit bozi balicek za 200,- (normalniho kreditu je dost).

Nejaky napad, jak ziskat bonusovy kredit a zachranit tu platnost?
Pomohlo by prevedeni normalniho kreditu jinam, aby bylo malo penez na obnovu a balicek se uspal (dokud bych v pristi dobijecce nedobil)? Zustala by v takovem pripade delsi platnost bonusu?


Offline - Pokročilý Profil 
22. 12. 2021 21:22 Odeslat příspěvek
No to je skoro jediné řešení. Platnost bonusu ti zůstane, jestli ho neprovoláš až do nuly. Ale 1) z půlnoci z 2.1. na 3.1. příjdeš o všechna nastřádaná data a 2) budeš od 3.1. do cca. 11.1. bez internetu v mobilu.

Ještě vydrž ale. Sice šance je malá, ale je teoreticky možný, že bude 3. dobíječka v měsíci.


Offline - Junior Profil 
22. 12. 2021 21:53 Odeslat příspěvek
Jasan... nastradany data nejsou, je to cislo dcery a pro ni je i tech 6 GB o dost vic nez spotrebuje. A ten tyden bez Internetu by mela prezit ;-).
Te treti dobijecce moc neverim, ale mas recht, ze nadeje umira posledni.
Hlavne abych pak hned v lednu nezapomnel na to prevedeni kreditu... to bych si asi uz nafackoval ;-)


Offline - Pokročilý Profil 
22. 12. 2021 22:01 Odeslat příspěvek
Jsme lidi, zapomenout jde na vše. Udělej si už dnes upomínku v telefonu v kalendáři na 2.1. a je to.


Offline - Moderátor Profil 
22. 12. 2021 23:08 Odeslat příspěvek
EvzenP píše
Dop*dele... rada nad zlato: Nenechavejte dobiti na posledni chvili!
Propasl jsem dobijecku... vedel jsem o ni, ale bylo moc brzo... pak jsem mel nejakou nutnou praci a vzpomnel si na dobijecku az ted :( :( :( :( :(

Bonusovy kredit mi plati do 1.6.2022 (mel rocni platnost)... ale zbyva uz jen 172 Kc a 3.1. se ma obnovit bozi balicek za 200,- (normalniho kreditu je dost).

Nejaky napad, jak ziskat bonusovy kredit a zachranit tu platnost?
Pomohlo by prevedeni normalniho kreditu jinam, aby bylo malo penez na obnovu a balicek se uspal (dokud bych v pristi dobijecce nedobil)? Zustala by v takovem pripade delsi platnost bonusu?

Právě pro takové případy doporučuji aplikaci Dobíječka Kaktus (https://play.google.com/store/apps/deta ... zek.cactus), která nabízí široké možnosti nastavení jednotlivých upozornění na dobíječku. První upozornění dostaneš, jakmile Kaktus na webu zveřejnění tu skutečnost, že DOBÍJEČKA bude. Druhé upozornění dostaneš, jakmile DOBÍJEČKA začne a třetí, poslední upozornění obdržíš 30 minut před koncem DOBÍJEČKY.

Přílohy

Screenshot_20211222-230429_Dobjeka.jpg
Screenshot_20211222-230429_Dobjeka.jpg
[ 73.08 | Zobrazeno 24 krát ]


Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 592, 593, 594, 595, 596, 597, 598 ... 927  Další stránka
Stránka 595 z 927 [ Příspěvků: 13905 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies